Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szkoła - operator kamery
PostWysłany: 27 Maj 2008, 09:10 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 11 Mar 2008, 06:34
Posty: 36
Miejscowość: Przemysl
Witam !
Mam do wszystkich ważne dla mnie pytanie.
Bardzo interesuję się "operowaniem kamerą" ogólnie lubię nagrywać i chciałbym podjąć jakieś studia w szkole filmowej właśnie na wydziale operatorskim. Zwracam sie do wszystkich z pytaniem gdzie dobrze jest studiować właśnie ten kierunek - od razu mówię, że z Łodzi to raczej sobie odpuszczę - za trudny poziom - ale może ktoś zna szkołę gdzie jest łatwiej się dostać a również można się wiele nauczyć. Prosiłbym o jakieś rady, propozycje. Zamykając to wszystko w jednym zdaniu - Chciałbym studiować na wydziale operatorskim , lecz wiem że do Łodzi będzie się ciężko dostać, to prosiłbym o inne szkoły. Warunki przyjęcia, rekrutacja itp. aa dodam że jestem uczniem 2 klasy LO - i tak w ogóle nie jest to za późno na kształcenie w tym kierunku?? Proszę o odpowiedzi - pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Maj 2008, 14:11 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 16 Kwi 2008, 07:49
Posty: 39
Miejscowość: Starogard Gdański
Moim zdaniem na studia na wydziale operatorskim(jak i na każdy inny) nigdy nie jest za późno. Co do szkół mógłbyś spróbować do AFiT'u (w Warszawie) bądź Warszawskiej Szkoły Reklamy (tylko te znam)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Maj 2008, 17:17 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 01 Lis 2006, 18:30
Posty: 29
Miejscowość: Elbląg
Ja jestem w takiej samej sytuacji. Staram się kręcić, kręcić i ejszcze raz kręcić. Kupiłem lustrzankę analogową żeby robić foty. Mam zamiar iść na afit, ale nie wiem jak będize z kasą, bo drogo cholernie doliczając jeszcze samomieszkanie i utrzymanie się w Warszawie ;/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2008, 09:41 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2007, 20:37
Posty: 33
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
jak chcesz duzo osiagnac nie mierzac wysoko? nawet nie sprobowales swoich sil a juz dajesz sobie spokoj? sprawa jest prosta: na panstwowych licza sie zdjecia i szczescie, na prywatnych tylko pieniadze i czesto niski poziom (brak sprzetu )ktory jest drogi) i czasu profesorow) moze ktos sie ze mna nie zgodzi ale to wynika z mojego doswiadczenia i moich kolegow ze studiow :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group