Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 15:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Teledysk - DeleGallo / Aras - "Nawet Gdybym"
PostWysłany: 10 Sie 2011, 12:12 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2006, 19:58
Posty: 36
Miejscowość: Olsztyn
Witam,

przedstawiam do oceny mój najnowszy teledysk. Liczę na słowa krytyki.

http://www.youtube.com/watch?v=RuvhM3MG7QQ

Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledysk - DeleGallo / Aras - "Nawet Gdybym"
PostWysłany: 10 Sie 2011, 15:17 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2008, 12:37
Posty: 89
Miejscowość: Wrocław
Solidna robota. Ładne zdjęcia i bardzo sprawny montaż. Obronną ręką wyszliście ze stylizacji na retro, co się chwali. Ogólnie praca na plus.

Prosiłeś jednak o krytykę, więc służę - brakuje pomysłu na całość. Pięć minut to dość długi metraż. Na tyle długi, że o uwagę widza należałoby zadbać. A tutaj nie ma żadnego haka. Jest bardzo fajna wizualnie scena na drodze, która na rozbudzenie zainteresowania wystarczy, lecz w konsekwencji do niczego nie prowadzi. Są też śpiewające głowy, które w uatrakcyjnieniu całości bardziej przeszkadzają niż pomagają. Nie pomaga również brak spójności estetycznej - gdyby scena z zespołem była równie retro co z ich furą, mogło by być lepiej. "Śpiewająca" dziewczyna zdecydowanie zbyt nieśmiała. Ogółem zabrakło mi tutaj trochę kontrolowanego szaleństwa, które miałoby jakiś początek, środek i koniec.

Bonusowe pytanie - czy istniałaby możliwość wglądu w pierwsze ~40 sekund klipu przed korektą koloru? Przyznaję żem ciekaw ile było przy tym pracy w post produkcji, a ile zostało z planu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Teledysk - DeleGallo / Aras - "Nawet Gdybym"
PostWysłany: 15 Sie 2011, 13:12 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2006, 19:58
Posty: 36
Miejscowość: Olsztyn
Dziękuje za odpowiedź. Zgadzam się z większością zarzutów. Co do haka i sceny rozbudzającej ciekawość z powodu poważnej awarii samochodu nie mogliśmy zrealizować większości zaplanowanych zdjęć. Stąd nadmiar rapujących głów i rzucający się przez to w oczy brak spójności estetycznej, który miał służyć jako kontrast. Co do dziewczyny chciałem bardziej wywołać wrażenie niewinności - to chyba jednak nie do końca się udało. "Kontrolowane szaleństwo" mogłoby być receptą na niedosyt w tym teledysku.

Co do prośby: z powodu wyjazdu na razie nie mam możliwości umieszczenia w internecie fragmentu przed postprodukcją.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group