Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 12:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: RELATIVITY - Film, Komiks,Gra i inne
PostWysłany: 25 Lut 2008, 13:39 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2006, 10:39
Posty: 74
Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęły sie prace nad nowym projektem Science Fiction pt. "Relativity"
Tym razem projekt nie jest ograniczony tylko do filmu, tym razem będzie to wieloplatformowa historia składająca się z: Filmu, komiksu, gry komputerowej, interaktywnej strony internetowej oraz opowiadania.

Wszystkie osoby, które chciałyby wspomóc projekt własnym talentem i zaangażowaniem zapraszam na stronę internetową:

www.relativity-projekt.scelina.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Lut 2008, 13:53 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
O czizas pomysł niezły ale skąd tyle kasy bo wątpię,żeby wszyscy zgodzili się zrobić te zadania dla ciebie za darmo. No i najważniejsze co ze scenariuszami, filmu gry itd. masz już??

Admin
Cytuj:
O czizas

Nigdy więcej :evil:


Ostatnio edytowany przez cezary188, 25 Lut 2008, 20:51, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Lut 2008, 14:16 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2006, 10:39
Posty: 74
Miejscowość: Wrocław
Co do pieniędzy to faktycznie jest to problem, jednak mam nadzieję, że większość pracy uda się wykonać dzięki zespołowi pasjonatów, który powoli się powiększa :)

Obecnie pracuję nad scenariuszem do filmu, następne będzie opowiadanie, które posłuży za bazę do komiksu, gry itd.

Wstępny termin ukończenia projektu to czerwiec 2009, więc może nie będzie tak źle ;)

Prace nad moim pierwszym filmem pt. "Dziedzictwo" trwały 16 miesięcy, ale poza ekipą, która brała udział w zdjęciach, nie było nikogo, do tworzenia animacji 3d i 2d. Cała praca po zakończeniu zdjęć to już moja własna dłubanina, więc głównie z tego względu tyle to trwało.
Film nie wyszedł rewelacyjnie, ale sporo się przy nim nauczyłem i odpowiednio rozgrzałem przed czymś większym.
Musze tutaj wspomnieć jeszcze o pomocy technicznej jaką uzyskałem ze strony Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, bez, której nie miał bym na czym pracować. Wiem, że to reklama, ale mam nadzieję, że mi admin wybaczy ze względu na to, że uczelnia była w zasadzie jedynym sponsorem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Lut 2008, 19:58 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
A tak apropos dziedzictwa, kiedy będzie można zobaczyć? ;>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Lut 2008, 21:45 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2006, 10:39
Posty: 74
Miejscowość: Wrocław
"Dziedzictwo": www.scelina.com/legacy_the_movie.avi

Można ściągać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Lut 2008, 08:46 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
Coś czuję że z tego relativity wyjdzie mocny miszmasz, luźna grupa jest jak ciecz, rozlewa się, ciężko utrzymać spójność i z czasem wyparowywuje. Doświadczenie mi mówi że najlepiej mieć skompletowaną grupę na miejscu :wink: Rozproszenie jest dobre... do czasu. Wrocław zamieszkuje trochę ludzi, może warto poruszyć temat na poziomie regionalnym?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Lut 2008, 15:27 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2006, 10:39
Posty: 74
Miejscowość: Wrocław
Na poziomie regionalnym też chcę ten temat poruszyć, jednak zacząłem od KA! :)

Co do trzymania spójności grupy to zdaje sobie z tego sprawę, byyłem naczelnym akademickiej rozgłośni radiowej gdzie jak nie trudno się domyśleć każdy był wolontariuszem. Zawsze jest rotacja, ludzie przychodzą odchodzą, zaczynają nudzą się itd :)

Jest jednak już w projekcie kilka osób, które będą stanowiły trzon i mam nadzieję, że szybko się nie zniechęcą ;) Trzymam za wszystkich kciuki ;)

[ Dodano: Wto 06 Paź, 2009 10:03 ]
Witam. Wracając do tematu, chciałem poinformować, że prace nad filmem się skończyły.
Podaję link do tematu z działu Filmy użytkowników:
http://forum.kameraakcja.pl/viewtopic.php?t=5119


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group