Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Co na wakacje?
PostWysłany: 24 Maj 2006, 13:38 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
Mam pytanie: Czy znacie kogoś, kto organizuje takie jedno- lub dwutygodniowe warsztaty (coś jak kolonia [obóz] filmowa). Chodzi mi o to żeby pojechać gdzieś na kilka dni, poznać fajnych ludzi, czegoś się dowiedzieć, no i w końcu porobić filmy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Maj 2006, 09:53 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Ciekawie zapowiada się tegoroczna Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu. Nie są to co prawda wyłącznie warsztaty poświęcone produkcji filmu, ale także przegląd filmowy, rozmowy na temat przyszłości kina, spotkania, koncerty, dyskusje, itp.

Pod tym adresem znajdziesz nieco więcej szczegółowych informacji.

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2006, 11:26 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2006, 11:23
Posty: 1
Z propoycji wakacyjnych (raczej dla młodzieży):

http://interkamp.pl/filmowy.html

:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2006, 14:00 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Obóz Interkampu zapowiada się bardzo dobrze, jednak niestety na ten rok przerasta moją kieszeń. Może w przyszłe wakacje...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Cze 2006, 14:27 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:08
Posty: 114
Miejscowość: Opole/Łódź/Warszawa
Szkoda że za stary troche jestem na uczestnika w takich obozach i jeszcze są przedziały wiekowe.. chyba tylko moge jechać jako kadra :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Cze 2006, 15:46 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
No fajne, fajnie. Ale wydaje mi się że to obuz dla gimnazjalistów. - Nie znalazłem żadnych granic wiekowych. Constantine11 masz racje że ciut za drogo, może ktoś coś inego znalazł.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Cze 2006, 16:57 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Sty 2006, 17:20
Posty: 1
Miejscowość: WLKP.
Polecam Jedno Ujęcie w Łebie, od 24.06 do 10.07. W tym roku po raz ktorys, nie wiem 10 czy cos kolo tego. Zajecia z aktorstwa z M. Damieckim (podobno, nie wiadomo czy wypali), z scenariusza i rezyserii z innymi znanymi lub nie ludzmi z branzy. Przeznaczone dla ludzi od 15-25 roku zycia, z calej Polski. Podczas trwania beda krecone wlasne filmiki kilkuminutowe, mozna rowniez przywiezc swoje wlasne do oceny przez profesjonalistow. Niestety cena jest dosyc duza. Ja chodzilem na pewne warsztaty filmowe w Poznaniu i nasz gosc jest jednym z organizatorow, obok CK Zamek Poznan. Dla czlonkow cena to ok 350, dla pozostalych slyszalem 600 - 1000, ale to zalezy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Cze 2006, 21:35 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
eee...
ten obóz: http://interkamp.pl/filmowy.html

jest organizowany przez tą firmę:
http://www.kompas.pl/

[EDYTOWANO]

słyszałem sporo złego o tej firmie, a obserwowanie ich w akcji na obozie na jurze utwierdziło mnie w przekonaniach że, przynajmniej na skałkowy jechać z nimi nie warto. Czy z filmowym jest tak samo, nie wiadomo


Ostatnio edytowany przez Fast128, 14 Cze 2006, 20:01, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Cze 2006, 19:05 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 14 Cze 2006, 18:55
Posty: 1
Ja bym jednak znacznie bardziej ostrożnie wypowiadał kłamstwa i oszczerstwa.

1. 80 osób, 3 osoby kadry, z czego 2 wspinające się, idą w skały, rzucają 2 liny, jak uda sie wszystkim wejść po raz, to jest świetnie.

Kłamstwo, bo kadra obozowa, to jedno, instruktorzy to drugie. Wspinaczka jest zorganizwana w 20 - 40 grupach z 3 - 4 instruktorami.

2. W zeszłym roku dziewczynka z instruktorką od nich władowały się do jaskini przez otwór w suficie... połamane nogi, wszystkie 4.

Nigdy Żaden uczestnik ani kadra nie połamał się podczas zajęć jaskiniowych (ani żadnych innych) na jurze

3. (dla przykładu, nasz obóz był znacznie tańszy, 20 osob+ 10 kadry, z czego 10 się wspina + 15 uczestników się wspina a 5 jest po kursach skałkowych (papiery na to że mogą wszystko bezpiecznie))

Ewidentnie zalatuje kryptoreklamą. Pragnę tylko uświadomić że po kursach skałkowych nie można nic - zajęcia można prowadzić jednynie po kursach instruktorskich a nie skałkowych.
Stąd też informacja, że kadra "się wspina" dyskredytuje piszącego.


Jeżeli będzie autor poprzedniego postu tak uczciwy, że się przedstawi z imienia i z nazwiska, nie omieszkam wytoczyć procesu cywilnego o zniesławienie.

Ja w każdym razie się przedstawię

Maciej Sokołowski


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Cze 2006, 20:05 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
nie miałem w intencji kogokolwiek zniesławiać, wszystko co napisałem zostało zasłyszane na jurze, lub z radia, jeśli chodzi o wypadek w jaskini - po prostu nie firma Kompas nie cieszy się tam dobrą sławą.
jeśli kogokolwiek uraziłem - przepraszam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Paź 2008, 10:47 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Ok. Podali ręce i starczy. :wink:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group