Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Reklamowcy
PostWysłany: 07 Gru 2005, 21:16 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Cześć! Jestem wielkim fanem kina absurdu. Moje filmy staram się też ukierunkowywać w tym właśnie gatunku. Niżej przedstawiam wam bardzo ogólny zarys mojego następnego projektu. Jest on dość absurdalny. Napiszcie co o nim sądzicie. Dzienx

Zaczyna się od streszczonej histori reklamy czytanej przez autora, a w tle lecą spoty reklamowe znanych film ( tu jest problem, bo nie wiem czy mogę wykorzystać takie marki jak Snickers czy Pepsi ) Film opowiada o czterech chłopcach, nieznających się nawzajem ( chciałbym zastosować strukturę podobną do struktury filmu Cztery Pokoje czy Sin City: Miasto Grzechu ), mających swoje problemy, sprawy itp. Każdy akt ( tzn. historię każdego z czterech chłopców ) rozpoczyna reklama jakiegoś produktu. W Ostatnim, V akcie, chłopcy spotykają się i razem wchodzą do dziwnego pokoju gdzie wychodzi cała prawda o nich... zmieniają się w produkty spożywcze, których reklamy były pokazywane na początku ich historii by... nakręcić nowy spot reklamowy. Wszystkie akty ( tzn. historie chłopców ) choć będą celowały w inne problemy i traktować będą o czymś innym, to będą się koncentrować wokół głównego wątku - chłopcy zmieniają się w produkty spożywcze, by kręcić reklamy. Tytuł filmu: Reklamowcy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Gru 2005, 23:42 
Offline
Klapser

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:50
Posty: 72
Miejscowość: Rawa/Łódź
Zamysł całkiem ciekawy, choć wiele tutaj jeszcze zależy od tych pojedynczych historii o których piszesz. Ogólnie rzecz biorąc, pomysł uważam za podatny na realizację :mrgreen: Co do tytułu... "Reklamowcy" brzmią koszmarnie. Może daj nura dalej w absurd, odrzuć prosty tytuł? Oczywiście wszystko leży w Twoich rękach, ale tytuł zdecydowanie polecam zmienić. Pozdrówka, Prozac.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Gru 2005, 11:43 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Jeżeli to rzeczywiście ma być tylko i wyłącznie kino absurdu, to pomysł może i ma szansę na ciekawe rozwinięcie. Jednak w innym przypadku - całość rozkłada się na łopatki przez kompletny brak treści. Główny wątek, hmmm :twisted:

Prozac napisał(a):
wiele tutaj jeszcze zależy od tych pojedynczych historii o których piszesz


Racja. Rozwiń te wątki, to może będzie można coś więcej o tym napisać.

PS. Ale trzeba Ci przyznać jedno. Masz niekonwencjonalne pomysły :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Gru 2005, 15:11 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Wiecie co? Ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł, tylko nie wiem czy spotka się z waszą aprobatą. Pomyślałem sobie, że każdą historię powinien napisać inny człowiek ( 4 scenarzystów, każdy inny styl i wizja co podkreśli kontrast między bohaterami = ciekawie i fajnie ). Tylko jest jeden problem - film chciałbym zrealizować ja, a że niemam pokaźnego budżetu i zwyczajną kamerę analogową nie wiem czy ktoś będzie chciał się w to pchać. Napiszcie co o tym sądzicie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Gru 2005, 16:34 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Widzę, że fascynacja "4 pokojami" żyje :twisted:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group