Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 21 Paź 2018, 15:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Lip 2010, 18:03 
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
PODOBAĆ SIĘ!!!! czekam na calosc ktora mam nadzieje ze powstanie :)

na minus jest przede wszystkim ujęcie z zatrzymujacym sie samochodem kiedy pan gangsta strzepuje popiół z cygara... ujecie do wywalenia poniewaz niczego nie wnosi i niepotrzebnie przedluza scene...
to krótkie ujecie w 1:20 min tez do usunięcia, jest nie potrzebne...
mam nadzieje ze ujęcie z cygarem zapalanym zapalniczką jest zamierzone, pokazujące buraka ktory nie wie ze tak sie cygar nie zapala :)

Temat postu:
PostWysłany: 02 Lip 2010, 16:08 
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Tak w ogóle jak film powstanie cała scena zacznie się od otwierania się drzwi garażowych. Ogólnie cała akcja z cygarem była po to żeby właśnie te drzwi garażowe się otworzyły. Ale niestety montażysta pod koniec stwierdził że w ogóle wywalamy otwieranie się drzwi a koleś który udźwiękawiał scene zapomniał dodać dźwięku. :P I tak juz zostało.

Przy tym krótkim ujęciu to ja się uparłem bo mi się podobało. Hehe ale zobaczymy. Najwyżej jakoś to jeszcze uzasadnimy dlaczego.

Co do cygara - Tak to było zamierzone he he. :) Na początku Pan Gangster zapalał tak jak powinno być... ale go "poprawiliśmy" :)

Co do powstania filmu - nie wiemy czy powstanie. Narazie jestem zajęty Afitowym dyplomem już. :) Ale może jak go skończymy. Najbardziej się boje że ja sie posunę z wiekiem i będę wyglądał zupełnie inaczej niż w tej scenie. :P

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości