Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Sty 2018, 08:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: BITWA #007
PostWysłany: 07 Sty 2010, 14:12 
Aktorzy jedza mu z ręki

Jako że wielkiego odzewu po ostatnim temacie nie było, a osoby które miały się odezwać nie uczyniły tego stwierdziłem, że najlepszym pomysłem będzie zrobienie "bitwy", takie wyjście podsunął mi jeden forumowicz i chyba ma rację. Bitwa będzie niecodzienna bo w żaden sposób nie chcę Was ogranicznać zarówno formalnie jak i tematycznie. Nie powiem Wam czego oczekuję abyście się tym nie sugerowali, powiem Wam wyłącznie co mnie drażni.... a drażnią mnie horrory i filmy sci-fi, o ile do tych drugich jestem w stanie się przekonać to te pierwsze mnie odsuwają od siebie. Jeżeli już to uwielbiam efekty specjalne, których nie widać tzn. widz nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie odrzucam w pełni greenscreena tylko nie przesadzajcie. Jeżeli chodzi o czas to myślę że średni metraż byłby najodpowiedniejszy, ewentualnie krótki, odpadają pełne metraże bo mam już złe doświadczenia w tej kwestii... podsumowując 20-30 minut to optimum. Za wszelką cenę unikajcie filmów festiwalowych i w stylu "zabili go i uciekł", jeżeli nie jesteście na ten moment zapracownani, jeżeli jesteście w stanie znaleźć chwilkę poświęćcie bitwie chwilkę czasu, może spotkajcie się, porozmawiajcie, obgadajcie pomysły - myślę że warto bo nawet jeżeli Wasz pomysł nie zostanie zrealizowany to będziecie mieli coś dobrego w szufladzie, być może kolejny hit po seven ;) Życzę Wam tego i wierzę że nie zawiedziecie.

Forma: scenarusz, zarys scenariusza, synopsis, kartka papieru z zapiskami, streszczenie w pigułce - nie ma znaczenia, jeżeli zainteresuje mnie motyw będziemy rozwijać to wspólnie. Możecie nadsyłać wszystko co macie ale zastanówcie się czy myślimy o tym samym. Napiszcie też czy mogą być one przedstawione szerszej widowni na forum - rozumiem Wasze obawy i scenariusz nie musi być przedstawiony na łamach forum.

Czas: 2 tygodnie bo zgodnie z wcześniejszymi doświadczeniami wszyscy i tak piszą pod koniec. I najważniejsze... nie będzie przesunięcia terminu - jeżeli ktoś będzie miał połowe scenariusza, scenopisu bądź skrótu... zgodnie z "regulaminem" może go wysłać. Może to być scenariusz wcześniej publikowany bo wątpię że można napisać coś wybitnego w 2 tygodnie. Czas na głosowanie forumowiczów będzie uzależniony od ilości nadesłanych prac.

Co później: No cóż... nie będzie wielkich nagród, splendoru i sławy ale najciekawszy/najciekawsze scenariusze chciałbym zrealizować w niezależnych warunkach ale w pełni profesjonalnie tzn nie będziemy nagrywać na taśmę 35mm i nie będziemy mieli 3 posiłków na planie ale postaramy się to zrobić na 100% swoich możliwości, nie chcę wprowadzać w błąd ale najprawdopodobniej 5d mkII oraz ex1r, profesjonalne mikrofony, rejestratory, oświetlenie etc. Dzięki reżyserowi w filmie wystąpią najzdolniejsi absolwenci i studenci szkoły teatralnej we Wrocławiu ale to niestety wszystko co możemy zaproponować.

Na razie jestem pewien dwóch rzeczy - muzykę skomponuje Piotr Musiał (wspaniały, szalenie zdolny człowiek, który nigdy mnie nie zawiódł - no może raz bo nie przyjechał na imprezę a ja pamiętliwy jestem ;) ), a reżyserem będzie Andrzej Makowiecki (40 lat doświadczenia w swoim fachu robi swoje).

Scenariusze z imieniem i nazwisiem oraz pseudonimem z forum prosze przesyłać na adres redex (tu ma być małpa) redex (tutaj kropka) tv. Jeżeli pod koniec bitwy nie będzie Cię na liście zgłaszających, a wysłałeś scenariusz proszę o kontakt na gg (2222831) lub skype (agentjagodzinski).

Kilka kadrów na zachęte, skrajnie różne aby nie narzucać Wam tematyki, chodzi o miejsca a nie wykonanie zdjęcia, kolejność przypadkowa, może Was zainspirują ;)

ImageImageImageImage
ImageImageImage
Image

Ewentualnie:
Image
Image

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Sty 2010, 15:13 
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Bitwa#007 - kurde, myślałem, że chodzi o Bonda ;)

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sty 2010, 14:57 
Aktorzy jedza mu z ręki

Chwytliwy tytuł to podstawa ;) Aby nie zostać posądzonym o OT na razie nie wpłynęła żadna praca :wink: :mrgreen:

Przy okazji chciałbym podziękować 3 osobom które zaproponowały pomoc na planie :)

[ Dodano: Pon 11 Sty, 2010 14:56 ]
Odgrzewam temat bo na razie odzew jest dość słaby.... wyrażając z liczbach.... zerowy... nie napłynęła żadna praca co klaruje mi trochę sytuację :roll: :|

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sty 2010, 15:02 
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Ja chętnie bym coś napisał ale jak kiedyś miałem głowę pełną pomysłów, tak teraz żaden fajny nie przychodzi mi do glowy ;)

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sty 2010, 15:07 
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Nie spodziewaj się Jarku, że zaraz coś napłynie. To wymaga czasu. Poza tym aktualnie scenarzyści na forum kiepsko przędą, większość jest zajęta studiami itd (jak np. ja) i nie ma czasu pisać nic poza rzeczami na uczelnię.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sty 2010, 18:51 
Aktorzy jedza mu z ręki

Moore napisał(a):
Nie spodziewaj się Jarku, że zaraz coś napłynie. To wymaga czasu.

Zdaję sobie z tego sprawę, myśląc o bitwie miałem na myśli bardziej Wasze dotychczasowe scenariusz bądź pomysły na nie które można rozwinąć. Ktoś musiałby być szalenie zdolny aby w 2 tygodnie napisać DOBRY/WYBITNY synopsis a co dopiero scenariusz.

Mimo wszystko czekam na Wasze prace. Pozakonkursowo chętnie porozmawiam na temat pomysłów, może coś doradzę...

Pozdrawiam serdecznie
Jarek
redex.tv

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Sty 2010, 11:49 
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Jakim rozmachem dysponujesz? Tzn. ile byś miał na to czasu, pieniędzy, ludzi...

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Sty 2010, 22:34 
Aktorzy jedza mu z ręki

Ja nie ukrywam, że nie bez przyczyny napisałem o średnim metrażu bo zdaję sobie sprawę z faktu iż ciężko będzie zaangażować ludzi na 16-18 dni zdjęciowych, szczególnie tych z branży. Uważam, że głównym atutem jest to, że wybrany scenariusz będziemy realizować w sposób profesjonalny, oczywiście z alternatywami w związku z finansami (dokonałym przykładem jest jazda w XIII scenach gdzie korzystaliśmy z wózka domowej roboty, a nawet w hd nie widać żadnych przeskoków). Jeżeli chodzi o pieniądze to jestem ostrożny, zapewne zagwarantuje ekipie nocleg, wyżywienie i transport. Nie mogę natomiast obiecać wynagrodzenia, szukałem sponsorów do 13 i wiem że nie jest to proste. Jeżeli jakieś pieniądze będą przeznaczane to przede wszystkim na sprzęt, rekwizyty, koszta produkcyjne. Być może uda mi się za to nakłonić firmy do współpracy - oczywiście nie mając scenariusza ciężko mi coś na ten moment powiedzieć. Jeżeli chodzi o czas to myślę, że najlepszą porą byłoby lato, choć ciekawym rozwiązaniem byłby również przełom maja i czerwca. Ja jestem w stanie poświęcić cały swój wolny czas, z doświadczenia wiem, że bywają tacy, którzy oczarowani pomysłem potrafili przełożyć również własne plany zawodowe, liczę również na pomoc kilku osób z branży.

Nie ukrywam że robimy to przede wszystkim aby ukazać swoje możliwości i zrobić coś naprawdę dobrego. Może nie film wybitny bo to oceni widz ale na pewno Ambitny - taki z którego będziemy dumni, taki który również nas poruszy. Do tej pory pracowałem z kilkoma szalenie zdolnymi osobami, z którymi chciałbym go zrobić np. Piotr Musiał - muzyka, Patryk Scelina - dźwięk, Jerzy Drozda - postprodukcja, Michał Śliwiński - fotosy, Adrian Gut - making of, Andrzej Makowiecki - reżyseria (to osoby które wstępnie wyraziły chęć współpracy i na które dotąd zawsze mogłem liczyć za co jestem im szalenie wdzięczny). Ważnym jest również fakt, że całkowicie inaczej będzie wyglądała produkcja, tym razem będę odpowiadał przede wszystkim za zdjęcia i nie będę zajmował się reżyserią na której się nie znam. Jeżeli chodzi o kwestie realizacyjne to za główny cel stawiam sobie jak najlepsze wykonanie i nie mówie tu tylko o zdjęciach ale kwestiach które często są pomijane... dobry scenariusz, aktorstwo, światło czy dźwięk.

Ostatnio ktoś mi zarzucił, że nie wierzę w ludzi. Wierzę w nich ale wolę na samym początku jasno sprecyzować swoje cele i oczekiwania. Lubię ludzi otwartych i szczerych bo dzięki nim wiesz co robisz dobrze a co źle. Nie chcę aby osoby czytające ten wątek stwierdziły że marudzę... po prostu piszę Wam czego nie toleruję i kogo nie potrzebuję na planie. Szukam osób, które wspólnie ze mną i kilkoma zdolnymi osobami chcą zrobić coś ambitnego, naprawdę dobry film, który zostanie zapamiętany. Wiem że nie zabrzmi to zbyt dobrze ale po aktualizacji adium (odpowiednik gg na maca) straciłem historię rozmów, a w nich kontakty do osób które się do mnie odzywały i oferowały swoją pomoc - napiszcie proszę do mnie PW z miastem, telefonem kontaktowym oraz imieniem i nazwiskiem. Dziękuję i przepraszam za zamieszanie. Ten post piszę już 2 dzień bo na bieżąco aktualizuję informację. Rozmawiałem już z 2 grafikami/animatorami którzy są jednymi z najlepszych w branży.... a mianowicie Jerzy Drozda oraz Patryk Scelina. Wstępnie wyrazili zgodę a wiem, że można na nich liczyć. Mam jeszcze kontakt do jednego bardzo dobrego animatora ale informację będę miał dopiero jutro. Mimo wszystko są to profesjonaliści w każdym calu i są w stanie stworzyć wirtualne cudo ale.... nie chciałbym robić kina sci-fi, o wiele bardziej wolałbym aby powstały efekty niezauważalne dla widza. Piszę o tym żebyście wiedzieli że gdyby powstał np scenariusz osadzony w czasach wojennych to są duże szanse na jego realizację lub możliwość dodania potrzebnych efektów do pozostałych gatunków. Jeżeli chodzi o rzeczy niewidoczne gołym okiem to charakteryzacją zajmie się Gośka Dąbrowska która pracowała przy XIII i bardzo dobrze się tam sprawdziła.

Dla mnie kino festiwalowe to przede wszystkim smęty, o tym że w życiu głównego bohatera wszystko się psuję bądź co gorsze cały film to wytwór jego wyobraźni. Często są to też historie opowiadające o tematach tabu. Udało mi się za to znaleźć dosyć fajny pomysł na film, historię napisało samo życie i choć wydaje się nieprawdopodobna to można bardzo ciekawie ją zrealizować. I co najlepsze bardzo dobrze to się układa fabularnie i zdjęciowo. Jeżeli nie uda nam się znaleźć odpowiedniego scenariusza na forum to zapewne z osobą która okaże się najlepsza w bitwie przygotujemy scenariusz na podstawie tego pomysłu. Czasu jest tak naprawdę niewiele jeżeli chcemy zacząć w wakacje. Podkreślam także że wystrzegamy się horrorów, zamiast tego można zastosować thrillerowy nastrój etc.

Podsumowując.... mamy na ten moment potrzebne zaplecze techniczne oraz część ekipy, mimo wszystko potrzebujemy kolejnych zdolnych osób z pasją - takich jak Wy. Jeżeli jesteście w stanie pomóc na planie, bądź macie czas aby się spotkać lub porozmawiać, wymienić się pomysłami lub po prostu przeszkolić się w danym kierunku zapraszam serdecznie do współpracy i z góry dziękuję za kontakt.

Telefon: 602 (ochrona przed botami) 380=674

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Sty 2010, 23:01 
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
czyli deadline 21 ?
Myślę, że spróbuje coś napisać(bo podoba mi się Twój zapał i idealistyczne podejście), ale jak będzie to nie wiem jeszcze. Ya never know what u gonna get"... Ale nie jest źle, coś tam kiełkuje...
Aha, bo nie wiem, czy przegapiłem, czy nie pisałeś: można dwa scenariusze podesłać jakby co ? (bo mam jeden na składzie, a "drugi w drodze")

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Sty 2010, 23:41 
Aktorzy jedza mu z ręki

Jak najbardziej, nawet więcej jeżeli posiadasz. Byłbym szalenie wdzięczny gdybyś podesłał już ten pierwszy, bo w przyszłym tygodniu będę miał urwanie głowy a teraz mógłbym go na spokojnie przeczytać. Jeżeli chodzi o deadline to przyjmijmy termin 21.01.2010r. 23:59.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Sty 2010, 12:28 
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Skoro masz urwanie głowy w przyszłym tygodniu, to może przesunąłbyś Martwą Linię na koniec przyszłego tygodnia? Po co Ci scenariusze na środę, jak i tak przeczytasz dopiero w weekend - a przez ten czas zdążyłyby jeszcze dojrzeć?

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Sty 2010, 13:19 
Aktorzy jedza mu z ręki

Termin bitwy pozostaje niezmienny. Mimo wszystko jeżeli kogoś zainteresował projekt to może podsyłać scenariusze na bieżąco, nawet po terminie bitwy z tym że będziemy się starać jak najszybciej zająć się preprodukcją więc nie będziemy też czekać w nieskończoność.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Sty 2010, 21:20 
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Wysłałem pierwszy. Co do drugiego to zobaczymy jeszcze :mrgreen:

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 18:24 
Aktorzy jedza mu z ręki

Witam,

Nadesłane zostały 4 prace które dołączam, jeżeli kogoś pominąłem proszę o kontakt. Jako że poświęciliście swój czas dlatego ja postanowiłem napisać krótki podsumowanie. Od razu zaznaczam że nie było pomysłu, który by mnie ujął i był wart realizacji. A pomysł który miałem niestety realizuje kto inny choć świadczy to o tym że był dobry. Jestem osobą szczerą więc będzie bardzo otwarcie, nie mniej jednak jest to tylko moja opinia i mogę się mylić.

Grzegorz Paterka - temat bardziej na książkę/opowiadanie aniżeli na film. Stanowczo nie te klimaty.
Nikodem Wojciechowski - typowa historia, w moim odczuciu zbyt wiele zbiegów okoliczności. Wybacz za porównanie jeżeli Cię urazi ale przypomina to trochę scenariusz Majki, której nie da się oglądać. Nie mniej jednak to najlepszy scenariusz z nadesłanych do mnie.

Przed recenzją najgorszego w mojej ocenie scenariusza jeszcze dwie osoby:
Moore - Generalnie fabuła jest taka - bezdomny Mietek, który z dnia na dzień stracił wszystko, dzięki uprzejmości ciecia lokalnego cmentarza, mieszka w jednej z krypt. Pewnego wieczoru trójka dzieciaków (chłopcy chcą przestraszyć siostrę) wybiera się na cmentarz, żeby podglądać ducha legendarnego Czerwonego Barona. Hałasując budzą Mietka, który w pilotce na głowie wychodzi z krypty. Przerażone dzieci biegną do rodziców. Kiedy i oni przekonują się, że w krypcie ktoś lub coś mieszka, organizują w miasteczku polowanie na upiora.

Napiszę to samo co autorowi - szukam czegoś poważniejszego, bardziej życiowego.

Grześ - przedstawił mi 2 historie, nie mniej jednak nie będę się zagłębiał, jeżeli będzie miał ochotę to je zamieści, drugi pomysł z przedstawionych choć był bardziej schematyczny to można go ciekawie opowiedzieć i zrealizować.

No i na koniec... EL SOMNIUM DE LA VIDA... przed przeczytaniem "recenzji" radzę przeczytać całość!!!!

Michał Łukowicz i Jacek Turula:
"zmywa po sobie" - przecież jest zmęczony. Nie wiem też po co pokazywać to w filmie.
"na starym tapczanie" - to czego szuka tam złodziej?
"jest ubrany w ciemne ciuchy i kominiarkę" - w południe, słoneczny, upalny dzień?! Chyba rzuca się w oczy.
"wybija okno" - w południe? z właścicielem w środku? Nikt go nie widzi? Bartłomiej nie budzi się?
"Cukrownica mu upada" - normalka. W dodatku nie istnieje takie słowo.
"Po drodze nie zauważa kryjącego się w pokoju złodzieja" - nie widzi go kątem oka?
"Złodziej stoi za firanką" - chyba zasłoną? nawet jeśli tak to dosyć dziwne.
"Po odejściu Bartłomieja plądruje" - a to już Sci-Fi. Jaki złodziej plądruje szuflady gdy może zostać nakryty? W dodatku chyba nie robi to bezszelestnie.
"jedzą jajecznicę" - zawsze zapraszam znajomych na jajecznicę. I tak za chwilę się okaże że w lodówce ma tylko jajka, płatki i mleko.
"Wal się psycholu" - średnia wieku 18 lat?
"Bartłomiej zawsze rano ścina trawę" - cholernie szybko ona rośnie.
"Wyjmuje płatki i mleko" - on je co innego? Czy płatki mają znaczenie dla fabuły.
Nie ukrywam że tu już miałem powoli dosyć
"Widzimy na brudnych deskach" - codziennie kosi trawnik a nigdy nie sprząta na strychu?
"Jedz. Płatki są zdrowe" - główny bohater jest normalny?
"Kilka razy to samo (włamywacz siedzi na strychu kilka dni)" - naprawdę!?!?!
"Chciałem Cię przeprosić" - tu już mam powoli dość
"We wtorek jedziemy na policję" - całkiem poważnie... ciekaw jestem ile lat mają autorzy scenariusza.
"Grają w karty i piją kawę" - z płatkami? Ta kawa to jak mleko w Leonie Zawodowcu tyle że bez płatków ;)
"Ten gość od tygodnia nie widział słońca" - to skąd wiadomo że pogoda się zmienia. Patrz scena wyżej.
"To taki przedsmak" - gdzieś to już słyszałem.
"jaja se robiłem" - autor ma max 17 lat.
"Wal się" - jednak 16.
"Spadaj gnojku" - "prawie go zabili i prawie uciekł"
- Gdyby przynajmniej pokazać próby ucieczki to przypominałoby to Misery a tak... masakra
"Przyfądzala złodziejowi w brzuch" - aha.... to mnie nawet rozśmieszyło bo wiem że gorzej już być nie może.
"Jaja se robiłem" - powtórka z rozrywki?
"Złodziej ścina kosą trawę" - niech kupią wreszcie kosiarkę! Jak tu zrobić product placement?! ;)
"Jak zrobi swoje" - strasznie on grzeczny. Ma na sobie kominiarkę?
"Rzuca na stół jajecznicę" - już nic mnie nie zdziwi
"Za godzinę wrócę" - a oni gdzieś pracują?
"Wylać się poszedł" - n/c
HISZPAN OFF - kompletna masakra.
Drodzy autorzy scenariusza. Przeczytajcie go raz jeszcze i pomyślcie jakie błędy popełniliście.
"Bracie ocipiałeś" - jednak macie po 15 lat.
"Dwaj młodzi policjanci" - tu wszyscy są młodzi i niedojrzali
Na pytanie autora czy to nie kolejny film z serii "Zabili go i uciekł" - potwierdzam to taki film i to zdecydowanie gorszy.

Załączniki:
przespij_sie_z_tym_szkic.doc [17.53 KiB]
Ściągnięto 264 razy
EL_SOMNIUM_DE_LA_VIDA.pdf [17.5 KiB]
Ściągnięto 268 razy
organoleptycznie.pdf [58.1 KiB]
Ściągnięto 232 razy
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 19:38 
Klapser
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wars i Sawa
Jaroslavus - operator, producent i w dodatku świetny script doctor. Widzę, że najlepiej bawisz się we własnym towarzystwie a sądząc po tej bałdzo meryyytorycznej krytyce sam bez trudu napiszesz jakiś ciekawy tekst - może sequel Twojego debiutu - "14 scen".

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 20:02 
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Nie za bardzo wiem, czemu to wywnętrzanie ma służyć. To nie festiwal w Cannes. Nazywanie tego bitwą też jest niejakim nieporozumieniem. Po prostu szukasz scenariuszy, które byś chciał zrealizować. ok. Jak ci się jakiś nie podoba to trudno. Piszesz autorowi co i jak i tyle. Wywnętrzanie i wyzłośliwianie się na forum jest w tym przypadku pozbawione sensu. W każdym razie w moim odczuciu.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 20:47 
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Miejscowość: LE-MONTÓW
Jaroslavus na początku miałem ci coś powiedziałem, ale/..../ Nie będę tego robił, bo /..../

Moore ma racje. To nie bitwa a selekcja scenariuszy do realizacji.

Moje odczucia:
EL SOMNIUM DE LA VIDA - Przynajmniej wygląda jak scenariusz. Osoba chciała uściślić byś zobaczył wizje ich. Bo granie w karty z kubkiem kawy inaczej wygląda niż z kubkiem vódki. :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 21:40 
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chorzów
Moore napisał(a):
Wywnętrzanie i wyzłośliwianie się na forum jest w tym przypadku pozbawione sensu. W każdym razie w moim odczuciu.

Ja bym nawet powiedział, że w takiej formie w jakiej to Jarek zrobił, jest to obraźliwe [w stosunku do "EL SOMNIUM DE LA VIDA "].

Mnie się osobiście bardzo podoba pomysł "Organoleptycznie". Świetny z tego może wyjść miszmasz komedii i horroru. I jest krew. W filmie musi być krew i gołe cycki, wtedy masz 100% pewność na sukces ;)

Ostatnio edytowany przez Atom, 26 Sty 2010, 22:06, edytowano w sumie 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 21:46 
Klapser
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
No ale przecież Jaroslavus od początku grał w otwarte karty i nie ukrywał, że temat "bitwy" to nic więcej jak chwyt marketingowy. :)

Oceny poszczególnych prac są jakie są - za wyborem stały czysto subiektywne walory, więc w polemikę wdawać się nie będę (acz oczywiście z zarzutem nadmiernej literackości swojego pomysłu, zupełnie się nie zgadzam ;).

Niemniej, za ostatnią "recenzję" należy się bura. Ani to miłe, ani pomocne. Jakie znaczenie ma wiek autorów? W regulaminie nie widziałem żadnej wzmianki, że zgłoszenia są 18+. Na przyszłość trochę więcej pokory i szacunku dla pracy innych.

Pokój.

Ostatnio edytowany przez To Ja, 26 Sty 2010, 21:47, edytowano w sumie 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2010, 21:47 
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Miejscowość: LE-MONTÓW
Atom napisał(a):
W filmie musi być krew i gołe cycki, wtedy masz 100% pewność na sukces.

O te fetysze i gwałty na dziewicach to muszą odbierać w takim razie w Cannes nagrody, i parę Oskarów;) :|

Nie zawsze cycki gwarantują że film jest fajny..."adrenalina 2" obejrzyj a zrozumiesz,

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości