Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Najlepszy to:
Ankieta zakończyła się 19 Lip 2008, 19:17
Dopaść kelnera 43%  43%  [ 3 ]
Broń Panie Boże 43%  43%  [ 3 ]
Cebula 14%  14%  [ 1 ]
Romeo i Julian 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bitwa nr 3
PostWysłany: 13 Lip 2008, 19:17 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Trochę to trwało, przepraszam, ale teksty w końcu się pojawiają. "Przepraszamy za opóźnienia" i życzę miłej lektury nadesłanych scenariuszy


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lip 2008, 22:10 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2008, 12:37
Posty: 89
Miejscowość: Wrocław
Pozwolę sobie dołączyć swoją pracę konkursową (załącznik: "Sonety Krymskie, cz. II"), której nie udało mi się skończyć w regulaminowym terminie. Oczywiście nie po to, by domagać się uwzględnieniu jej w oficjalnym głosowaniu, lecz co najwyżej wystawić jako potencjalny dodatkowy obiekt krytyki.

Przekroczenie liczby stron to wynik obranego sposobu formatowania. Dało się to spokojnie upchnąć na dziesięciu, lecz skoro i tak jestem już poza konkursem, to chociaż chciałem by tekst wyglądał jak należy.

Tyle. Pozostaje życzyć miłej lektury, co też niniejszym czynię.

:-)


Załączniki:
Sonety Krymskie, cz.II.pdf [86.86 KiB]
Ściągnięto 1142 razy
Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Lip 2008, 11:15 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2008, 08:47
Posty: 127
Miejscowość: Limanowa / Kraków
Ja zagłosowałem na "Dopaść Kelnera" (chociaz po nazwie pliku dopakelnera myślałem, że chodzi o "coś" innego :P) - przyjemne i zabawne (fajny motyw w boyem i kuchareczką). Ten staruszek trochę dziwnymi językiem jak dla mnie mówi, tak nienaturalnie, trochę "książkowo". No i te ortografy :O ale po przeczytaniu bardzo pozytywnie wrażania :)

"Romeo i Julian" - fajny tytuł :) spodziwałem się historii o pedałach ale tutaj nawet miłe zaskoczenie. Z początku było nawet ciekawie ale im dalej w las... no a zakończenie mnie totalnie rozbroiło :O nie wiedziałem czy to była komedia, czy film akcji, czy thriller, czy co tam jeszcze. Ogółem mówiąc pomysł mi się podoba, bohater jest zdeterminowany i wie czego chce ale sposób jak się rozwija ta historia niezbyt przypadł mi do gustu - scena w pracy jest trochę przydługawa (dlaczego on tej pracy nie wydrukował drugi raz??) i skąd tyle policji do złodzieja?

"Cebula" - hmm... mam prośbę do autorki - o czym jest ten scenariusz? Nie wiem czy mam gorszy dzień czy jestem ociężały umysłowo ale widziałem tam masę symboli ale nie potrafie ich poskładać w jedną spójną całość. I dlaczego "Cebula"?

A gdyby Sonety Krymskie weszły do rywalizacji to pewnie bym na nie zagłosował. Świetna historyjka, a jak czytałem to "widziałem film" jako rysunkową animację w stylu Asterixa :)


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Lip 2008, 12:45 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Jakby oklapło to zainteresowanie bitwami...


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Lip 2008, 13:12 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2008, 08:47
Posty: 127
Miejscowość: Limanowa / Kraków
Zainteresowanie spada... pierwsza bitwa 16 oddanych glosow, druga 12, trzecia 7... a na forum jest ponad 1200 uzytkownikow :D z taką tendecją to jeszcze jedna, góra dwie bitwy i zwijamy interes :P nooo chyba ze ludzie po prostu na wakacje powyjezdzali :P


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Lip 2008, 14:55 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Podejżewam, że właśnie to jest powód ;) Ale znowu 2 teksty dostały taką samą liczbę głosów...


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Lip 2008, 17:44 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
A ja tam będe pisał (niestety ^^ ) na kolejne bitwy :D Co prawda nie umiem jeszcze pomysłu przelać sensownie na papier, ale myślę, że zaczynam się rozwijać powolutku :)

PS. Ja nie oddałem głosu, bo nie wiedziałem na co i zauważyłem, że pdf'y robią furorę w liczbie ściągnięć... ;p


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2008, 19:16 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Lip 2008, 11:58
Posty: 2
Miejscowość: pasłęk
ifrost - pytałeś mnie o czym jest właściwie moja "Cebula". Miało być o chwili umierania. A "Cebula" właściwe sama nie wiem dlaczego - 4 osóby które to czytały zadały mi to pytanie... :P Po prostu nigdy nie nadaje tytułów - to taki nawyk wierszoklety ;p i kiedy przychodzi co do czego to naprawde spory problem, z którym często nie mogę się uporać :>
pozdrawiam wszystkich :P


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2008, 20:28 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Moore napisał(a):
Podejżewam


Wiadomo, o co chodzi. Przepraszam jeśli to kogoś zirytowało.

Co do Bitew, to jak małe byłoby zaintersowanie najważniejsze jest to, co napisał Kowal

Kowal napisał(a):
myślę, że zaczynam się rozwijać powolutku


Pozdrawiam i przepraszam.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2008, 22:21 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2008, 08:47
Posty: 127
Miejscowość: Limanowa / Kraków
kaja napisał(a):
ifrost - pytałeś mnie o czym jest właściwie moja "Cebula". Miało być o chwili umierania. A "Cebula" właściwe sama nie wiem dlaczego - 4 osóby które to czytały zadały mi to pytanie... :P Po prostu nigdy nie nadaje tytułów - to taki nawyk wierszoklety ;p i kiedy przychodzi co do czego to naprawde spory problem, z którym często nie mogę się uporać :>
pozdrawiam wszystkich :P


A dziękuje za wyjaśnienie ale zadam jeszcze jedno, no w sumie dwa pytania, bo mnie zaintrygował Twój scenariusz :) Co zatem symbolizują strzałki? I jakie jest znaczenie kolorów (głównie szarego i czarnego)?


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Lip 2008, 09:26 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Lip 2008, 11:58
Posty: 2
Miejscowość: pasłęk
Strzałki są "drogowskazami" od losu i prowadzą bohaterkę do jej przeznaczenia. Mężczyzna, który pozostawia jej strzałki - manipuluje bohaterką przez całą jej drogę by w końcu doprowadzić ją do mieszkania pełnego aniołów, które jest jej przeznaczeniem.
Przez większość scenariusza dominuje czarny i szary - chodziło mi o kontrast z nienaturalnie jasnym pokojem, w którym bohaterka spod łóżka wyjmuje skrzydła. Poza tym takie obdrapane i szarobure kilmaty zawsze wydają mi się po prostu lepszym wyjściem niż bezsensowna kaskada kolorów. :P


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2008, 08:01 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
michau napisał(a):
Wyobrażałem to sobie w konwencji Jasia Fasoli i wtedy wszystko grało ładnie.


I właśnie o to mi chodziło! :D Dzięki za uznanie :)

Pisząc ten tekst wzorowałem się na Jasiu jeśli chodzi o zachowanie "kompletnego debila", ale muszę nadal pracować nad przelewaniem pomysłów na papier bo z tym kiepsko xD I rzeczywiście, na tą końcówkę nie miałem pomysłu i wymyślałem na bieżąco, jak leci.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2008, 10:52 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 21 Kwi 2008, 15:50
Posty: 66
Miejscowość: Wrocław
A kiedy następna bitwa? Bo też się szykuję :D


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2008, 13:15 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
A to nie od wczoraj powinna być kolejna bitwa? Bo przez te wakacje to nie wiem jaki jest dzień a dni mijają jak chwile ;p


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Sie 2008, 17:53 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Bitwy na czas wakacji zawieszam, bo czesto nie mam dostępu do komputera. Przepraszam za brak informacji, ale wynikał właśnie z tego...


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Sie 2008, 18:59 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2008, 08:47
Posty: 127
Miejscowość: Limanowa / Kraków
No to w takim razie jeśli jest ktoś chętny na wakacyjne potyczki to mogę tymczasowo przejąć obowiązki Moore'a (wybrać temat spośród proponowych, zebrać scenariusze i wystawić ankietę :) oczywiście sam rezygnuje z udziału).

Możemy wydłużyć czas na napisanie scenariusza do 3 tygodni i ostatni tydzień sierpnia zrobić głosowanie. Nooo chyba, że Moore'a nie będzie także przez wrzesień, bo nie wiem czy chodzi o wakacje "zwykłe" czy "studenckie" :P wtedy będzie można albo zrobić dwie bitwy albo wydłużyć bitwę wakacjyjną :)

Jeśli ktoś reflektuje to może niech napisze do mnie wiadomość z proponowanym tematem. Jak się uzbierają conajmniej 3 osoby to wystawimy bitwę, ok?


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Sie 2008, 19:22 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Jeśli nie ma zastrzeżeń z "góry" to ja sie jak najbardziej zgadzam :)


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Sie 2008, 19:26 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2008, 08:47
Posty: 127
Miejscowość: Limanowa / Kraków
Kowal napisał(a):
Jeśli nie ma zastrzeżeń z "góry" to ja sie jak najbardziej zgadzam :)


no mam nadzieję, że nie ma :) fajnie jakby się ktoś wypowiedział na ten temat (a najlepiej sam Moore :))


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Sie 2008, 20:49 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Wszystko byleby bitwa działała :D We wrześniu prawdopodobnie już będę, chociaż pochłaniać mnie będą zdjęcia do "Bonda", które zaczynamy 11, także zdecydowanie wydłużę wtedy czas przyjmowania tekstów. Także Ifrost popieram twoją inicjatywę, działaj, ale we wrześniu wracam do swoich obowiązków. W końcu ty też musisz coś kiedyś napisać :P


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Sie 2008, 22:12 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
No dobra, czyli mamy trzy tygodnie czasu, w ostatnim tygodniu wakacji głosowanie, a zwycięzca otrzymuje tytuł WAKACYJNEGO MISTRZA :shock:. Moja propozycja na temat Bitwy, to SUPERBOHATER


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group