Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lubuska Szkoła Telewizji i Filmu
PostWysłany: 28 Cze 2008, 14:04 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 24 Paź 2006, 17:58
Posty: 14
Miejscowość: Zielona Góra
Witam serdecznie,

Od października tego roku zaczynam nauke w Lubuskiej Szkole Telewizji i Filmu. Poszukuje osób, które tak jak ja zaczynają tam naukę oraz absolwentów. Chciałbym wymienić opinie i zwyczajnie pogadać ;)

Pozdrawiam,

bagi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Cze 2008, 14:15 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 01 Lis 2006, 18:30
Posty: 29
Miejscowość: Elbląg
O. Powiem, że myślę o tej szkole ale ich strona mnie przeraża. Jest koszmarnie brzydka. Myślałem też o Lubuskiej Szkole Fotografii która znajduje się na tej samej stronie, któej film promujący skutecznie mnie odstrasza xD http://pl.youtube.com/watch?v=vhJV6k7pFvU

Dobrze by było usłsyzeć jakieś plusy tej szkoły.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Cze 2008, 14:24 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Ładna kaszana, jak tak maja wyglądać potem wasze prace to omijajcie z daleka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Cze 2008, 15:34 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 24 Paź 2006, 17:58
Posty: 14
Miejscowość: Zielona Góra
Byłem tam osobiście. Z racji tego, że jak narazie fundusze nie pozwalają mi na nic innego zapisałem się... i...

Przyjęto mnie (z tego co się dowiedziałem) w wynajmowanym pomieszczeniu mieszczącym się przy zielonogórskim amfiteatrze. Bardzo sympatyczny pan opowiedział mi o tym jak mniej więcej wyglądają zajęcia, kto je prowadzi, jakie sukcesy odnieśli ich absolwenci itp. W pomieszczeniu tym dało się zauważyć kilka statywów oświetleniowych, blendy, oraz sprzęt video (poprosiłem o pokazanie). Na wyposażeniu są chyba trzy kamerki DV. Są ta kamerki typowo amatorskie, niestety nie pamietam modeli. Jakieś Sony oraz Panasonic. Były tam też statywy trójnożne również typowo amatorskie. Później przespacerowałem sie do auli gdzie mają odbywać się zajęcia. Bardzo przytulne pomieszczenie. Nic wiecej powiedzieć nie mogę.

Zapisałem się ponieważ wydaje mi się, że to nie tylko sprzęt ale szczere chęci ludzi, zarówno wykładowców jak i uczniów są najważniejsze. Drugim ważnym dla mnie argumentem za, jest szansa poznania ludzi, którzy mówiąc kolokwialnie "siędzą w temacie". Ludzi którzy mają jakieś pomysły i chcą coś z nimi zrobić. W małej miejscowości jaką są Strzelce (tu mieszkam) bardzo ciężko o kogoś z kim możnaby cokolwiek zrobić.

Interesuje sie operatorką. Chciałbym tam poznać kogoś kto zajmię się tą drugą stroną czyli
rozmowami z ludzmi, pisaniem voice-a, komentarzem itp. Kogoś z kim mógłbym tworzyć jakieś drobne formy telewizyjne. Takie osoby zapraszam do tej szkoły. Myśle, że razem możemy się sporo nauczyć...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group