Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Kielce - Niezwykłe Ujęcia"
PostWysłany: 24 Sie 2007, 14:08 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
Cześć.

To tak skromnie w locie: dwa zwiastuny w trzech jakościach do zassania ze stronki i sugeruje ściagnąć te skompresowane w DivX.

Dobrze jest sobie puścić pełnoekranowo i nie cicho, bo podkładem jest muzyka kompozytora, który jest na tym forum :P a zrobił niezły wypas, więc jest co posłuchać.

Zwiastuny są krótkie, technicznie nie doskonałe, ale co tu marudzić skoro produkcja jest efektem ubocznym treningu technik i postprodukcji. Film może uda się ukończyć na listopad.

Miłego odlotu!

Image

Klikając obrazek wlecicie na strone z plikami, a ponizej prezentuje w fuj jakości:

v1
<object width="562" height="492"><param name="movie" value="http://streemo.pl/Video/25908" /><param name="wmode" value="transparent"/><param name="salign" value="lt"/><embed src="http://streemo.pl/Video/25908" width="562" height="492" wmode="transparent" salign="lt" type="application/x-shockwave-flash"/></object>

v2
<object width="562" height="492"><param name="movie" value="http://streemo.pl/Video/25910" /><param name="wmode" value="transparent"/><param name="salign" value="lt"/><embed src="http://streemo.pl/Video/25910" width="562" height="492" wmode="transparent" salign="lt" type="application/x-shockwave-flash"/></object>


Ostatnio edytowany przez loopack 27 Sie 2007, 21:40, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Sie 2007, 15:11 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Bardzo ładne. Faktycznie, warto ściągnąć najlepszą jakość.

trailer pierwszy

Jedyne co bym zmienił, to wywaliłbym tę radial-blurową poświatę na herbie. Ten efekt jest już wyświechtany i mi osobiście kojarzy się z filmami o dżedajach w t-shirtach, chyba dlatego, że radial blur jest w takich filmach nagminnie stosowany.

trailer drugi

Są wyraźne rozchodzące się po skosie promienie od Słońca, które psują efekt. Pewnie to zjawisko jest nie do usunięcia, ale fajniej by wyglądało, jakby dodać tych promieni więcej. Coś jak Słońce na Twojej stronie głównej.

Przechylenie kamery w panoramie z wieży jest jak dla mnie nienaturalne. Powinno być przechylenie w kierunku do panoramy (tak jak w kierunku do zakrętu), a nie od.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Sie 2007, 23:04 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Nie no widać kawał dobej roboty widać że coś wiesz. No i faktycznie można by sie przyczepić do szczegółów ale zawsze każdy coś dla siebie wypatrzy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sie 2007, 21:39 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
Bardzo ładne , dynamiczne , piekne zdjęcia :) bardzo mi sie podoba - czekam na całość w takim razie ....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Sie 2007, 21:37 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
Wróciłem :P
Grześ, a ja tam wogole nie ogladam fanfilmów z Gwiezdnych i nie wiem kto gdzie ile czego nadużywa, a Ja to użyłem. Ale dla najbardziej oklepany to chyba jest miecz świetlny z tesco :wink:
Nie wiem o co chodzi z tym promieniem światła, tego się nie przeskoczy bo to zależy tylko od konstrukcji obiektywu (szkła, elementy, przesłona), wolałem zostawić naturalne, a i tak filtr dużo pomógł :) A pochylenie... hmm... mam materiał umożliwiający to zmodyfikować, więc możę zmienię for you :mrgreen:

Fajnie że wam się podoba, zedytowałem pierwszego posta, bo jest wersja flashowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Sie 2007, 22:47 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Cytuj:
A pochylenie... hmm... mam materiał umożliwiający to zmodyfikować, więc możę zmienię for you :mrgreen:

Chyba nie tylko dla mnie :) myślę, że sprawisz tym radość wszystkim rowerzystom, motocyklistom, pilotom oraz fanom "Top Guna" i jemu podobnych produkcji.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group