Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Zemsta"
PostWysłany: 17 Cze 2007, 18:32 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 17 Cze 2007, 18:23
Posty: 2
Miejscowość: zgorzelec
zaczęłam pisać scenariusz choć nie wiem czy poprawnie, nie dokończyłam go gdyż chcę wiedzieć czy dobrze piszę i czy jest do tego momentu choć trochę ciekawy, proszę by ktoś odpisał i napisał mi szczerze co myśli o moim niby scenariuszu niedokończonym

[ADMIN]: Tym razem Ci się upiekło, bo gdzieś się zapodział regulamin tego działu :evil: Ale następnym razem pamiętaj, za wklejanie tekstu bezpośrednio do treści posta oraz za brak tytułu w nagłówku - temat wyląduje w koszu bez ostrzeżenia.


Załączniki:
ZEMSTA.doc [36 KiB]
Ściągnięto 593 razy


Ostatnio edytowany przez xxx 17 Cze 2007, 22:43, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Cze 2007, 19:46 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Szczerze to ci powiem, że jeżeli coś to pisz w takich programach jak Word albo OpenOffice i wrzucaj tu załącznik.
Drugie, forma scenariusza jest trochę inna, proponuję zajrzeć tutaj http://forum.kamera-akcja.pl/viewtopic.php?t=1427

Kiedy wykonasz te punkty, wrzuć pracę i będziemy oceniać, w tej chwili jest to trochę nieczytelne. 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Cze 2007, 21:53 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 12 Mar 2007, 23:12
Posty: 138
Czy Natalia jest wcieleniem Laleczki Chucky?
Generalnie to brzmi jak scary movie dla amerykańskich nastolatków. Wątek zemsty w takiej formie, ... ja nie kupuję.
Nie mniej jednak warto zwrócić uwagę na dialogi takie jak:

xxx napisał(a):
Czego się spóźniliście.


Jeśli jedna z bohaterek pochodzi ze wsi lub jej żargon musi ją w taki sposób charakteryzować, to wybaczam.
W innym wypadku proponuję tradycyjnie:
1. Dlaczego się spóźniliście?
2.. No wiecie, żeby się spóźnić na takie spotkanie?
3. Co tak późno? Nie wierzę, że coś mogło być ważniejszego od naszego spotkania!

Jeśli wstępu chciałabyś koniecznie używać jako krótkiego opisu pomysłu to proponuję zmienić go stylistycznie i unikać takich zwrotów jak:

xxx napisał(a):
Jak widzicie nie jest to słodkie życie i każdemu może się to przydarzyć. Można pomyśleć ,że to zwykła opowieść, nic nowego ale to co się później stało przechodzi ludzkie pojęcie.


Znaki interpunkcyjne muszą być zawsze zachowane i to w odpowiednich miejscach.

Poza tym dialogi czyta się dość wartko, są naturalne. Scena u koleżanki wygląda jednak jak z bardzo nudnego serialu, konwersacja za długa przynajmniej o połowę.
To tyle, jeśli chodzi o formę, bo zalążek pomysłu nie mieści się w moim guście. :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group