Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 14:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Studia Stacjonarne Drugiego Stopnia
PostWysłany: 04 Lip 2007, 17:51 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 24 Lip 2006, 18:31
Posty: 8
Miejscowość: Gliwice
Witam wszystkich forumiowiczów.Na poczatek przepraszam, że załozyłem nowy temat ale nie wiedziałem gdzie go wcisnąć.Otóż mam problem w związku ze studiami 2-go stopnia na WriTv w Katowicach o kierunku Realizacja Obrazu Filmowego Telewizyjnego i Fotografia.Czy ktos wie jakie sa kryteria przyjęć na takie studia?Wiem,że należy mieć tytuł magistra w kierunku takim samym lub pokrewnym.Ja właśnie obroniłem sie na tym wydziale z Organizacji Produkcji Filmowej i mam juz tytuł magistra :D .Czy to jednak może być kierunek pokrewny częściowo do opreatorki?Wiem,że to pytanie raczej jest skierowane do dziekanatu,ale nie chciałbym się zbłaźnić a na stronie nie pisze nic konkretnego.A naprawdę się nie orientuję w tym temacie.Dzięki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Lip 2007, 18:48 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 04 Lip 2007, 18:44
Posty: 8
Miejscowość: Chorzów
A czy na uniwersytecie Śląskim można podjąć studia II stopnia z organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej? Pytam z ciekawości bo zostałem zakwalifikowany do przyjęcia na studia I stopnia, a one dają chyba jedynie licencjat.??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Lip 2007, 13:23 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 24 Lip 2006, 18:31
Posty: 8
Miejscowość: Gliwice
I co nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Lip 2007, 13:59 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Myślałem, że ostatni wpis na forum mam już za sobą, ale na ten po prostu muszę odpowiedzieć.

Dziwny z ciebie magister- w dodatku takiego kierunku gdzie zaradność, produktywność i kreatywność to podstawa. 60%(?) przedmiotów musi sie pokrywać miedzy tymi kierunkami, ale oboje wiemy, że produkcja i realizacja obrazu to kompletnie dwie różne rzeczy.
Najprostszym, ale i najlepszym sposobem na rozwiązanie twego problemu jest dziekanat(po to one tam są).
Powodzenia przy produkcji filmów(...).

[ Dodano: Czw Lip 05, 2007 3:01 pm ]
franek113 napisał(a):
A czy na uniwersytecie Śląskim można podjąć studia II stopnia z organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej?


w przyszłym roku otwierają.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group