Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 20 Kwi 2024, 06:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sprzedam Sony Fx7 - jeszcze 2 lata gwarancji !
PostWysłany: 20 Lut 2011, 16:05 
Offline
Klapser

Rejestracja: 20 Mar 2007, 14:08
Posty: 78
Miejscowość: Warszawa
Witam

Sprzedam sony fx7 zakupioną w okolicach marca 2008 (dokładnie do sprawdzenia). Kamera nagrała max 30h od tamtego czasu. Była wykorzystana na paru eventach (tylko jedno wesele) i to wszystko. Nigdy nie zgrywałem materiału za jej pomocą – od tego mam drugą kamerę. Jest w IDEALNYM stanie – zero rysek, obdrapań, szkło obiektywu też w idealnym stanie, bo zawsze dbam o swój sprzęt. Ma jeszcze 2 lata gwarancji bo dokupiłem pakiet gwarancji 5 letniej. Ani razu nie była w serwisie na naprawie i nadal jest w 100% sprawna.
Mam do niej komplet okablowania + dodatkowa ładowarka do gniazdka i do auta, największy możliwy akumulator – zamiennik NP F970

Kamera do obejrzenia w Warszawie.

Sprzedaje, gdyż zmieniły mi się plany, kończę „pracę” w tej branży i wystarczy mi moja druga malutka poręczna kamera panasonic’a.

Mam do niej też dużą torbę gdzie mieści się kamera, kasety, konwertery i nawet lampa zewnętrzną z akumulatorem – cena do dogadania. (zdjęcia mogę zrobić jak ktoś jest zainteresowany)

Wiem, że ceny poszły mocno w dół dlatego cena 7500zł do negocjacji. Jest to pewny sprzęt a dodatkowo na gwarancji wiec ryzyko spada. Jakby ktoś chciał to można też pewnie sprawdzić odpłatnie przebieg kamery w serwisie sony oraz inne istotne parametry

Kontakt pod nr. Tel. 508-323-854

Zdjęcie:

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group