Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Trójmiasto: wynajem KRANU KAMEROWEGO
PostWysłany: 14 Wrz 2011, 22:48 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 14 Wrz 2011, 22:45
Posty: 3
Prosty w obsłudze, szybki w montażu i demontażu, kran kamerowy - wynajmę w Trójmieście i okolicach

W SAM RAZ DO PRACY W RÓŻNYCH WARUNKACH:
4 metry długości i statyw o regulowanej wysokości, dzięki których "zajrzysz wyżej" ;)
w 100% mechaniczny + zasilanie bateryjne monitora = NIE WYMAGA PRĄDU 220V - idealny do pracy w terenie!
Stabilny i niewybajerowany statyw, który postawisz dosłownie wszędzie. W skład zestawu wchodzi również wózek z hamulcami (wyłącznie do użytku w odpowiednich warunkach).

SZYBKI W MONTAŻU:
Złożenie kranu (od wyjęcia z samochodu do pełnej gotowości zdjęciowej) zajmuje od 5 do 10 minut, dzięki genialnej prostocie konstrukcyjnej amerykańskiej firmy ProAm. Kran nie posiada odciągów, wykonany jest ze składanej z kilku elementów solidnej aluminiowej specyficznej kształtki, która błyskawicznie się składa, a równocześnie dzięki swojemu kształtowi zapobiega bujaniu się i odkształceniom ramienia. Konstruktor chyba myślał o reporterach, którzy nie mają czasu na długotrwałe rozkładanie sprzętu, lecz muszą być od razu gotowi do pracy ;)

PRZEZNACZONY DO CIĘŻSZYCH KAMER:
Kran projektowany był z przeznaczeniem dla Canonów XL i dzięki solidności wykonania można na nim wieszać również cięższe kamery. Dotąd pracował z Canonem XL-1, Canonem XL-2 i Sony Nexem i do tych kamer ma dobrane odważniki przeciwwagi. Chcesz dobrać przeciwwagę do twojej kamery? Napisz mi mejla!

PROSTY W OBSŁUDZE:
Złożyć i rozłożyć kran można jednoosobowo. Sama to jednak robiłam przeważnie w dwie osoby głównie ze względu na ciężar przeciwwagi do mojego Canona. Dzięki temu że nie ma odciągów, jest możliwe i całkiem wygodne przenoszenie go w 2 osoby na krótkie dystanse, jedynie po zdjęciu kamery (tzn. jak jesteś ryzykantem to możesz przenosić również z kamerą :) Chyba że jesteś pakerem i lubisz dźwigać :)

ŁATWY W TRANSPORCIE:
Po spakowaniu kran wraz ze statywem, wózkiem itd jest w jednej firmowej torbie, która mieści się bezproblemowo w typowych samochodach. W Maluchu pewnie nie, ale w mojej sport/coupe się mieścił bezproblemowo. Odciążniki, kabelki i monitor w drugiej torbie.

SAMA GO UŻYWAM:
Sama go używam, robiłam z jego użyciem zdjęcia do szeregu filmów dokumentalnych, więc wiem co mówię. Jego atutem nie jest wypasiona długość, ani inne bajery do których potrzebujesz drugie tyle gadżetów do obsługi, ale genialna prostota i możliwość użycia w ABSOLUTNIE KAŻDYCH WARUNKACH całkowicie NIEZALEŻNIE od wszystkiego co się dzieje wokół.

WARUNKI WYNAJMU:
Monitor, okablowanie, przeciwwaga, pilot - w komplecie
Szkolenie ze składania/rozkładania dla osób umiejących posługiwać się kranem lub obecność osoby wykwalifikowanej na planie - do uzgodnienia
Cena - napisz mejla lub zadzwoń. Mniej niż ten trójmiejski standard o którym też pewnie wiesz ;)
Dla stałych klientów i dla osób wynajmujących na więcej niż 1 dzień zdjęciowy - zniżki ;)

W razie pytań pisz: alicja.szczypta@gmail.com tel 722 904 114


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group