Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Układ
PostWysłany: 15 Paź 2007, 12:12 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2007, 10:23
Posty: 72
Miejscowość: Piła
Witam

Przedstawiam first draft do "Układu".

Jest pierwszy zarys historii, kompletny - ale pierwszy. Czekam na recenzje - zawsze warto się zapytać, bo człowiek nie zawsze wie, kiedy postradał zmysły 8)


Załączniki:
Komentarz do pliku: scenariusz w formacie PDF
Układ.pdf [31.09 KiB]
Ściągnięto 569 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Paź 2007, 13:26 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 24 Wrz 2007, 09:23
Posty: 160
Miejscowość: Lublin
Napisałeś, że jest to satanistyczny thriller. Ja odebrałem to jako komedie. Pomysł mi się podoba i kilka tekstów np. "...Plecy same się nie zrobią kurwa". Niektóre dialogi do skrócenia. Zamiast"niech będzie pochwalony" wystarczyłoby według mnie wystarczy samo "pochwalony" bo i tak każdy wie o co chodzi. Z koksa można by zrobić jeszcze większego tępaka i zamiast "muszę iść na trening- plecy same się nie zrobią kurwa.Masz szczęście chuderlaku." można by coś w stylu "Idę pompować tyły. Same sie kurwa nie zrobio. Dozo." Grześ mógłby bardziej sprowokować koksa niż zwykłe spadaj bo za to by go raczej nie zabił a najwyżej obił. Fajna końcówka. "Co ja mówiłem? Aha. Giń pedale!". Postać Grzesia jest nudna. Bardziej ją rozbuduj aby ten kto czyta polubił go. Ja osobiście po przeczytani bardziej polubiłem koksa niż głównego bohatera. Nie musisz też od razu pisać, że facet wyglądający jak agent ubezpieczeniowy to szatan. Niech to się wyajśni w trakcie rozmowie lub jakąś sceną. Nie podawaj po prostu gotowych informacji. Według mnie po dopracowaniu będzie fajny scenariusz :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Paź 2007, 13:29 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2007, 10:23
Posty: 72
Miejscowość: Piła
Dzięki za odpowiedź.

Ale to jest tak, że napisane jest że to jest SZATAN od razu, ale w filmie to wychodzi stopniowo. Scenariusz nie jest dla widza, dla widza jest film, tak więc olejmy to :-)

Kompresja dialogów? Hm. To już zależy od aktorów.


Z tym satanistycznym thrillerem to żart - spoko


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group