Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 03:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Potrzebuje pomocy!
PostWysłany: 21 Sty 2009, 21:38 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 08 Sty 2009, 20:54
Posty: 2
Miejscowość: Białystok
Pierwszy post? Taak, trzeba się przywitać! ;D

Witam wszystkich!!

Niedługo mam ferie w szkole i w tym właśnie czasie chciałbym nakręcić jakiś film z kumplami, żeby puścić go potem w szkole, już po feriach (czyli za 3 tyg). Da się w takim okresie czasu nakręcić coś sensownego? Nie chodzi o nic profesjonalnego, od czegoś zawsze się zaczyna, ale tak czy inaczej to trochę mało czasu, zwłaszcza, że nie mamy jeszcze scenariusza. Chciałbym żeby to był bardziej dramat, ale z małymi elementami komedii, by nie wyszedł film sztywny. I teraz najważniejsze, bo chcę się poradzić was, Drodzy Forumowicze ;D Czy ktoś mógłby mi podsunąć jakiś pomysł na film? Coś niewielkiego, ukazującego problemy dzisiejszej młodzieży - może brak akceptacji.. czy coś takiego? ( takie coś będzie nam łatwiej robić ze względu na to, że mamy po ok. 16-17 lat ;) + do tego wklecić motyw blizszej znajomosci chlopaka i dziewczyny. Takie coś jest w miarę do zrobienia? Ma to sens? Mógłby ktoś mi podsunąć jakieś pomysły, ogólny zarys fabuły czy cokolwiek co mogłoby mnie natchnąć do pisania? Albo po prostu może ktoś chciałby mi napisać jakiś prosty scenariusz na podany wyżej temat? Bardzo proszę o pomoc, szczególnie, że czasu mam coraz mniej, a nie mam zamiaru siedzieć bezczynnie na feriach.

Jeszcze raz - proszę o pomoc, jakąkolwiek!!

Pozdrawiam. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potrzebuje pomocy!
PostWysłany: 29 Sty 2009, 10:43 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
grzechu napisał(a):
może brak akceptacji.. czy coś takiego?


Dlaczego tak ponuro? Zróbcie coś zabawnego, luźnego, nie porywajcie się na jakieś strasznie poważne tematy.

grzechu napisał(a):
(...)motyw blizszej znajomosci chlopaka i dziewczyny.


Bliżej tego, może jakaś komedyjka o chłopaku, który próbuje zdobyć względy dziewczyny?

A ponadto uważam, że w 3 tygodnie wielkiego dzieła nie stworzycie, ale kilkuminutową zabawną historie można sklecić...

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Sty 2009, 12:00 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Na forum są scenariusze, poszukaj albo skontaktuj się z kimś.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Sty 2009, 23:27 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2008, 00:38
Posty: 13
Miejscowość: dolnyśląsk
Ja mam taki mały konspekcik, mianowicie jest grupka 3 młodych chłopaków znudzonych życiem , postaniawiaja spróbować czegoś extremalnego. Na początku jeżdżą komunikacją miejską na gapę ale to też nie sprawia im frajdy. Drugim ich "genialnym" pomysłem jest zrywanie plakatów z przystanków, żeby było śmieszniej robią to w biały dzień . Idzie im świetnie, mają oklejone całe pokoje, rodzicom mówią że "pożyczają".
Pewnego dnia zostają przyłapani na gorącym uczynku.... :|
Tu mój pomysł się niestety się kończy , może coś dalej wymyślisz sam, życze ci powodzenia w tworzeniu dzieła. :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group