Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 23 Kwi 2024, 17:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Fizyka futbolu
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 14:05 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 03 Kwi 2008, 13:56
Posty: 1
Miejscowość: Częstochowa
Witajcie! Wprawdzie to dopiero mój pierwszy post na tym forum, jednak już od długiego czasu się z zamiłowaniem się w nie wczytuje, a nawet już nieco pisałem (ale znikło moje poprzednie konto).

Ale przejdźmy do sedna, czyli do scenariusza. Jest on dość długi, ma 30 stron. Nie oczekuję, że przeczytacie go bardzo wnikliwie - wystarczy, że rzucicie na niego okiem i powiecie, co w nim najbardziej rzuciło się Wam w oczy. Wiem, że na pewno zawiera pełno błędów, ale mimo tego, jestem osobiście z niego dość zadowolony. O czym on jest, nie będę opowiadał - sami przeczytacie.

Z góry dziękuję za konstruktywną krytykę.


Załączniki:
Fizyka Futbolu wersja półfinalna.doc [125.5 KiB]
Ściągnięto 548 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 18:39 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 24 Wrz 2007, 09:23
Posty: 160
Miejscowość: Lublin
przeczytałem z 10 stron. Dialogi są sztuczne. Niepotrzebnie chłopcy zwracają się do siebie za każdym razem po imieniu. W ferworze walki użyłbym mocniejszych słów albo przynajmniej bardziej młodzieżowych. Trochę mała waga tego wszystkiego. 3A przejmuje się tym turniejem jakby to były mistrzostwa świata. Wszystko jest schematyczne. Facet od wf'u, który ma swoich pupili i ich faworyzuje. Dobry uczeń, który w przeszłości osiągną sukces w piłce a teraz chce zapomnieć o nim i skupia się na nauce. Dobra 3A i zła 3B. Nie czytałem dalej ale pewnie ktoś z 1 składu 3A wypadnie i nie będzie go kto miał zastąpić. Wszyscy będą chcieli żeby to był Adam, który nie będzie chciał się zgodzić. Ostatecznie pomoże kolegom i wygrają finał z 3B. Mi się nie podoba.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group