Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 00:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z mikrofonem
PostWysłany: 20 Lut 2012, 20:52 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 20 Lut 2012, 20:37
Posty: 1
Witajcie!
Nie dawno kupiłam sb kamerę cyfrową Toshiba Camileo P20. Tutaj jest wszystko o niej: http://www.toshiba-multimedia.com/pl/ca ... frowe/p20/
Jest super! Ale ma bardzo cichy mikrofon, to znaczy gdy stoją metr od niej mówiąc normalnie, prawie nic nie słychać. Było tak na początku, więc myślę, że kamera za 450 zł może mieć takie minimalne funkcje. Chciałam więc kupić sb mikrofon zewnętrzny... ale jest problem mam 3 wejścia. Jedno podpisane TV jest takie jak do np. słuchawek takie tradycyjne, drugie USB takie jak ładowarki do Nokii, a trzecie podłużne podpisane HDMI. Jest spoko myślałam że mikrofon będzie mógł być dołączony do TV (tego gniazdka) ale wtedy kamera robi się taka jakby podłączyło się ją do telewizora, więc nie za bardzo wiem co robić! Bardzo potrzebuję mikrofonu, ale nie wiem gdzie go podłączyć i jaką ma mieć końcówkę. Proszę o pomoc!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z mikrofonem
PostWysłany: 20 Lut 2012, 21:16 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Niestety wątpliwe żeby tak tania kamera miała złącze na zewnętrzny mikrofon. Możesz jedynie przeprowadzić test. Ustaw kamerę i np. telefon z funkcja nagrywania filmów w tym samym miejscu i postaraj sie powiedzieć kilka zdań(możesz też postawić przed telewizorem). Następnie zgraj materiał np. na komputer i sprawdź czy głośność w jednym a drugim video bardzo się różni. Jeżeli kamerka nagrywa wyraźnie słabiej to zareklamuj ja do sprzedawcy na niezgodność towaru albo do producenta na zasadach gwarancji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z mikrofonem
PostWysłany: 14 Mar 2012, 18:34 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2007, 11:01
Posty: 53
Miejscowość: Borek Wielki
Jeżeli z metra prawie nic nie słychać, to raczej wada albo ustawienia w kamerce.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group