Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 18:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Życiorys Gangstera"
PostWysłany: 21 Sty 2008, 13:01 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Witam.

Trafiłem tutaj zupełnie przypadkowo i po przeczytaniu wielu stron natchnęło mnie aby zająć się pisaniem scenariuszy i rozpoczęcia nauki z tym związanej. Od zawsze lubiłem wymyślać różne historie i od dziecka fascynuje mnie kino. Dlatego popełniłem krótki scenariusz, który jest wprowadzeniem do całej historii, lecz w obecnej formie może być i pełną historią z zakończeniem takim jakie jest :P Oczywiście apeluje o uwagi co można polepszyć a co jest dobre w obecnej formie. Zaznaczam, że nie uczyłem się pisania scenariuszy. Po prostu ściągnąłem kilka z tego forum i na nich się wzorowałem. No i przeczytałem wskazówki z działu poniżej :)

Po długim i nic nie wnoszącym wstępie mogę powiedzieć tylko jedno.

Panie i Panowie, krytykujcie! xD

PS: Scenariusz został zaktualizowany. Zapraszam do lektury i krytyki :P


Ostatnio edytowany przez Kowal, 02 Mar 2008, 06:53, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Lut 2008, 12:59 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 24 Wrz 2007, 09:23
Posty: 160
Miejscowość: Lublin
ten wstęp z gangsterką ma niewiele wspólnego jak na razie.
Kiedy matka szuka portfela na twoim miejscu zamiast offu zastosowałbym dialog. Wprowadziłoby to jeszcze większy konflikt i bardziej wypaczało psychikę dziecka. Michał, który jest synem gangstera okrada małą dziewczynkę żeby pójść z chłopakami na piwo?? trochę to śmieszne. Dialogi nastolatków też sztywne.
Przyczepie się jeszcze do banałów takich jak to, że Krystian zabiera Ewelinę nad jezioro jak w jakimś tanim romansidle i ochy i achy jak tu pięknie.
Kolejny banał koszula, na której żona znajduje ślady szminki. Stare i oklepane. Wymyśl lepiej coś innego aby żona upewniła się co do romansu męża.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Lut 2008, 15:40 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Projekt zaniechany, ale dzięki za rady :P To był mój pierwszy scenariuszo-podobny tekst. W ogóle nie miałem pojęcia jak się to pisze i z czym to sie je. Sam tekst pisany pod wpływem chwili i w ogóle nie przemyślany :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group