Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 21:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Kredyt" - aktualnie w produkcji
PostWysłany: 17 Lis 2005, 10:12 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Zapraszam do zapoznania się ze scenariuszem etiudy autorstwa Tomka Barańskiego, nad którą obecnie pracujemy. Plik do ściągnięcia ze strony LGFu, dział Produkcje - > "Kredyt".

Jeżeli pojawiają się jakieś problemy z archiwum, to tutaj znajduje się link bezpośrednio do pliku *.rtf.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Lis 2005, 12:15 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 22 Wrz 2005, 16:11
Posty: 109
Miejscowość: Wrocław
Hm - ciekawe. Pierwsze sceny przywiodły mi na myśl Blood Simple braci Cohen - szczególnie ten tajemniczy telefon. Problemem zaś może być długość scenariusza. Przyłożyłem kiedyś ręke do projektu, który trwał pięć minut i zawierał ciążę, dramat, horror i morderstwo - i się nie udał :)
Taki czas wymaga dużej dyscypliny i kreatywności.
Poza tym dla mnie film kończy się w połowie drogi. Tutaj jest dopiero pole do suspensu, zwrotów akcji, szantażu, kłamstwa etc.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie. Mam nadzieję, że się uda.
Powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Lis 2005, 14:18 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:08
Posty: 114
Miejscowość: Opole/Łódź/Warszawa
Podoba mi się.. i scenariusz i zapewne spodoba mi się wykonanie gdyż jest to krótka etiuda. Moim zdaniem troche to można jeszcze wydłużyc w rozmowie z żoną. Nie wiem pokazać jakieś zmęczenie lub dodać coś co może widzowi podpowiedzieć (temu bardziej uważnemu) że to jakiś sen czy coś. Ale ogólnie mam nadzieje że nie zrobisz z tego ochłapu :) (tzn. niezrobicie jako grupa:) i czekam na jakieś pierwsze klapsy oraz może fotosy.

P.S. Przyjemnie się czytało i szybko;) a to dobrze oby do mnei takich scenariuszy więcej docierało do oceny i czytania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Lis 2005, 16:43 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Najbardziej ciesze się z tego, ze ktoś odezwał się w tym wątku, bo z tego co widzę, to na forum aktywność użytkowników niemal zerowa. :(

My tez mamy nadzieje, ze uda sie to w interesujacy sposob zrealizowac. Na razie mamy problem ze znalezieniem aktorki do roli Kasi, no ale może wkrótce uda się ten problem rozwiązać.

PS. Jacek, a skąd wiesz, że to jest sen? :wink:

Dziękuję za opinie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Lis 2005, 22:57 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:08
Posty: 114
Miejscowość: Opole/Łódź/Warszawa
czy to sen? no coż ostatni tekst mi to mówi;) ale moge się mylic tak czy siak dzieje się coś ponadnaturalnego:P hehe a więc dobrze w jakieś myki się pobawić;)

Aha tylko mam nadzieje ze nierozwiazecie tego problemu przez zaplodnienie aktorki :)hehhee


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2005, 21:43 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Jeżeli kogoś to interesuje :twisted: , to w najbliższy piątek ruszają zdjęcia. Planujemy 3 dni zdjęciowe. Z postprodukcją prawdopodobnie wyrobimy się przed świętami.
Film oczywiście udostępnimy na forum do obrzucenia błotem :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2005, 23:54 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:08
Posty: 114
Miejscowość: Opole/Łódź/Warszawa
LGF napisał(a):
Jeżeli kogoś to interesuje :twisted: , to w najbliższy piątek ruszają zdjęcia. Planujemy 3 dni zdjęciowe. Z postprodukcją prawdopodobnie wyrobimy się przed świętami.
Film oczywiście udostępnimy na forum do obrzucenia błotem :)


No ba.. inaczej byc nie może zresztą obrzucać błotem taką twoją produkcje to bedzie zaszczyt:) hehe.

Oczywiście żartuje i czekam z niecierpliwością. Pamiętaj powoli i zwracaj uwagę na szczegóły;). To tyle dla przypomnienia:P Choć to pewnie wiedziałeś:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Gru 2005, 17:24 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Za nami już dwa dni zdjęciowe. Mamy zrealizowane 50% materiału, niestety jutrzejsze zdjęcia musieliśmy przełożyć na środę, także będziemy mieli troszkę opóźnienia :?

Jacku, niestety nie udało się uniknąć drobnych blędów :? O takich sprawach się nie dyskutuje, dlatego zobaczycie sami.

Mogę tylko powiedzieć, że wynika to z tego, że po kilku godzinach kręcenia, aktorom naprawdę odechciewa się wszystkiego, a ja w związku z tym muszę działać coraz szybciej. A to niestety odbija się na jakości, bo cały plan ujęć, który jest ustalony idze w łeb :?

Na razie zapraszam do obejrzenia dwóch kolejnych kadrów. Oczywiście wersja kolorystyczna nie jest ostateczna:

Image Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Gru 2005, 11:21 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:08
Posty: 114
Miejscowość: Opole/Łódź/Warszawa
>Mogę tylko powiedzieć, że wynika to z tego, że po kilku godzinach kręcenia, aktorom >naprawdę odechciewa się wszystkiego, a ja w związku z tym muszę działać coraz .szybciej. A to niestety odbija się na jakości, bo cały plan ujęć, który jest >ustalony idze w łeb :?

Cały urok amatorszczyzny.. a raczej nie urok :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Gru 2005, 11:13 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Wczoraj udało się zakończyć zdjęcia. Na stronie LGFu kilka nowych kadrów. Teraz czas na montaż i na chłopaków z BeatsFactory , którzy piszą dla nas muzykę. Heh, przed Świętami to się już raczej nie wyrobimy, ale myślę, że przed Nowym Rokiem będzie można już całość obejrzeć.

[ Dodano: Pon Sty 02, 2006 5:43 pm ]
Film ukończony, dostępny w dziale Czy nas kręci, to co kręcisz? Zapraszam.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group