Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 27 Kwi 2024, 08:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Ten utwór" - krótki film o umieraniu :)
PostWysłany: 19 Gru 2006, 21:30 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 16 Gru 2006, 21:52
Posty: 15
Miejscowość: Głogów
Właściwie to nie wiem co napisać.
Do chwili obecnej wszystkie nasze działania skupiały się na realizacji pomysłów dzieciaków. Zawsze pisałem coś tak ot sobie - do szuflady. Teraz zacząłem warsztaty z ludźmi dorosłymi, więc jest szansa na realizację kilku zakurzonych scenariuszy.

Zastanawiam się nad niniejszym:

http://www.kfanegatyw.master.pl/pobierz/ten_utwor.doc

Znając moją tendencję do pisania opowieści w zbyt dosłowny sposób (co znają ci, którzy w złotym wieku Efixa trafili na moje filmy) mam pytanie.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam
Mumin alias KFA NEGATYW


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Gru 2006, 12:32 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Zamotany tekst bez żadnego sensu, ale o dziwo czyta się z zainteresowaniem. Piosenka, która zabija, hmmmm. No co kto lubi, ale widz po obejrzeniu takiego filmu niestety srogo się rozczaruje. Jes zaskoczenie, jest tajemnica, która każe "oglądać" dalej, no ale to za mało. W środku moim zdaniem trochę nielogiczności, a końcówka nic nie wyjaśnia. Pozostaje niedosyt.

Jeżeli ma to być tekst realizowany w ramach warsztatów aktorsko - realizatorskich to myślę, że jakoś się obroni. Natomiast jeżeli zależy Wam na dobrej fabule, to niestety moim zdaniem odpada.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Gru 2006, 12:56 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 16 Gru 2006, 21:52
Posty: 15
Miejscowość: Głogów
Piosenka, która zabija... nie o to chodziło. Miało być coś w rodzaju "Nikt nie wie co dzieje się z człowiekiem tuż przed śmiercią". Kolo zupełnie przypadkiem usłyszał wołanie śmierci i jej szukał.

Dzięki za opinię, rozwiń jeszcze sprawę "zamotanego tekstu", bo nie wiem jak to zrozumieć.
Wydawało mi się, że ma klarowny rozwój akcji. I bałem się że zbyt. Myślałem o skomplikowaniu fabuły a tu proszę !
"Pozostaje niedosyt" Do tej pory oceniano moje filmy- "Jak łopatą widzowi" i "Film o parzeniu cherbaty".

Żeby było jasne - dzięki za krytykę, każdą rozważam i za każdą dziękuję . Ale cóż, zawsze twórca broni tworzywa. :)

Czekam na więcej !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Gru 2006, 14:14 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Hmm, no ja niestety zrozumiałem ten tekst dosłownie. Nie potrafię znaleźć w nim tego przesłania, o którym wspominasz.

Racja, akcja jest czysta i klarowna (chociaż nie rozumiem sceny na ulicy, gdy bohater wbiega pod samochód), ale do samego zakończenia nie do końca wiadomo o co chodzi. To właśnie ta tajemnica, która zmusza to do tego aby dotrzymać do finału. I to z pewnością jest zaleta. Niemniej, gdy do tego finału dotarłem - czar prysł, bo spodziewałem się czegoś innego, pełniejszego, głębszego. I stąd ten niedosyt :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group