Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 14:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lubię to!
PostWysłany: 11 Lis 2011, 20:48 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 11 Lis 2011, 20:45
Posty: 1
Witam,

Jako młody filmowiec (kiedyś pracowałem w grupie teraz już sam) chciałem przedstawić swój w 100% własny film.



Oczekuję szczerych opinii, wiem że w śród znajomych ciężko takich szukać ale tutaj jesteśmy anonimowi :)

Dodam, że film specjalnie jest nagrywany telefonem komórkowym! więc o słabej jakości proszę nie pisać - wycisnąłem 300% z telefonu :)

co do mojego doświadczenia polecam stronę moje byłego studia filmowego http://www.youtube.com/user/MatiandMajkiStudio :) myślę, że znajdzie się tam kilka ciekawych produkcji.

PS. nie wiem czy dobry dział ale widzę, że tutaj daty są najświeższe ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Lubię to!
PostWysłany: 11 Lis 2011, 23:09 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2008, 12:37
Posty: 89
Miejscowość: Wrocław
Szczera opinia - gimnazjalne emo.
Problem liznąłeś po powierzchni, przez co wyszedł straszny kicz. Treść filmu można streścić w dwóch zdaniach. Co gorsza, odbędzie się to bez straty dla widza, bo niewiele więcej tutaj znajdzie. Niestety, wyszło Ci to bardzo słabo.

Jeśli mogę cokolwiek sugerować na przyszłość, to spróbuj dać więcej od siebie. Intelektualnie i emocjonalnie, bo suche przedstawienie wydarzeń to za mało na film.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Lubię to!
PostWysłany: 12 Lis 2011, 00:45 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 15 Sty 2009, 11:18
Posty: 186
Miejscowość: Kraków
Muszę się w większości zgodzić z przedmówcą. Problem tego filmu to nienajlepsza historia (w prawdziwym życiu takie wydarzenia budzą ogromne emocje jednak film rządzi się swoimi prawami a scenariusz filmowy powinien trzymać się kilku zasad dramaturgii znanych od tysięcy lat, inaczej staje się miałki i rozwodniony - żeby to poprawić spróbuj zapoznać się z budową scenariusza i ogólnie dramatu) a także niezdecydowana forma. Podoba mi się natomiast, że zahaczasz o temat ekshibicjonizmu sieciowego sprowadzonego do ekstremum (chociaż rozglądając się dookoła stwierdzam, że to już stało się faktem), szkoda jednak, że nie uwypukliłeś go tak by przebijał się nad 'zwykłą' historię o nieszczęśliwej miłości. Podoba mi się też, że większość filmu rozgrywa się w przestrzeni facebooka (abstrahując od dość naiwnych treści wpisywanych przez bohaterów - rozumiem, że tak już teraz jest) i ponownie żałuję, że nie pociągnąłeś tego dalej. Byłoby moim zdaniem dużo lepiej, gdybyś zdecydował się postawić jednoznacznie na tę formę i cały film rozgrywałby się w facebooku a nasza wyobraźnia musiałaby pracować wspomagana tylko treścią wiadomości, dźwiękami czy muzyką (choć oczywiście takie filmy o internecie już były, nawet amatorskie, to nie wiem, czy był jakiś o facebooku). Mimo wszystko gratuluję zapału, żeby zrobić ten film i życzę powodzenia przy następnym!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Lubię to!
PostWysłany: 19 Gru 2011, 23:37 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 19 Gru 2011, 23:31
Posty: 3
Co powiecie na to? : http://www.youtube.com/watch?v=TY6p5OXN ... re=related


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group