Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 14:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Paradoks lustrzanego agenta
PostWysłany: 15 Lis 2008, 15:37 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 13 Lut 2008, 11:04
Posty: 59
Miejscowość: gdańsk
Przesyłam krotki scenariusz, który miał się ukazać w ostatniej bitwie, ale nie zdążyłem. a Ze chodził mi mocno po głowie to go jednak spisałem i prezentuję :) Pisane trochę naprędce więc mogą pojawić się błędy.

scenariusz wymaga 8 stron cierpliwości. czytajcie i oceniajcie.

pozdrawiam


Załączniki:
Paradoks lustrzanego agenta.doc [59.5 KiB]
Ściągnięto 538 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Lis 2008, 17:22 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 24 Wrz 2007, 09:23
Posty: 160
Miejscowość: Lublin
No to ja o tych błędach. "Nagle bezwiednie dochodzi do kamienicy, której, choć zna miasto nigdy nie widział" - skąd widz wie, że zna miasto?

"Na drzwiach wisi wizytówka. Jest napisana kodem. Kod jest dobrze znany agentowi R. Bierze ołówek i kawałek kartki i szybko rozpisuje go na papierze" - znowu widz nie wie, że kod jest dobrze znany agentowi. Wystarczy żeby się uśmiechnął na widok kodu i bez zastanowienia rozpisał go na kartce.

Wie, że takie nagłe pukanie nie wróży niczego dobrego - ja oglądając nie wiem. Wystarczy, że weźmie pistolet i ostrożnie podejdzie do drzwi. Musisz pokazać to obrazem bo widzowi nie dostarczasz scenariusza tylko obraz.

Teraz co do samego tekstu. Czyta się z zainteresowaniem ale byłem zwiedziony zakończeniem. Czekałem raczej na ten przekręt między agentami niż telegram, który zepsuł mi całą zabawę. Bardzo specyficzny tekst i nie wiem jak do niego podejść :P Napisz może co chciałeś nim powiedzieć bo po przeczytaniu odniosłem wrażenie jakby był nieskończony. Po prostu nie wiem :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Lis 2008, 21:34 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 13 Lut 2008, 11:04
Posty: 59
Miejscowość: gdańsk
W sumie nie chciałem powiedzieć nim nic :) Po prostu temat, hasło, jedno słowo poruszyło moje zwoje mózgowe i oto stało się. Nie wiem czy takie wyznanie umniejsza "wartość" tego scenariusza, ale temat szpieg nie wywołuje we mnie chęci przekazania czegoś głębszego.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Lis 2008, 23:05 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 24 Wrz 2007, 09:23
Posty: 160
Miejscowość: Lublin
Nie umniejsza bo był w tym pomysł. Czysta rozrywka z pisania - ok. Tylko ja mimo wszystko chciałbym przeczytać jak doszło do tego przekrętu pomiędzy agentami. Jak dotarł do tego, który go śledził, jaką informację mu sprzedał i jak to koło się zatoczyło.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group