Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 11:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: egzaminy, boże ratuj...
PostWysłany: 10 Cze 2006, 16:41 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 14 Wrz 2005, 22:21
Posty: 13
Miejscowość: Kluczbork
Zdawałam na dzienny montaż, przyjęli moją teczkę, egzaminy za dziesięć dni. nie, dziewięć... przerażenie mnie ogarnia:)
Może jakieś fachowe porady? Mam parę pytań. Jak przeprowadzić ustną eksplikacje i obronę zestawu fotografii (niby ciąg montażowy, coś w rodzaju reportażu) chodzi mi o formę tej prezentacji... i jeszcze jedno spędza mi sen z powiek, mianowice analizy filmów. W II etapie to po prostu analiza filmu, a w trzecim już "analiza zaprezentowanego na ekranie materiału dokumentalnego pod kątem zawartości narracyjnej i dramaturgii" Niby proste, analiza to analiza, ale może są jakieś uniwersalne metody na zrobienie takiej pracy? Hm... W ogóle to jest ok, ale trochę umieram ze strachu, :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Cze 2006, 23:20 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 11 Cze 2006, 23:16
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa
Nie sądzę, żeby były jakieś problemy. Ja jestem na drugim roku montażu, ale zaocznego. Dzienny to tegoroczny wymysł.

Podobno bardzo mało osób sie zgłosiło.

Analiza Filmowa to naprawdę nie jest trudna sprawa. Przynajmniej jeśli chodzi o tą analizę na egzaminie. U mnie trzeba było odpowiedzieć na pytania odnośnie filmu dokumentalnego. O czym on tak naprawdę jest (czyli jaki temat kryje się pod powłoczką dokumentalnej historii) i czym się charakteryzuje współczesny dokument.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Cze 2006, 10:53 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 14 Wrz 2005, 22:21
Posty: 13
Miejscowość: Kluczbork
no tak, tylko, że to ma być pisemna analiza. Ale w sumie pocieszyłeś mnie, skoro bardzo mało ludzi się zgłosiło, mam jakieś szanse...
A znasz może jakieś porażające komisję triki? (W pozytywnym znaczeniu porażające, tzn. wprawiające w zachwyt, hehe)
Opowiedz może coś o studiach, będę miała czego żałować jak się nie dostanę?
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group