Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Warszawska Szkoła Filmowa
PostWysłany: 12 Paź 2005, 15:59 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2005, 15:40
Posty: 2
Miejscowość: Gdańsk
Hej

pierwszy raz na forum zatem cześć wszystkim.

Pytanko:

Czy ktoś z Was miał już kontakt z Warszawską Szkołą Filmową założoną przez Lindę i Slesickiego?
Jeżeli słyszeliście jakieś opinie czy coś o tej szkole wiecie ponad standardowe informacje z ich strony to prosiłbym o przedstawienie ich tu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Maj 2007, 14:24 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2007, 14:48
Posty: 3
Miejscowość: Pologne
Słyszałam,że dobra i jest po niej praca,bo w czasie nauki każdy nabywa tzw. 'kontakty',ale...trzeba mieć baaaaaardzo gruby portfel - podobno miesiąc kosztuje 2000zł.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2007, 22:57 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2006, 10:12
Posty: 109
Miejscowość: Katowice
Cytuj:
Słyszałam,że dobra i jest po niej praca,bo w czasie nauki każdy nabywa tzw. 'kontakty'


to akurat pisze na stronie WSF.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Sie 2007, 11:30 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 30 Sie 2007, 11:22
Posty: 176
Miejscowość: Gdańsk
Ostatnio pracowałem z ludźmi z tej szkoły (reżyseria, operatorka, produkcja) przy filmie dyplomowym i poznałem trochę opinii ludzi wewnątrz ;)
Na pewno dużo się robi. Ćwiczenia, tematy filmowe, pod koniec roku film roczny, po drugim - dyplomowy. Poziom filmów jest wysoki, jeśli chodzi o walory artystyczne i całkiem sprawny jeśli chodzi o aspekty techniczne. Szkoła uczy ciekawych rzeczy, ale oczywiście nie wszystkiego i (jak wszędzie) można mieć pewne braki. Nie ma na niej kierunku dźwiękowego i zawsze trzeba brać ludzi przypadkowych albo z zewnątrz (czego przykładem byłem ja ;) ). Jeśli chodzi o wykłady, to są ultraciekawe i są całkowicie położone (np. montaż dla producentów - gość na wstępie powiedział, że nie będzie ich tego uczył, bo nie ma sensu).
Szkoła jest faktycznie droga, ale i skąpa, wypożycza sprzęt co prawda, ale do naprawdę dobrego filmu to chyba nie wystarczy. Poza tym bywają problemy z dofinansowaniem.

Nie mam porównania, ale wydaje mi się, że spełnia ona swoje zadanie - uczy, wyrabia kontakty, a poza tym stolica. Tam się cholera naprawdę dużo dzieje... I szkoda, że tam :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group