Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 19:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Dreamshop" - trailer
PostWysłany: 01 Paź 2007, 06:02 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Witam!

Zapraszam do obejrzenia oficjalnego zwiastuna mojego nowego filmu pt.: "Dreamshop"
ZWIASTUN

Zapraszam również na oficjalną stronę filmu:
www.dreamshop.go.pl

O filmie:
Igor właśnie skończył gimnazjum. Do tej pory nie odczuł na własnej skórze czym jest zawód miłosny. Do czasu, gdy oddał swe serce Kamili - dziewczynie, która nie traktuje poważnie swoich związków. Igor nie radząc sobie z zaistniałą sytuacją za pośrednictwem swojego kolegi, zgłasza się do Drima - osoby, która sprzedaje tabletki gwarantujące bardzo realistyczne sny. Drim stawia jeden warunek - tylko trzy piguły. Igor na tym nie poprzestaje...

Premiera planowana na przyszły tydzień :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Paź 2007, 08:11 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Masz błąd na stronie. Tam jest napisane "premiera wrzesień 2007".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Paź 2007, 08:35 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Szkoda, że w zwiastunie nie pokazałeś nic z tego, o czym napisałeś w synopsis. To co zobaczyłem to dosłownie kilka nic nie znaczących ujęć, śmiejący się koleś w okularach, kiczowata czcionka oraz denerwująca muzyka.

Zobaczymy jak sobie poradziłeś z samym filmem. Zwiastun niestety nie zwiastuje za wiele dobrego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Paź 2007, 15:45 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Muszę powiedzieć, że o ile synopis w jakiś sposób zaciekawia i nakłania do ewentualnego obejrzenia tego filmu to trailer całkowiecie ten efekt psuje. Nic nie mówi, a jedynie drażni. Teksty w sytlu "pne girl, one boy, three dreams" mogłyby jakoś wprowadzać w fabułę, gdyby poparto je dialogami czy chociaż większymi kawałkami scen niż dwa nic nie znaczące ujęcia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Paź 2007, 16:05 
Offline
Klapser

Rejestracja: 10 Sty 2007, 20:31
Posty: 89
Miejscowość: Mława / Warszawa
Niestety zgadzam się z przedmówcami.

To nie jest trailer tylko teaser. Równie dobrze można było dać te hasła na czarnym tle i na końcu tytuł filmu, bez jakichkolwiek kadrów z samej produkcji. Nic by to nie zmieniło.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Paź 2007, 21:51 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
grześ napisał(a):
Masz błąd na stronie. Tam jest napisane "premiera wrzesień 2007".

Racja. Na początku film miał być ukończony we wrześniu, ale z przyczyn niezależnych ode mnie, proces montażu przesunął się o mniej więcej tydzień. No a niestety webmaster jest obecnie poza domem, więc aktualizacja pojawi się dopiero w środę. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina...

LGF napisał(a):
oraz denerwująca muzyka.

Czy denerwująca to już kwestia gustu ;) Główny motyw grany jest na thereminie, jednym z pierwszych instrumentów elektronicznych. Ale racja - nie każdemu może przypaść to do gustu.

Cobas napisał(a):
To nie jest trailer tylko teaser.

Tak, masz rację, błędnie nazwałem ten twór.

Ogólnie to rzeczywiście, trailer/teaser nie przedstawia nic konkretnie, ale chciałem żeby choć troszkę wprowadził w nastrój filmu. Mam nadzieję, że efekt końcowy bardziej przypadnie wam do gustu ;)

Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Paź 2007, 22:31 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Teaser/trailer był słaby realizacyjnie i merytorycznie. Jeżeli 48 sekund jest słabe dłuższy film musi być słaby- myślenie analogiczne. Muzyka ociera się o kicz-to fakt, ale parę dźwięków pobudziło moją wrażliwość. Znam szkielet fabuły i nie sądzę aby młodzież poradziła sobie z tym problemem- tak reżysersko jak i aktorsko. Jeżeli film choć trochę mnie zadowoli od razu o tym napiszę. Lubię niespodzianki...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Paź 2007, 17:43 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Constantine11 napisał(a):
Czy denerwująca to już kwestia gustu ;) Główny motyw grany jest na thereminie, jednym z pierwszych instrumentów elektronicznych. Ale racja - nie każdemu może przypaść to do gustu.


Ja chyba kolegę kojarzę z forum Jarromaniaków, a na Thereminie raczej nie potrafisz grać (albo na jego samplach) , muzyka bardziej odstrasza niż zachęca, poza tym wogóle nie pasuje do obrazu. Muzyka to taka "prawie" stylistyka Jarre'a tyle że prawie...

Obraz i dźwięk mają się jak pięść do nosa, przemyśl sprawę, bo narazie słabo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Paź 2007, 17:57 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Pierwszy raz zasnąłem na teaserze. Jeśli taki ma być nastrój całego filmu do dołączaj do niego poduszki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Paź 2007, 18:31 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
grzesiekintro napisał(a):
Ja chyba kolegę kojarzę z forum Jarromaniaków, a na Thereminie raczej nie potrafisz grać (albo na jego samplach)

Tak, byłem kiedyś członkiem tego forum, ale zniechęciła mnie panująca tam anarchia. Nie ja jestem autorem muzyki i wiem, że idealne odwzorowanie thereminu to nie jest, ale sam kawałek mi się spodobał, dlatego go użyłem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Paź 2007, 19:16 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
Sorka chłopaki , ale ja tego nie kupuje ... nie czytałem synopisu bo i po co - to jest forum filmowe i ten właśnie teaser/trailer niewazne jak sie go nazwie jest po prostu nudny ... jdyny plus jaki w nim znajduję to to że jest krótki .

Apel ! Już nie po raz pierwszy pojawia się cos takiego na forum , absolutnie nie mówię ,że to źle że się pojawia ... ale czy naprawdę nie można wyciagnąc wniosków z poprzednich komentarzy ? Kolego , siądz na 4 literach , zapomnij o ile to mozliwe o czym mam byc ten film , obejrzyj swoją "zajawkę" - skusiłbyś się na pełną wersję ? Wątpię ....

Plusy : jest
Minusy : nieczytelne przesłanie ( jak dla mnie film o niczym ) , słaba muza , mało dynamiczny montaz , brak zróżnicowania planów ( no to własnie dynamika ) ... Miało byc szybko wyszło nijako .... :evil:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group