Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 03:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pamięć
PostWysłany: 28 Gru 2007, 09:39 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Gru 2007, 09:32
Posty: 2
Miejscowość: jelenia góra
Scenariusz trochę krótki i chyba mało realny do nakręcenia.


Załączniki:
Pamieć.pdf [26.18 KiB]
Ściągnięto 690 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 12:38 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Generalnie wszystko ładnie pięknie, bardzo klimatycznie.

Tylko teraz prosiłbym o uzasadnienie poszczególnych postaci. Kim jest Gerber? Człowiekiem? Aniołem? Czymś pośrednim? Czy dziewczyna ostatecznie umiera? Czy nie? Jest tu od groma pytań bez odpowiedzi. A widzowie tego nie lubią.

Czy to jest tylko luźna impresja, czy kryje się za tym głębsza myśl?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 18:35 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 12 Lis 2007, 21:28
Posty: 44
Miejscowość: Świebodzin
Powiem szczerze: nie zagladalem do tego dzialu wczesniej, bo zbyt specjalnie nie interesuje sie scenariuszami, teraz juz wiem jaki wielki blad zrobilem. Naprawde bardzo mi sie spodobalo. Trafiles we mnie przedewszystkim klimatem.

LGF, mysle ze wlasnie o to chodzilo autorowi - chcialby widzowie sami sobie na te pytania odpowiedzieli.

Pytanie ode mnie:
Czy jest taka mozliwosc, abym sprobowal nakrecic takie cos? Jestem oczywiscie amatorem, ktory zajalby sie wszystkim sam. Brakuje mi pomyslow, wiec jesli mi pozwolisz kozuar to chcialbym sprobowac. (chcialem pisac na PM, ale mysle ze moge napisac tutaj - nie widzialem, zeby bylo to zlamianie jakiegos pkt :twisted:)


P.S.

LGF - nie uwazasz, ze przydaloby sie by autorzy pisali jaki jest gatunek scenariusza? (tzn komedia, horror, itp). Wiem, ze znaczna czesc osob tutaj czyta wszystko, jednak mysle, ze niektorzy woleli by wybiorczo : P.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 19:58 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
OT: Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystawiający tekst na forum pisali co to za gatunek w treści postu. Rzeczywiście, uporządkowałoby to teksty spływające na forum i wprowadziłoby dodatkowe kryterium - zgodność scenariusza z konwencją danego gatunku. Dziękuję za propozycję, postaramy się ją wkrótce wprowadzić w życie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 22:50 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
Hmm.
Krótkie.
Treściwe, pasuję na początek czegoś, albo na koniec czegoś, ale jako samodzielny twór wydaje się być nieco niekompletny, może właśnie przez swoją długość - większość takich scenariuszy jest niekompletna w jakiś sposób.
Klimat bardzo mi się podoba, niestety w amatorskich warunkach dość ciężko będzie zrobić rozpadanie się kierowcy. Myślałeś nad czymś dłuższym?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 22:52 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 12 Lis 2007, 21:28
Posty: 44
Miejscowość: Świebodzin
@Fast128
Rozpadanie sie kierowcy mozna zastapic jakas inna "dziwna" smiercia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 22:54 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
Jaką i jak to zrobisz? kozuar odzywał się do Ciebie w sprawie możliwości wykonania tego filmu?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Gru 2007, 23:00 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 12 Lis 2007, 21:28
Posty: 44
Miejscowość: Świebodzin
Wlasnie nie, ale zdarzylem sobie wszystko wyobrazic. Wciaz czekam na jego odpowiedz. Zrealizowalbym to tak, zeby bylo mozliwe i nadal w tym samym "klimacie". Mam nadzieje, ze w momencie gdy kozuar zgodzi przedyskutujemy to i zmienimy kilka rzeczy.


Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Gru 2007, 09:31 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Gru 2007, 09:32
Posty: 2
Miejscowość: jelenia góra
Bardzo luźna improwizacja, troszkę zahaczająca o podróże astralne, stąd formalna śmierć kobiety poza ciałem, ale myślę że im więcej rzeczy niedopowiedzianych tym jest więcej miejsca na własną interpretację.

Tak zgadzam się na nakręcenie, tylko jednym z kluczowych elementów, przeszkadzających w produkcji jest pogoda, która się zmienia wraz ze śmiercią – wychodzi słońce, czy też właśnie śmierć kierowcy, albo limuzyna. No przynajmniej ładnych kobiet u nas nie brakuje :)

Co do rozpadania się ciała można by było ją zastąpić, jakąś prostą charakteryzacją, która w sumie bardziej by pasowała do padającego deszczu. Może coś w stylu „skrzywionych” bohaterów „Babci” Lyncha ? Albo jakieś krótkiej animacji, złożonej z ponurych obrazków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Lut 2008, 23:28 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
Scenariusz został zekranizowany...
Czy dobrze, to inna sprawa.
Dyskusja i film: tutaj


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group