Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 12:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 292 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 11 Kwi 2012, 22:11 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2008, 18:39
Posty: 13
człowiek-kamera, skoro dotarłeś do ostatniego etapu w kato to może powiesz jak wyglądała rozmowa z komisją egzaminacyjną? Zadawali konkretne pytania i oczekiwali konkretnych odpowiedzi czy raczej rozmowa o filmie i fotografii bardziej na luzie? Może uchylisz rąbka tajemnicy o co Cię pytali?

Tom_


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 21 Kwi 2012, 11:19 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 16 Gru 2011, 23:26
Posty: 1
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć z jakich przedmiotów jest mi potrzebna matura, aby dostać się na kierunek Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.
Wiem, że każda szkoła ma inne wymagania, jednak na żadnej ze storn nie znalazłam jednoznacznej informacji odnośnie takich wymagań.
I jeśli jest to możliwe czy mógłby mi bardziej ktoś przybliżyć, jak mniej więcej wygląda rekrutacja na OPFiT?

Chcę zrobić wszystko co pomogłoby mi w dostaniu się na studia o takim właśnie kierunku.
Bardzo proszę o pomoc :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 06 Cze 2012, 19:46 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 01 Paź 2011, 14:18
Posty: 25
Kto startuje w tym roku na reżyserię łapa w górę. :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 07 Cze 2012, 10:47 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 11 Kwi 2012, 02:01
Posty: 4
Łapa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 07 Cze 2012, 18:20 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 01 Paź 2011, 14:18
Posty: 25
Którego masz pierwszy etap sądu? :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 09 Cze 2012, 10:15 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 11 Kwi 2012, 02:01
Posty: 4
We wtorek. Nie wiem, jak uwiną się z ok. 200 osobami w trzy dni. Chyba, ze zrobili kilka komisji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 09 Cze 2012, 16:04 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 01 Paź 2011, 14:18
Posty: 25
Ja w środę rano - akurat po meczu Polaków z Rosją, kiedy emocje jeszcze świeże. Oby nie zakończonym sromotną porażką - może egzaminatorzy będą w lepszych humorach :wink: .
Osób jest raczej trochę mniej niż 200. Komisji kilka na bank (weź tu traf na przychylnie nastawioną) - tak mówił Jerzy Matula na jednym ze spotkań dla kandydatów. A czas poświęcony jednej osobie nierówny czasowi poświęconemu drugiej, która ledwo zdąży powiedzieć dzień dobry, więc myślę, że się w trzy dni wyrobią.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 09 Cze 2012, 21:00 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 11 Kwi 2012, 02:01
Posty: 4
Rozumiem, że to, jak niegdyś, po prostu swobodna rozmowa z kandydatem na podstawie złożonej teczki? Wydaje mi się, że ich wstępne nastroje są już podyktowane jej jakością. Tak przynajmniej było przed trzema laty.

Jeszcze jakieś ciekawe informacje na tych spotkaniach udało się od Matuli wyciągnąć?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 31 Lip 2012, 21:33 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 31 Lip 2012, 02:30
Posty: 1
Próbował ktoś się dostać(lub dostał się) w tym roku na organizację produkcji filmowej i telewizyjnej? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Jak trzeba się do niej przygotować? Bardzo zależy mi na tych informacjach, bo planuję spróbować w przyszłym roku.

Póki co zaopatrzyłem się(poprzez szczęśliwy przypadek) w "Historię Filmu" Płażewskiego(wersja z 1986, doszedłem do wniosku, że 'nagrodzę się' nowszą, jeśli wezmę się za naukę z niej albo chociaż przeczytam tę) i słownik filmu wydawnictwa KWN. Zamierzam też kupić "Sztukę produkcji filmowej" Goodella. Co jeszcze może okazać się przydatne? Informacja na stronie o rozmowie "która dotyczyć będzie współczesnych zjawisk artystycznych, kulturalnych i społecznych, a także problematyki środków masowego przekazu" jest bardzo enigmatyczna i bardziej wszystko komplikuje niż pomaga ;).

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 01 Sie 2012, 11:45 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 20 Lut 2011, 11:23
Posty: 27
Rozpoczęła się REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2012/2013
w Krakowskiej Szkole Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa



Szkoła powstała w kwietniu 2007 i z końcem tegoż roku przyjęła nazwę Krakowskiej Szkoły Filmowej, a od 20 marca 2010 nosi imię Wojciecha Jerzego Hasa. Jest wpisana do ewidencji szkół niepublicznych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 43203-7-166 i funkcjonuje jako dwuletnie studium policealne.

Przyszli studenci naszej Szkoły powinni ukończyć szkołę ponadgimnazjalną (nie jest wymagana matura).


Szkoła oferuje naukę na trzech kierunkach:
I. Filmowym:
operatorsko-montażowym,
reżysersko-scenopisarskim,
filmu animowanego.

II. Fotograficznym.

III. Grafiki użytkowej.


Warunki przyjęcia do szkoły:

rozmowa kwalifikacyjna,
podpisanie umowy edukacyjnej,
wpłata wpisowego w wysokości 800 zł.


Przy podpisywaniu umowy edukacyjnej należy złożyć:
- świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej (nie jest wymagana matura),
- zaświadczenie lekarskie,
- dwa zdjęcia.


Zajęcia rozpoczynamy od października!


Zgłoszenia:

31- 113 Kraków, ul. Kapucyńska 3/1
tel. 12 430 05 20
fax: 12 633 67 77
e-mail: szkola@ksfilm.pl

Odsyłamy również na stronę internetową szkoły w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły
i programem nauczania
http://www.ksfilm.pl


Serdecznie zapraszamy!
Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 15 Mar 2013, 00:43 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 28 Sty 2010, 13:27
Posty: 14
Miejscowość: Warszawa
Hej!

Zamierzam w tym roku startować na operatorkę w Łodzi. Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś z obecnie studiujących na tym wydziale odezwał się do mnie poprzez prywatną wiadomość :) Mam kilka pytań, ale taka konwersacja nie nadaje się na prowadzenie jej poprzez publiczne posty na forum.

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na podbój Łodzi
PostWysłany: 19 Paź 2013, 22:40 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 15 Cze 2007, 16:36
Posty: 47
Miejscowość: Koszalin
Witam, jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie egzaminu na wydział reżyserii katedra MONTAŻU to mogę coś pomóc - by lepiej wam poszło za rok ;jeśli ktoś zdaje. Udało mi się, a obiecałem sobie że jak wyjdzie to pomogę =bo też takiej pomocy doświadczyłem.
pozdro


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 292 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group