Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 08:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowe studio filmowe dla studentow!
PostWysłany: 31 Paź 2005, 14:44 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2005, 14:04
Posty: 3
Miejscowość: Wrocław
Moja uczelnia, gdzie studiuje dziennikarstwo, czyli Dolnoslaska Szkola Wyzsza Edukacji TWP we Wrocławiu (www.dswe.wroc.pl) buduje nowe studio filmowe dla swoich studentow.

Jakby ktos byl zainteresowany studiowaniem dziennikarstwa i komunikacji spolecznej z dostepem do profesjonalnego montazu (Avidy na Makach G5), kamer (3 x Sony PD170), oswietlenia i dzwieku, polecam moja szkole... Niestety, jest to prywatna uczelnia, wiec jest platna (obecnie 560 zl / m-c) :(

Studio filmowo-telewizyjne ma byc gotowe do konca tego roku. Wiem, ze nie jest to uczelnia o profilu filmowym, ale mozna po prostu studiowac dziennikarstwo, ktore jest ciekawym kierunkiem, a przy okazji zebrac ekipe pasjonatow i robic filmy na szkolnym sprzecie.

Jesli chodzi o strukture studiow, to jest to na razie licencjat (3 lata), ale maja otworzyc 2-letnie uzupelniajace wkrotce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lis 2005, 08:09 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 15 Lut 2005, 14:45
Posty: 131
Miejscowość: Poznań
Nic nie mam do Twojej szkoły, ale za te pieniądze (no, może trochę dołożyć) to wolałbym chyba iść do szkoły stricte filmowej (zaocznie filmówkę w Łodzi, którąś z warszawskich szkół, Katowice...) robic, a nie takiej troche palcem na wodzie pisanej, gdzie film jest niejako elementem pobocznym.

Maciej


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group