Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 19:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2009, 20:00 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
A nie lepiej zrobić ankietę z ocenami od 1-5 i dajmy na to filmy ze średnią 4 (przykładowo) dostają wyróżnienie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2009, 21:04 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
Może być jawna, nawet wskazane, i do tego uzasadnienie (jakie by nie było), a 4 to za mało na wyróżnienie :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Mar 2009, 09:16 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Ja myślę, że dla nowego uzytkownika może to być bardzo skomplikowane.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Mar 2009, 20:35 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Już była mowa o tym, że głosować będą mogli tylko użytkownicy o stażu co najmniej rok, więc nie jest to problem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Mar 2009, 23:03 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Z głosowaniem nie jest taka prosta sprawa. Czy np. film "Wrocław" jest lepszy od filmu "Marta"? Podałem te dwa przykłady, bo głowę daję, że ten pierwszy zebrałby wyższe noty. Trzeba się mocno zastanowić jak to rozwiązać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Mar 2009, 13:27 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Nie żebym był wrogiem demokracji ale zastanawiam się po co dokładać sobie roboty, wymyślać kolejne regulaminy. Trafia się jakis film, w ogólnym sensie "ekstraordynaryjny" i ludzie to zauważają w swoich recenzjach i można dopisać, że "postuluję o wyróżnienie" i tyle. Admini uznają głos ludu albo nie (ktoś może np. oprotestować).

Organizowanie głosowań, ustalanie reguł, cyklicznie czy sporadycznie, a co jeśli... naprawdę nie ma większych problemów na forum?

Zaraz się zacznie czy oceniamy całokształt filmu czy wystarczy, że podoba nam się jedna składowa (np. zdjęcia) choć fabuły nie możemy strawić itp.

Wg mnie dobrze było jak było. Trzeba by tylko zgłaszać te filmy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Mar 2009, 14:36 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Według mnie też, dobrze było jak było. Teraz np. taki film Michała Mroza "Szczęście" zaginał gdzieś w dżungli...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Mar 2009, 15:23 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
To może tak: Admin też człowiek i nie musi każdego wątku czytać na bieżąco więc może zrobić przyklejony wątek "chała i chwała" (tytuł zastępczy) niejako obowiązkowy dla adminów do zaglądania i tam wpisywać tego typu postulaty. Taka książka skarg i wniosków.

Można też wrzucać tam wnioski np. o wyrzucenie jakiegoś wątku z przyczyn proceduralnych bądź przeterminowania jakiegoś (np. zapowiedzi imprez dawno przebrzmiałych czy martwe wątki odnoszące się do już nieistniejących/niedostępnych linków zewnętrznych).

Wcześniej już wspomniałem w stosownym wątku, że jestem za wyróżnieniem Michała M (przynajmniej ze jego ostatnie trzy produkcje) mam natomiast problem z filmami do których Sultal robił zdjęcia. Zdjęciowo są na bardzo wysokim poziomie (wyższym niż ja planuję osiągnąć) a z drugiej strony nie potrafię tych filmów przełknąć jako całości. Z drugiej strony ciężko zestawiać skończonego profesjonalistę z amatorami robiącymi "na czuja".

Z czystym sumieniem mogę jeszcze rekomendować "Zasadę Talionu", animację Daavisa "Stary człowiek i kwiatek" (mała i przyzwoita rzecz) i "Pokój" Z.F. Genom.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group