Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 11:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kurs operatora w AP Edukacja
PostWysłany: 05 Maj 2008, 17:46 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 24 Lip 2006, 18:31
Posty: 8
Miejscowość: Gliwice
Znalazłem taki roczny kurs kurs operatora filmowego http://www.apedukacja.pl/index.php?ids=298&plan=1 i zastanawiam się czy warto tam iść. Może ktoś z was chodził albo chociaż dowiadywał się na temat tego kursu w tej szkole i wie jak to wygląda?Czy jest jest duzo zajęć praktycznych czy tylko sama teoria?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Maj 2008, 17:59 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
"Kładziemy szczególny nacisk na kształcenie praktycznych umiejętności zawodowych." heh u mnie w mieście to samo oferowała szkoła która się nazywa Profesja, ale kierunek upadł nim powstał za mało osób się zapisało i nic nie powstało. Byłem się wypytać wtedy wszystko no i program nauki to lipa tak jak we wszystkich tzw. policealnych takie tam zajęcia teoretyczne, z kamerą w tle, jako zaliczenie jakiś filmik zmontowany i tyle. A jak się zapytałem o wykładowców to najpierw zrobiły babki z sekretariatu duże oczy a potem puściły i powiedziały,że jak będzie wystarczająca ilość chętnych do otwarcia kierunku to oni będą dopiero na chybcika w ciągu miecha szukać wykładowców.Także możesz sobie wyobrazić. Powiem tak jeżeli jesteś kompletnie początkujący to w zasadzie możesz się zapisać i jeżeli będziesz miał szczęście to kierunek się otworzy,ale jak mówiłem raczej nie licz na to,że wykładowcy odpowiedza na wszystkie twoje pytania bez zająknięcia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Maj 2008, 18:28 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 24 Lip 2006, 18:31
Posty: 8
Miejscowość: Gliwice
Dzięki za informacje.W sumie to jestem początkujący a taki kurs chciałbym potraktować jako etap przygotowujący do "poważniejszej" szkoły,ucząc się podstaw.Napisałem do nich maila i w sumie to poza informacjami które są podane na stronie nie dowiedziałem sie niczego nowego.No może poza ceną która ma wynieść 590 PLN na semestr i tym że kurs ma zacząć się we wrześniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurs operatora w AP Edukacja
PostWysłany: 19 Wrz 2012, 12:21 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 17 Maj 2011, 14:29
Posty: 105
Proszę zapoznać się z ofertą Akademi Multi Art- tutaj odnośnik do strony:
http://akademiamultiart.pl/kierunki/semestralne-kursy/ii-semestralny-kurs-operatorski/

Prowadzimy właśnie rekrutacje na Semestralny Kurs Operatorski II.

Obejmuje on jeden semestr, w ramach którego słuchacze będą uczyć się opowiadania obrazem, operatorskiej analizy filmowej, fotografii, techniki i technologii operatorskiej, elementów języka filmowego, pracy na taśmie kamerami filmowymi, fotochemii, eksponometrii, zasad kodowania i obróbki obrazu, koloryzacji, sztuki operatorskiej, zasad oświetlania. Przewiduje się również praktyki na planach filmowych, studio TV, magazynie oświetleniowym oraz studio post-produkcyjnym.

Nasi przykładowi wykładowcy to:
Piotr Lenar (operator z 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem); założyciel szkoły
Piotr Wojtowicz - Dr PSC, operator filmowy, wykładowca w PWSFtviT
Jarosław Żamoja- PSC, operator filmowy, reżyser
Filip Kovcin - Reżyser, specj. nowych technologii, współzałożycil FilmPRO

Rekrutacja trwa do 25.09.2012,
Semestralny Kurs Operatorski I stopnia rozpoczyna się w Lutym
DSLR SCHOOL (filmowanie lustrzankami DSLR) rozpoczyna się w Listopadzie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group