Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 18:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lidia - zwiastun
PostWysłany: 27 Mar 2009, 16:44 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 13 Lut 2006, 12:28
Posty: 39
Miejscowość: Warszawa/Zamość
Po wielu miesiacach walki z materia dzwiekowa udalo nam sie zakonczyc projekt filmowy "Lidia"
Film jest podwójnym dyplomem AFiT w 2008 roku
Łukasz Ryszkowski - Rezyseria
Karol Pupiec - Sztuka operatorska

Film nie jest jeszcze dostepny w internecie, lecz bedzie mozna go obejzec w czasie projekcji na wielu festiwalach w calej Polsce. Aby zachecic wszystkich do wybrania sie do kina prezentujemy zwiastun ktory jest dostepny na stronie filmu: www.lidia.of.pl

Zarowno na stronie jak i w tym watku mozna bedzie znalesc informacje o najblizszych pokazach filmu - zapraszamy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Mar 2009, 20:10 
Offline
Klapser

Rejestracja: 10 Sty 2007, 20:31
Posty: 89
Miejscowość: Mława / Warszawa
Bardzo ladne plastyczne zdjecia. chyba najlepszy trailer jaki do tej pory widzialem na forum. Chociaz niektore ujecia wydaje mi sie wrzucone po prostu zeby byly (nie przemyslane do konca). Ogolnie jednak wysoki poziom.

Jedna uwaga do lektora a w sumie to dwie. Modulowany glos (tak mi sie wydaje, ze raczej nie naturalny :) nie do konca do mnie przemowil. Uwaga druga. wybilo mnie z rytmu kiedy porywacz mowi slowa "coreczka" jakos nie moge sobie wyobrazic wyrachowanego porywacza (o wyrachowaniu swiadczy styl i slowa narracji wg mnie) ktory nagle uzywa zdrobnienia w stosunku do dziecka ktore porwal. No chyba ze jest to jakos uzasadnione w samym filmie jego postawa.

zapowiada sie powiew swiezosci w rodzimym offie.

pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Mar 2009, 23:17 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Bardzo ładny obraz, kolory bardzo fajnie się oglądało. Faktycznie głos porywacza - rozumiem, że musi być zmieniony ponieważ nie chce "byc rozpoznany". Ale w zwiastunach słucha się głównie lektora i to może mylić. Ja też myslałem na początku, że to lektor.

Czekam na premiere.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group