Forum Kamera!Akcja
http://kameraakcja.pl/

ostatni twardziel
http://kameraakcja.pl/viewtopic.php?f=71&t=7124
Strona 1 z 1

Autor:  Boddicker [ 25 Maj 2012, 03:17 ]
Temat postu:  ostatni twardziel

cześć

oto scenariusz filmu, 75 stron, sensacja, główne inspiracje - Sam Peckinpah, Shane Black, Charles Bukowski. Czytajcie i dawajcie opinie.

http://wyslijto.pl/plik/4xlyltrhih

Autor:  cezary188 [ 25 Maj 2012, 17:23 ]
Temat postu:  Re: ostatni twardziel

Przeczytałem narazie kilka stron jak będę miał chwile to doczytam resztę. Przyznam że nawet ciekawie się zapowiada, tylko nie rozumiem kilku rzeczy. Nie wiem czy coś sie zmieniło dawno nie czytałem o formacie scenariusza, ale pierwszy raz widzę żeby ktoś pisał na każdej kartce (continued) rozumiem ze scena toczy się dalej na kolejnych kartach wiec po co to continued ? Nie rozumiem postawy Jacka. Wygląda na takiego cwaniaczka któremu nikt nie podskoczy albo przynajmniej ze wywinie się z każdej sytuacji a kilka sekund później daje się bez walki skopać i ucieka w popłochu bez słowa? WTF ?
Napisałeś w scenariuszu w którym miejscu ma być koniec napisów początkowych..... WTF? Napisałeś też że Krzysiek czy ktoś tam zaraz okaże się przyjacielem kogoś tam kolejne WTF :P Po co takie coś pisać przecież to wynika za chowania postaci. Chyba że chciałeś żeby napis "Przyjaciel kogoś tam" ukazał się na ekranie.
Nie wiem może ja nie rozumiem i sie czepiam :P

Autor:  Boddicker [ 25 Maj 2012, 19:04 ]
Temat postu:  Re: ostatni twardziel

Pisałem w celtx, tam jest kontynuacja. Z didaskaliami się bawię, jak Black :)

Postawa Jacka - typ któremu zostały tylko ideały, nic więcej.

Polecam czytać dalej :P

Autor:  cezary188 [ 25 Maj 2012, 21:37 ]
Temat postu:  Re: ostatni twardziel

A, że on taki przegrany pyskacz? No kurde ze scenariusza wogóle sie nie domyśliłem, ale nic to chyba przeczytamy do końca.

Autor:  Iago [ 26 Maj 2012, 10:42 ]
Temat postu:  Re: ostatni twardziel

Miałem czas na 15 stron, ale...bardzo sprawne, nawet dialogi. Zwłaszcza pierwsza scena wymiata. Trochę sie powtarzasz z tym alkoholizmem Jacka - daj mu coś ciekawszego - i bardziej odkrywającego charakter - do roboty niż ciągłe sięganie po butelkę. Dialog z ex niby fajny, ale tez mi tam czegoś zabrakło. Jakiejś wielowymiarowości tego, co ich łączyło? Na razie wynika z tego, że chlał, więc go rzuciła. W życiu to rzecz jasna wystarczy, w dobrym filmie niekoniecznie...Postaram sie później jeszcze zajrzeć - na razie solidna 4

Autor:  Boddicker [ 01 Cze 2012, 01:15 ]
Temat postu:  Re: ostatni twardziel

Nic więcej? Aż takie słabe?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/