Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 01 Cze 2011, 02:16 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2011, 02:10
Posty: 4
Zapraszam wszystkich do obejrzenia mojego debiutu reżyserskiego i do wypowiadania się na jego temat. Konstruktywna krytyka bardzo mile widziana. :)

http://www.wrzuc.to/oFRDzJ5yf.wt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 01 Cze 2011, 21:00 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 15 Sty 2009, 11:18
Posty: 186
Miejscowość: Kraków
Nie da rady wrzucić tego na Youtube? Pewnie niewiele osób to ściągnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 01 Cze 2011, 21:58 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2011, 02:10
Posty: 4
Dałoby radę wrzucić, ale moim skromnym zdaniem ten film raczej średnio nadaje się na Youtube. Z tego, co zauważyłem, to tam są głównie filmy w stylu "ale urwał" czy "jestem hardkorem". Myślę, że widzowie tego portalu raczej nie zachwycą się moim filmem. Nie oznacza to bynajmniej, że dzielę takie filmy na "lepsze" lub "gorsze". One są po prostu inne, przede wszystkim zaś mają inną widownię i to liczy się najbardziej.
Jeśli zaś chodzi o ilość ściągających, to dla mnie każda pojedyncza osoba jest ważna, tak samo jak każda pojedyncza opinia. Zdaję sobie sprawę z faktu, że film ma wiele niedociągnięć i jeśli znajdzie się choć jedna osoba z zewnątrz, która na trzeźwo i na zimno oceni mój film, to już będzie sukces. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 01 Cze 2011, 22:05 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2008, 12:37
Posty: 89
Miejscowość: Wrocław
Na youtube jest wszystko. Jest i "urwał" i teatr telewizji. Nie mów, że nie chciałbyś stanąć w szeregu obok Mrożka? ;)

Wrzucasz na youtube, my wrzucamy opinię. Myślę, że to uczciwa oferta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 01 Cze 2011, 22:39 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 15 Sty 2009, 11:18
Posty: 186
Miejscowość: Kraków
Kolego theodoros, nie filozofuj tyle. Im bardziej ułatwisz widzowi drogę do swojego dzieła tym lepiej. Poza tym zawsze jest też możliwość wrzucenia filmu z opcją "niepubliczny" - obejrzą go tylko osoby znające link.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 02 Cze 2011, 02:55 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2011, 02:10
Posty: 4
Masz rację: na Youtube jest WSZYSTKO, zupełnie jak na śmietniku. A ja nie chcę wywalać tego filmu na śmietnik. Poza tym zauważ, że większość spośród tych nieco bardziej ambitnych filmów została tam umieszczona bez zgody właścicieli praw autorskich. Gdyby pominąć te filmy, byłoby już dużo gorzej.
Dlatego też przepraszam, ale nie zmienię zdania na temat tego portalu i nie umieszczę tam filmu. Jeżeli ma to oznaczać, że go nie ocenicie, to trudno. Nic na siłę.
Co się zaś tyczy mojego filozofowania, to wybaczcie mi, ale wyniosłem tę przykrą manierę ze studiów (filozofia). :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 02 Cze 2011, 13:01 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
To wrzuć na Vimeo jak Ci YT nie pasuje ;)

A co do filmu to ściągnąłem, obejrzałem i mi się nie podoba. Technicznie jest fatalnie: zdjęcia, dźwięk i montaż bardzo słabe. Aktorsko jeszcze gorzej. Reżysersko też miernie. Jedyną zasługą reżysera jest to, że wiadomo o co chodzi, z czym różnie bywa w filmach amatorskich.
Nie było w tym żadnego pomysłu na film. Nic się nie dzieje poza łażeniem, siedzeniem i gadaniem. Film to wydarzenia i akcja, a nie gadanie.
Słabe to było.
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rodzinna opowieść
PostWysłany: 02 Cze 2011, 15:27 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2011, 02:10
Posty: 4
Hmmm... czyli jednak film da się ściągnąć i obejrzeć poza Youtube, Vimeo tudzież innymi portalami. Nie rozumiem więc, w jakim celu mam go tam umieszczać. :)
Odnośnie Twojej opinii o filmie, w dużej mierze muszę się z nią zgodzić. Na pewno jest za dużo dialogów kosztem akcji, zwłaszcza w pierwszej połowie filmu. Jednak w drugiej połowie jest już chyba troszkę lepiej pod tym względem. Na pewno też aktorzy dali ciała, jednak na ich usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że był to dla nich w większości pierwszy film. Jeśli chodzi o dźwięk, to niestety mieliśmy z nim spore problemy, szczególnie tyczy się to jednej ze scen, więc rozumiem Twoje negatywne odczucie. Generalnie od strony technicznej mogłoby być lepiej i mam nadzieję, że przy następnym filmie już tak będzie. :)
Nie zgadzam się natomiast z Twoim stwierdzeniem, że film to tylko wydarzenia i akcja, a nie gadanie, i nie zamierzam tu bynajmniej nawiązywać do mojego filmu, bo osobiście staram się go nie oceniać. Widziałem w życiu sporo filmów, które nie były w żadnej mierze filmami akcji i mogłyby przez wielu zostać uznane za bardzo nudne, ale na mnie osobiście wywarły duże wrażenie. No ale to chyba kwestia gustu. Każdemu podoba się co innego. :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group