Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 20:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Petru - zwiastun filmowy
PostWysłany: 27 Lut 2007, 22:48 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 29 Sie 2006, 13:54
Posty: 17
Miejscowość: Zielona Góra
Jak w temacie zwiastun filmowy naszej najnowszej produkcji pt. "Petru" .

Krótki opis filmu:
Znudzony swoją egzystencją w Rumunii Petru (w tej roli po raz pierwszy na ekranie Dawid Dubicki) postanawia wyjechać do Polski. W kraju nad Wisłą spotykają go różne dziwne rzeczy. Z założenia miała to być komedia.

Film zostanie prawdopodobnie ukończony 15 marca. Zdjęcia zaczeły się już w grudniu 2006 roku.

Link do zwiastuna(u) :
Zwiastun filmowy Petru


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Lut 2007, 22:59 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2006, 10:12
Posty: 109
Miejscowość: Katowice
Ujecia pociagu sie trzesa - poczatek a juz jest zle. Montaż kiepski , aktorzy strasznie dziecinni( Chociaż to jestem w stanie przeboleć). Ogolnie film zapowiada sie po zwiastunie na akcje typu - mamy kamere powyglupiajmy sie przed nia. Jesli folm bedzie parodia moze cos z tego wyjdzie , jesli nie zle mu wróże.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Lut 2007, 23:07 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 29 Sie 2006, 13:54
Posty: 17
Miejscowość: Zielona Góra
Cytuj:
Ujecia pociagu sie trzesa - poczatek a juz jest zle.


Obraz ma się trząść, film jest taki niby dokumentalny. Czyli jak wiadomo główny bohater pochodzi z Rumunii, postanawia wyjechać do Polski i to jest filmowane przez jego "kolege". Sorry, że tego nie napisałem w pierwszym poście.

Cytuj:
Jesli folm bedzie parodia


Film nie będzie parodią.

To tyle na razie mam do powiedzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lut 2007, 11:25 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
"Ciężkie życie robotnika" było z błędami, ale oglądało się naprawdę fajnie, i zapadało w pamięć. Kultowa pozycja. "Od frajera do rapera" było technicznie lepsze, ale z kolei jakieś takie mało ciekawe. Co do "Petru" to mam obawy, że będzie niestety gorzej. Gapicie się w kamerę, śmiejecie się do niej (być może mieści się to w konwencji filmu, ale trudno to ocenić po samym tylko zwiastunie), jeden z was wychodzi z kadru, koleś stoi w drzwiach stojącego pociągu nie wiadomo po co (przez 1/4 czasu trwania zwiastunu), a kamera się trzęsie. Mówisz, że to miało symulować film dokumentalny. Ale w filmach dokumentalnych kamera wcale nie jest taka roztrzęsiona. A już na pewno nie wtedy kiedy filmowany jest statyczny obiekt z bliska!

Można jeszcze wykadrować tak, żeby nie było widać drutów (ewentualnie usunąć je komputerowo) i podłożyć stukot, wtedy da to wrażenie, że pociąg jedzie, a koleś stoi w drzwiach i rozkoszuje się widokiem. Ponadto dorzucić jakieś ujęcia z daleka pociągu, który naprawdę jedzie, i może jeszcze nagrać z okna pociągu jakieś ruchome widoki (że niby koleś to widzi).


Ostatnio edytowany przez grzes 01 Mar 2007, 15:39, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Mar 2007, 15:33 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
eee... co to jest?
30 sekund stojącego w drzwiach faceta, z czerwonym kanałem obrazu lecącym po przekątnej... o co chodzi?
Zwiastun powinien coś mówić o filmie, więc jeśli ten tutaj jest wierny, to film będzie beznadziejnie zmontowany, będzie się bardzo dłużył i opowiadał o niczym...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Mar 2007, 21:34 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2006, 17:36
Posty: 114
Miejscowość: Elbląg
Szczerze? Nie widzę w tym nic ciekawego i nie rozumiem o co będzie chodzić w całości... więc nie obejrzę całośći :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Mar 2007, 04:23 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
BLEH :?
Ale o co tu chodzi?
Pół zwiastuna to pokaz efektów (nawiasem mówiąc nieciekawych wizualnie), które nic nie wnoszą.
Drugie pół nie poprawia sytuacji.
Dokument? A kto w dokumencie bawi się kanałami RGB ?
Dokument poza tym rzadko ma dźwięk nie setkowy. Ale rozumiem, że to też jest częścią Waszej koncepcji? Tylko na co jest ta recepta? Na placek ze śliwek suszonych?? :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Mar 2007, 18:19 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 25 Maj 2006, 11:00
Posty: 55
Miejscowość: Warszawa
ja mam jedną radę - nie śmiejcie się do kamery !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2007, 19:27 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Wasz "zwiastun" w pewnym sensie pełni funkcję informacyjną, a mianowicie wskazuje gatunek do jakiego będzie można Wasze dzieło zaliczyć - głupawka. Nic innego niestety nie udało mi się z niego wywnioskować :evil:

Co rozumiesz przez film niby-dokumentalny?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group