Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 14:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Adobe After Effects
PostWysłany: 08 Sty 2007, 21:01 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 03 Gru 2006, 12:12
Posty: 7
Czy ktoś moze mi poradzic gdzie mozna znaleść książkę Adobe After Effects - Oficjalny podręcznik ?? W internecie wydawca napisał ze tej książki juz nie drukuje więc moze ktoś tutaj z odwiedzających osób ma tę książke w domu ??
Chcę sie z tej książki dowiedzieć jak np. zrobic świetlny miecz ze Star Wars lub wystrzał z pistoletu bo nigdzie nie moge znaleść tego dokładnie krok po kroku opisanego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Sty 2007, 21:23 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2006, 00:49
Posty: 76
Miejscowość: Myslovitz×Silesia
w katowicach w ksiegarni 'jerzy' na ulicy 3 maja jest napewno bo ja od czasu do czasu czytam :D ewentualnie idz do empiku - tam sciagna Ci ja bez jakichs oplat dodatkowych. Moj kumpel zalatwil sobie przez empik wersje rezyserska dvd jakiegos filmu ktory wyszedl w takowej tylko we francji (nie pamietam co to bylo) zaplacil za przesylke tylko dlatego ze z zagranicy sciagane :) wiec ta ksiazka to nie bedzie problem, pewnie gdzies zalega na jakiejs pólce :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Sty 2007, 16:44 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2006, 15:45
Posty: 62
Miejscowość: Opole
Książke tą można kupić w EMPIK, bodajże, na półce informatyka, widzialem ja rowzniez ostatnio w Media Markt :D a co do miesza świetlnego i wystrzałów, to wcale tej ksążki nie potrzebujesz, wystarczy troche w googlach poszukac, albo zajrzec na efixa 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Sty 2007, 21:17 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 03 Gru 2006, 12:12
Posty: 7
Dzięki za porade Chłopaki :) . A co do strony efixa to jest dobra ale tam jest zbyt ogulnikowo opisane i nie potrafie wykonac u siebie miecza swietlnego ani wystrzałów. Gdyby ktoś z was mógł mi podesłać na E-maila dokładniejszy opis byłbym bardzo wdzięczny. Opis typu, co gdzie kliknąć w menu programu żeby wyszło.
Dzięki chłopaki za cynk, poszikam książki w Empiku w Opolu bo mieszkam pod Opolem w woj.Opolskim.

[ Dodano: Wto Sty 09, 2007 9:18 pm ]
Mój E-mail. sewerynklb@tlen.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Sty 2007, 21:28 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2006, 00:49
Posty: 76
Miejscowość: Myslovitz×Silesia
poszukaj, jak nie bedzie to powiedz zeby Ci sciagneli skads :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Sty 2007, 23:15 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 20 Gru 2006, 17:32
Posty: 38
Miejscowość: Skierniewice
ja mam idealne rozwiazanie dla Ciebie, kolego.. Strona o ktorej kazdy zapoznany z After Effects powinien znac:

http://www.videocopilot.net

Wchodzisz w Tutorials i masz tam od groma roznych tutoriali w formie video-flash (miecze swietlne, wystrzaly, do wyboru do koloru).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Sty 2007, 11:46 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 03 Gru 2006, 12:12
Posty: 7
Aero Tysiąc Krotne dzięki :D za adres do tej strony Oto mi chodziło. Jesteś Wielki AERO !!. Teraz gdy zapoznałem sie z tą stroną książka ktorej szukałem schodzi na drugi plan bo dzieki tej stronie poznałem odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Dzięki


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group