Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 12:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: produkcja telewizyjna w Poznaniu
PostWysłany: 18 Cze 2006, 11:48 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 05 Mar 2006, 20:17
Posty: 20
pokoleniex napisał(a):
..od jakiegoś czasu szukałem w Poznaniu kierunku związanego
z produkcją telewizyjną. W końcu zdecydowałem się podjąć studia
w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa na kierunku
kulturoznawstwo (kultura audiowizualna i media). Startuję od października.

Tak naprawdę w Poznaniu, żadnej innej opcji nie znalazłem.
Może ktoś coś wie o tym kierunku i ogólnie o klimacie panującym na tej uczelni?


Poznań to takie miasto już. Nie ma tu nic oprócz troszku wiecej pieniędzy niz w innych podobnych miastach. Tu można zrobić kariere w biznesie, ale nie w telewizji. Kiedyś cos tu było i teraz padło (ta szkola pomaturalna), jest studium operatorskie w CK ZAMEK, kosztuje 1700 zł za .. hmm.. tu nie pamietam za jeden rok, alo za całe 1,5 roku.. nie pamietam. Sa jakies kierunki na UAM-ie .. psychologia multimedialna.. cz jakies takie bzdury, kierunki powołane tylko po to by przycągnać jakis ludzi. W Poznaniu albo coś robisz sam, albo jedziesz do innego miasta.

W tej szkole jest Matias Mezler i maja łady budynek. Nie oszukujmy sie to nie sa szkoły ... do nauki. Pewnie poziom jest podobny lub nizszy niz na UAM na kulturoznawstwie. Tam kompletnie niczego nie ucza niestety. UAM powołał kulturoznawstwo dla pedagowó którzy pokończyli filmówke lub WST, a nie odnalezli sie za bardzo w praktycznej czesci swojego zawodu, lub po prostu nie mieli tej pasji. To jest raczej kierunek do tego by dac miejsca pracy profesorom. Bo trudno po tym kierunku coś robić wiecej, niz iść na jakieś inne studia.

Nawet podyplomowe studia z produkcji filmowej i telewizyjnej w Łodzi sa raczej czymś w rodzaju papierka dla ludzi np. z TVN, którzy skończyli kierunek niezwiazany z telewizją, a chca mieć coś w swoim edukacyjnym CV z filmem związanego. - to powiedział mi pan który tą produkcje filmowa na podyplomowce kończy (albo uz teraz skończył).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: SUPER SZKOŁA
PostWysłany: 09 Lis 2006, 19:25 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 09 Lis 2006, 19:02
Posty: 3
Miejscowość: Poznań
z tego co słyszałam to szkoła dobra....na poziomie....dpbry poziom nauki i co najważniejsze ciekawe wyłady.... jeżeli dostałeś się do tej szkoły to gratulacje bo naprawdę nie łatwo jest się dostać na tą uczelnię....i jeszcze taki ciekawy i obszerny kierunek....nonono.....GRATULACJE :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group