Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 27 Kwi 2024, 12:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Doorman"
PostWysłany: 05 Maj 2007, 20:23 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2007, 12:40
Posty: 37
Miejscowość: Katowice
Tekst o trochę "innym" bohaterze... 8) Wkrótce planuje rozpocząć zdjęcia, więc proszę o uwagi.


Załączniki:
Doorman- inny bohater....doc [84.5 KiB]
Ściągnięto 572 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Maj 2007, 08:17 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Jak doszedłem do połowy myślałem ,że będzie kupa ale zmieniłem zdanie po przeczytaniu całości.Będzie fajny film.
Na co chciałbym zwrócic uwagę:
- branie w żyłę zamieniłbym na palenie trawki(kto dziś lata ze strzykawkami ?W trawce jest tyle chemii ,że ...)
- trochę szerzej przedstawic problemy ulicy : picie win ,browarów,spanie i szczanie pod siebie pijaczków,puszczanie muzyki techno z balkonu na cały gwizdek,kłótnie sąsiadów...
- może warto zobrazować dokładniej jak dzialają na glównego bohatera takie obrazki ?
Boi się i przechodzi jak najszybciej ?Czy może patrzy na to z odrazą i poczuciem wyższości ?Czy może udaje ,że nie widzi ?
-problemy ulicy nakręcić jak najbardziej w realu ;może nagrać na żywca ?Półdokument ?;10 - latki z fajkami odpadają...
-"Mój dom to moja twierdza ' - może Kazik będzie pasował ?

Czekam na film.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Maj 2007, 15:39 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2007, 12:40
Posty: 37
Miejscowość: Katowice
Cytuj:
- branie w żyłę zamieniłbym na palenie trawki(kto dziś lata ze strzykawkami ?W trawce jest tyle chemii ,że ...)


Ah, zobaczymy, ale strzykawka chyba sie bardziej kojarzy z patologią, totalnym upadkiem, demoralizacją itp. Bo przecież z lufki często korzystają "fajni" chłopcy z dobrych rodzin, a taki zarośnięty hippis będzie wolał dać sobie w żyłę...

Cytuj:
-problemy ulicy nakręcić jak najbardziej w realu ;może nagrać na żywca ?Półdokument ?;10 - latki z fajkami odpadają...

Hmm, z tym może być problem, bo jak się kręci w realu, to potem zwykle wychodzi mniej rzeczywisty materiał niż kiedy wszystko jest ustawione i wygrane...



Cytuj:
-problemy ulicy nakręcić jak najbardziej w realu ;może nagrać na żywca ?Półdokument ?;10 - latki z fajkami odpadają...


Być może jeszcze coś dopiszę, ale trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć...

Cóż, zdjęcia jeszcze nie ruszyły, właściwie to jestem na etapie zbierania ekipy, więc jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie, czy uwagi, to niech się wypowie, bo zależy mi na konstruktywnej krytyce...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Maj 2007, 20:09 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Obejrzałem sobie wcześniejszą "Herbatę". W tak krótkim projekcie jak "Doorman"
dobór muzyki i przemyślana praca kamery - duża ilość zdjęć będzie odgrywała istotną rolę.
Może spróbuj rozrysować jakiś story board ?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group