Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 22:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Spacer milionera
PostWysłany: 28 Wrz 2008, 20:58 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Wrz 2008, 20:51
Posty: 3
Miejscowość: Gdańsk
Będę wdzięczny ze wszystkie uwagi dot. tekstu


Załączniki:
Spacer Milionera_2nd-draft.pdf [39.17 KiB]
Ściągnięto 579 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Wrz 2008, 23:05 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 24 Wrz 2007, 09:23
Posty: 160
Miejscowość: Lublin
Jestem nieusatysfakcjonowany zakończeniem. Czekałem na coś zwalającego z nóg ale tak się nie stało. Myślałem, że będzie coś związanego z ta przesyłką, którą przyniósł kurier ale się nie doczekałem.

Ogólnie tekst czyta się dobrze, z zainteresowaniem ale jest on bardzo standardowy. Powiedziałbym, że bardzo amerykański a szczególnie postaci. Nie podobała mi się postać Cienia (może przez tą ksywę). Zamiast młodego cwaniaka wolałbym zdesperowanego mężczyznę, który na gwałt potrzebuje pieniędzy w konkretnym celu. Najlepiej aby był to cel który poruszy widza. ( aby nie operacja córki czy nic takiego ;P) Co do dyrektora to ani go polubić ani znienawidzić. Od taki dyrektor. Wlałbym w niego więcej negatywów. Jakub podobnie jak dyrektor. Jakuba pokazałbym jako jeszcze bardziej chciwego. Zepsutego, zdradzającego żonę, prowadzącego lewe interesy na boku podczas, których stracił całą kasę. Po prostu chciałbym zobaczyć więcej indywidualności w tych postaciach. Jakoś tak bym to widział ale to tylko moje skromne zdanie :P

Nie wiem jak wyglądają procedury przy wypłacaniu takiej kwoty pieniędzy jak w tekście ale nie sądzę aby kurier od tak przywiózł tą kasę.

Ogólnie tekst dobrze się czyta, standardowe postaci (do dopracowania), trzyma w napięciu ale zakończenie jest niezadowalające.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Wrz 2008, 20:01 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Wrz 2008, 20:51
Posty: 3
Miejscowość: Gdańsk
kkruko,
dzięki za wnikliwą ocenę. :D
co do Cienia - zależało mi, żeby to było takie "ślepe narzędzie" w rękach Jakuba, stąd jego powierzchowność i plakatowość.
Natomiast co do Jakuba i Dyrektora - zgadzam się, że te postaci domagają się szerszego rozrysowania. Zastanawiam się tylko, czy Dyrektora nie uczynić postacią nieco bardziej pozytywną - wtedy jego los trochę bardziej poruszałby czytelnika/widza...

co do dowozu gotówki przez kuriera - takie operacje są praktywone w segmencie private bankingu i asset managmencie - więc w przypadku Dyrektora i jego firmy taka opcja byłaby jak najbardziej możliwa.

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Paź 2008, 16:12 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Mnie też się końcówka nie podoba. Jest niewiarygodnym, aby Jakub zapomniał, jak działa szkatułka.

Poza tym mało wiarygodna jest scena w której Jakub idzie do Cienia, a ten mu otwiera drzwi a potem zostaje pokonany. Skąd u Jakuba aż taka przewaga? A jeżeli rzeczywiście Cień jest mizerny, a Jakub napakowany, to z kolei po co Jakubowi Cień? Mógłby równie dobrze sam wykończyć Dyrektora.

No i o co chodzi z tym gwałtem, o którym gada Dyrektor?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Paź 2008, 21:34 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2008, 10:15
Posty: 36
Miejscowość: Lublin
Nie widzę logiki-do czego Cień jest potrzebny Jakubowi skoro ten osobiście zabija Szefa równie łatwo jakub mógłby tam pójść sam.

Dialog pomiedzy jakubem a szefem na poczatku strasznie sztuczny- nigdy nie spotkałem faceta który by zwracał uwagre na żakiet czy buty kobiety w podobny sposób :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group