Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moja przyszłość ... i kamera, a może montaż?
PostWysłany: 27 Paź 2012, 22:16 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 27 Paź 2012, 21:01
Posty: 1
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam Was Wszystkich! :D

Nie wiem, czy w odpowiednim miejscu piszę to pytanie, więc z góry przepraszam jeżeli jednak jest to złe miejsce...

Mam na imię Mikołaj i mam 17 lat. Uczęszczam do LO na profil mat-geo-ang, uczę się średnio, ale daję radę.

Chciałem się was zapytać o jedną rzecz, która jest dla mnie bardzo ważna...

Mam wiele zainteresowań, ale...
Bardzo lubię kręcić filmy i zajmować się ich montażem... No po prostu to uwielbiam! Godziny spędzone przed kompem nad obrabianiem zlepku ujęć i muzyki tak, żeby ze sobą miło współgrały to moje hobby... Kupiłem ostatnio aparat, hybrydę Panasonic-a Lumix DMC-FZ48 i nim teraz operuję... Co do programów, to aktualnie pracuję na Vegasie 11 i Corel-u X3. Mam statyw Velbona C-400 z głowicą fluidową. Jestem spotterem112, fotografuję i filmuję pracę służb ratunkowych, jeżdżę na różne wydarzenia i robię z nich reportaże, fotografuję pogodę-burze no i oczywiście przyrodę. Czytam wiele poradników o filmowaniu i fotografii i cały czas uczę się robić zdjęcia lepsze od poprzednich, albo przynajmniej równie dobre jak poprzednie :D .
Bardzo lubię dobierać do filmu odpowiednią muzykę, bo to ona sprawia, że ze sceny wydobywa się coś, czego sam obraz nie byłby w stanie przekazać...

I teraz, co teraz? :D

Jestem na profilu mat-geo-ang, nie mam rozszerzonego polskiego ani wos-u ani wok-u czy historii... Czy mam jakieś szanse, dostać się gdzieś na studia, żeby zdobyć wykształcenie właśnie w kierunku filmu, montażu filmowego czy operatora filmowego?

Chciałbym po prostu pracować w branży filmowej jako operator filmowy, czy montażysta filmowy... Lubię też właśnie reporterkę, działania terenowe, relacje z różnych wydarzeń... Nie jest typem dziennikarza, który lubi gadać itd, lubię to co widzę przedstawić w formie obrazu i dźwięku. :)

Co mogę zrobić, żeby jakoś pójść w kierunku branży filmowej?

Co do moich filmów, to tutaj wstawię kilka przykładów, ale mam ich dużo więcej:
Możecie oglądnąć kilka, zobaczycie przynajmniej co prezentuję, czym się zajmuję. :)

Pogodowe:




Powiedzmy o przyrodzie, ale to akurat jest test aparatu:

Takie nastrojówki:



Prezentacje:


Relacja:



Dziękuję z góry za odpowiedzi!

Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja przyszłość ... i kamera, a może montaż?
PostWysłany: 30 Gru 2012, 20:06 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 30 Gru 2012, 19:21
Posty: 10
Jak dla mnie dobry montaż ale jakośc jeszcze nie ta. Przedostatni filmik dobra muzyka i kompozycja, dobre nagłośnienie. mi się podoba.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group