Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Sie 2007, 15:08 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Kto napisał muzykę bo jest świetna?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Sie 2007, 01:00 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2006, 10:39
Posty: 74
Miejscowość: Wrocław
grzesiekintro napisał(a):
Kto napisał muzykę bo jest świetna?


Niestety to nie byłem ja ;) hehe

a tak poważnie to chciałem pogratulować samozapracia i członków ekipy bo pewnie każdy kto zrobił choć jeden nawet banalny film wie że o to najtrudniej w projektach niekomercyjnych.

Nie uważam się za jakiś autorytet jeśli chodzi stronę wizualną filmu choć cośtam wiem, ale wydaje mi się, że moglibyście jeszcze troszke posiedzieć w kompozycji. Już może podarować sobie poprawianie 3d bo to potforne ilości czasu, ale przy łączeniu elementów składowych ujęć moglibyście jeszcze troszke nad nimi popracować. Obrazki w trailerze sprawiają wrażenie jakby ujęcia były zgrane prosto z kamery wykluczowane z podłożonym tłem i koniec. żadnej korekcji kolorów, kontrastu. Może jakość filmu w tej wersji internetowej nie pozwala na zobaczenie ujęć tak jak byś powinno ale mimo wszystko troszke możnaby pofiltrować te obrazki, choć tyle by sprawiały wrażenie filmu a nie programu telewizyjnego z początku lat 90 tych.

Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam nie miałem zamiaru. Tak jak mówiłem gratuluje chęci zapału i jednocześnie polecam stawianie poprzeczki coraz wyżej. Najlepszym sposobem na nauczenie sie czegoś (przynajmniej u mnie się to sprawdza) to wymyślenie sobie zadania którego na chwile obecną nie jest w stanie się wykonać, do tego dobry motywator, jakiś deadline czy cóś ;)

pozdrawiam i jako fan SW czekam na efekt końcowy :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group