Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 22:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Presja Tłumu
PostWysłany: 08 Sty 2008, 22:56 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Oto kolejne dzieło, które wyszło spod mojego pióra. W założeniu komediodramat, jak wyszło? Sprawdźcie sami ;) Życzę miłej lektury


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Sty 2008, 11:52 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2007, 20:16
Posty: 151
Miejscowość: Rzeszów
moja opinia:

:arrow: fajny pomysl, szczegolnie na umieszczenie mgr w formie narratora, zwieksza zdecydowanie pole do zartow

:arrow: dialogi - sporo smiesznych, ale wg mnie mozna by poprawic je na bardziej zabawne, juz podczas czytania pare bym zamienil na jakies zartobliwe,

i druga sprawa - w niektorych przypadkach naprawde sztuczne, proponuje przeczytac wczuwajac sie w kazdego bohatera i wyobrazajac dane miejsce, ludzi i atmosfere i zmienic na bardziej rzeczywiste

:arrow: akcja z piwem, opierales sie na mannie? :D
jesli juz ktos ma nie pic, to wybralbym tutaj dziewczyne, i troche to rozbudowal, bo szkoda wyrzucac, z piwem zawsze mnostwo smiesznych rzeczy moze wyniknac

:arrow: big brother?!
zaczynaja ze soba krecic... jeszcze brakuje, zeby zagraly 2 dody i 2 miesniakow
moim zdaniem to juz bylo, naprawde chcesz zeby przypominalo to jakis reality show? jakies pary za wszelka cene, sceny pod prysznicem

jesli chcesz jakos ich polaczyc, to proponowalbym jedna pare, i nie na zasadzie "podoba mi sie", ale jakies glebszej - "masz fajna dupe, chodzmy pod prysznic" to mozna obejrzec na tvnie :)

:arrow: zakonczenie, strasznie mnie rozczarowalo... wywalibym ze scenariusza te rozmowy na sile "podoba Ci sie maciek?", niepotrzebne budowanie par, na sile, na sile...
np. postac ani - wogole nie sugeruje zainteresowania sie chlopakami, mowi o tym raz zmuszona przez celine, a w koncowej scenie trzymaja sie za rece... nie pasuje mi to :?


to u gory to oczywiscie krytyka, bo pomysl mi sie podoba, a niektore teksty mnie rozwalily, faktycznie smieszne :D

masz zamiar to zrealizowac?

ps. zrobiles juz jakies filmy?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Sty 2008, 12:01 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
W sobotę ruszają zdjęcia :) Początkującym reżyserem nie jestem,ale na razie żadne z moich dzieł światła dziennego nie ujrzało. Co do parowania to sam stwierdziłem wczoraj, że to głupie i wywalam :P Zmieni się w trakcie realizacji ;)

[ Dodano: Pią Sty 18, 2008 12:23 pm ]
No to całość nakręcona. Przy dobrym wietrze niedługo wrzucę na forum zwiastun :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group