Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 13:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zwiastun serialu "milioneuro.tv"
PostWysłany: 28 Cze 2008, 20:36 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 30 Paź 2007, 20:54
Posty: 18
Miejscowość: Poznań
link do zwiastunu: www.milioneuro.tv (53 sek)

tytuł serialu: "milioneuro.tv"
rodzaj: dokument fabularyzowany
premiera pierwszego odcinka: 10 października 2008

osoby pracujące przy projekcie:
scenariusz i realizacja: Michał Napierała
zdjęcia: Małgorzata Wysocka


Ostatnio edytowany przez filmotok, 09 Paź 2008, 21:14, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2008, 10:44 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Ale o co chodzi ?? Napisz o czym to jest dokładnie, z czym się wiąże fabuła serialu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2008, 12:04 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
cezary188 napisał(a):
z czym się wiąże fabuła serialu.

Zapewne 3K: Kapitalizm, Konsumpcja, Kopulacja.
Mnie trochę drażnił ten product placement, który zapewne w znaczący sposób podreperował wam budżet. Jednak zwiastun nie jest za bardzo oryginalny. Żywcem przeniesiony ze współczesnych żartów grafików z planu dnia biznesmena.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Lip 2008, 13:26 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Ładnie zrobiona zapowiedź, dobry głos lektora i ciekawie przedstawiony problem.
Czekam na premierę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Paź 2008, 20:57 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 30 Paź 2007, 20:54
Posty: 18
Miejscowość: Poznań
Ok, za 2 godziny jest 10 października, termin premiery pierwszego odcinka mojego serialu. Dziękuję wszystkim przedmówcom za komentarze. Muszę trochę popracować nad udzielaniem się w naszym forum, dotychczas byłem jedynie wiernym czytelnikiem, spróbuję to zmienić w najbliższym czasie. Przez te kilka ostatnich miesięcy dużo pracowałem nad tym projektem. Teraz co tydzień będę wrzucał nowy odcinek serialu. Ostatecznie starałem się wyważyć pomiędzy dokumentem a fabułą, w ostateczności wyszła mi pewna forma poradnika fabularyzowanego :) Cokolwiek to jest, zrobiłem to tak jak tylko potrafię najlepiej, włożyłem w to całe serducho. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Pozdrawiam i zapraszam :D www.milioneuro.tv


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Paź 2008, 22:49 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Mieszane uczucia co do króciuteńkiego 1. odcinka. Niby ciekawie podane (chociaż wzrost roślinki aż się prosił o zdjęcia poklatkowe) i zachęca do obejrzenia dalszych odcinków, jednak informacje zawarte w nim są podręcznikowe - i to bardziej z podstawówki niż wyższego poziomu edukacji. Jest niedosyt, czekam na kolejny odcineczek...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Paź 2008, 08:26 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Hej, obejrzałem 4-listną koniczynę, faktycznie taki dokument. Zgadzam się z PPM, że wzrastanie koniczyny mogłeś pokazać poklatkowo, lektor ok, filmlook też.
Generalnie jestem na +, natomiast nie wiem kto ma być Twoim odbiorcą? Jaki przedział wieku jest Twoim odbiorcą? Szkoła podstawowa? (nie żartuję).

No i moje "poletko" czyli muzyka - kiepska po prostu (zaraz narażę się fanom Moby'ego)
Słychać, że się nie przykładał do tych gratisowych kawałków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Paź 2008, 20:52 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 30 Paź 2007, 20:54
Posty: 18
Miejscowość: Poznań
Jaroslavus napisał(a):
Widzę że trochę przed godziną zero się ukazało. Jutro skomentuje dokładnie. Na pewno filmlook mi się nie podoba, zdjęcia tak sobie.


Jarek, widziałem Twoje produkcje i jestem pod wrażeniem, masz fach w łapie. Miałem do Ciebie pisać z prośbą o doradztwo techniczne w związku z produkcją kolejnego odcinka (miałem problem z montażem materiału w formacie 16:9 z mojej nowej kamerki), ale jakoś tak rozpędem sobie w końcu poradziłem. Liczę na Twoje uwagi do kolejnego odcinka. A tak na marginesie, to w 2009 roku we wrześniu biegnę maraton (42 km) w Twoim mieście i pobiegnę go z kamerą zamontowaną na głowie... taki luźny pomysł, jeszcze do dopracowania :)


PoProstuMaciek napisał(a):
Mieszane uczucia co do króciuteńkiego 1. odcinka. Niby ciekawie podane (chociaż wzrost roślinki aż się prosił o zdjęcia poklatkowe) i zachęca do obejrzenia dalszych odcinków, jednak informacje zawarte w nim są podręcznikowe - i to bardziej z podstawówki niż wyższego poziomu edukacji. Jest niedosyt, czekam na kolejny odcineczek...


Maciek, dziękuję za opinię. A z tymi zdjęciami poklatkowymi, to masz absolutną rację i już na etapie postprodukcji bardzo żałowałem, że tego nie zrobiłem, przycisnęły mnie terminy premiery i nie dałem rady sfilmować tego jeszcze raz (motyw od wykiełkowania do w pełni rozwiniętej rośliny trwał ok 4 tygodnie). Mam nadzieję, że 2gi odcinek Ci się spodoba :)

[ Dodano: Nie Paź 19, 2008 10:11 pm ]
grzesiekintro napisał(a):

No i moje "poletko" czyli muzyka - kiepska po prostu (zaraz narażę się fanom Moby'ego)
Słychać, że się nie przykładał do tych gratisowych kawałków.


Grzesiek, zaglądałem na Twoją stronkę i muszę przyznać, że umiesz robić muzykę. Niestety jeżeli chodzi o muzykę, to jest to dla mnie największy problem, bo nie mam doświadczenia w tej sprawie, staram się po prostu wrzucać, to co czuję. Ograniczenia finansowe zmuszają mnie do zawężonego wyboru, ale staram się rozwijać w tym temacie, w jednym z kolejnych odcinków na pewno wrzucę kawałek mojego znajomego tworzącego muzykę breakbeat. A jeżeli chodzi o Mobiego, to oprócz "Violins" tego kawałka podobał mi się jeszcze "Flute Song", bardzo kojarzy mi się z Primal Scream (screamadelica), lubię takie klimaty.

[ Dodano: Nie Paź 19, 2008 10:50 pm ]
zapraszam na 2gi odcinek "kominek" www.milioneuro.tv


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Paź 2008, 21:56 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
filmotok napisał(a):
staram się po prostu wrzucać, to co czuję


no i dobrze, że kierujesz się intuicją, pamiętaj również, że "wielkie nazwisko" nie zawsze załatwi sprawę. W tym wypadku - wybrałeś kiepsko i już.
Lepiej niech Ci Moby napisze za kasę, będziesz się tam cyrtolił z gratisowym ochłapem...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Paź 2008, 10:48 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Nie powinieneś wrzucać tutaj swoich nowych odcinków - to jest dział "w produkcji".
Ok, obejrzałem drugi odcinek. Według mnie nieuchronnie zmierzasz do ślepej uliczki, w której nikt nie będzie czekał na następny odcinek serialu. Nie rozwiałeś wątpliwości z 1. odcinka a dodałeś kolejne. No może nie do końca: 1 pierszego opdcinka wyłania się hasło "szczęście" z drugiego "pomysł" - to jest za mało aby rozpalić moją ciekawość. W końcu musisz odkryć karty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Paź 2008, 22:17 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 30 Paź 2007, 20:54
Posty: 18
Miejscowość: Poznań
Maciek, zaufaj mi, wszystko się potem pozkleja.
No i masz rację, przenoszę ten wątek do "filmów użytkowników"
http://forum.kamera-akcja.pl/viewtopic. ... 9172#29172
Ale jestem zmęczony, przed chwilą skończyłem montować, wrzuciłem na serwer, miłego oglądania :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group