Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 05:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mamba ProductionS / Trailer
PostWysłany: 06 Lut 2007, 20:19 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 20 Sie 2006, 16:50
Posty: 7
Miejscowość: Szczecin, Polska
Witam;)

Zapraszam do obejrzenia trailer'a naszego filmu
czas trwania to 2:13...

Co tu duzo mowic, oto link:

KLIK!

Pozdrawiam :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Lut 2007, 20:25 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
No i co z tego wynika? O czym będzie ten film? Bo na moje oko to szykuje się kolejna głupawka :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Lut 2007, 20:52 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2006, 12:22
Posty: 238
Miejscowość: Kraków
AlbertioneS napisał(a):
Zapraszam do obejrzenia trailer'a naszego filmu
czias trwania to 2:13...


Trailer to wizytówka filmu, a z Waszego już wynika, że film będzie źle nakręcony i fatalnie zmontowany.
Poza tym co jeszcze będzie w filmie ?? kilku gości więcej na łące. Nie uważacie, że trailer 2:13 to trochę dużo jak na amatorską produkcję?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Lut 2007, 22:13 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2006, 17:36
Posty: 114
Miejscowość: Elbląg
Zupełny brak montażu. Takie sceny walki są bardzo trudne, gdyż trzeba mieć z góry opracowaną choreografie walki, by potem to ładnie sklecić a myślę ,że wy po prostu wzięliście miecze, zaczęliście się naparzać, a wszystko zarejestrowała kamera. Dźwięki też brzmią strasznie sztucznie lecz do tego nie będę się czepiał gdyż można to przeboleć. Napisy zrobione z obrazków same mówią za siebie... Po za tym, to nie jest typowy trailer... to jest pierwsza scena filmu która ma na celu zachęcić do obejrzenia całości. Wg. mnie nie zachęca...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Lut 2007, 12:52 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Oprócz ww zarzutów dodam, że rozśmieszył mnie biały rycerz z pirackim mieczem/ nożem do cięcia papieru/ muzułmańską szablą (z daleka dokładnie nie widać) ale na pewno nie zśredniowiecznym mieczem (czepiam się)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Lut 2007, 17:30 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 07 Lut 2007, 17:13
Posty: 1
Miejscowość: goleniow
hmmm co do montazu i tego typu rzeczy sie nie wypowiem bo sie nie znam, ale chcialbym skomentowac slowa poProstuMacka. jesli chodzi o sprzet ktorym panowie na filmie walczyli to nalezy on do mnie i zapewniam ze nie jest to szabla pirata, ani zadna glupota jaka wymyslil ten uzytkownik. jest to XVw tasak bojowy ktory bardzo czesto uzywany byl przez piechote(faktem jest ze nie przez rycerzy), co do drugiego miecza to jest to replika XIVw miecza krzyzackiego wykonana przez Gniewskiego kowala z tamtejszego zamku. Coz nie ma to jak wypowiadac sie na tematy o ktorych sie nie ma pojecioa co "panie Macku". szkoda tylko ze coraz wiecej jest takich wypowiedzi na forach. wcale nie pozostaje z powazaniem, zal mi ciebie czlowieku...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Lut 2007, 18:00 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
sratatata napisał(a):
jest to XVw tasak bojowy ktory bardzo czesto uzywany byl przez piechote(faktem jest ze nie przez rycerzy)

Mi też jest siebie żal... a najgorzej tego, że mam rację

"pan Maciek" miał jeszcze kilka wątpliwości, ale poszperał na stronach historycznych. Chcę przeprosiś pana sratatę, bo myślałem że czarny wojownik miał na sobie dżinsy(lub tak wyglądające) a to są XIVwieczne pompasy noszone przez wezyrów birmańskich.
A tak poważnie to przeciętny widz ma gdzieś czy to jest tasak bojowy czy buzdygan. Taka broń kojarzę sobie z orężem piratów(odsyłam pana sratatę do filmów pirackich), jednocześnie w filmach historycznych nie widziałem owego tasaka(odsyłam pana sratatę do filmów historycznych).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Lut 2007, 19:57 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Panowie, apeluje o ograniczenie wycieczek osobistych :evil:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 01:58 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 20 Sie 2006, 16:50
Posty: 7
Miejscowość: Szczecin, Polska
Przyznam ze chyba sie zle wyrazilem... To nie jest trailer w pelnym tego slowa znaczeniu, to teaser albo promo... Jedna scena z calego filmu, wiadomo- na podstawie takowej sceny nie mozna wysnuc wnioskow o czym bedzie caly film... hm co do zarzutów że film bedzie zle nakrecony- nierozumiem dlaczego, czy zdjecia zawsze musza byc stabilne, stonowane, itd.? mysle ze kazdy ma prawo do wypracowania wlasnego stylu... a i nie kazdemu musi sie on podobac. "Napisy zrobione z obrazkow mowia same za siebie" - Obrazki? czyli co , narysowalem, zeskanowalem i wmontowalem do filmu? Bo tego rowniez nie pojmuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 08:56 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
a. 0:09 przeskok z takiego samego planu na taki sam

b. Cała walka wygląda bardzo nieciekawie - po prostu goście się nachrzaniają czym tam mają, i nie jest istotne, czy tak naprawdę wyglądały walki. Real to real a film to film, od filmowych walk wymaga się więcej finezji. A ci przez pół minuty w kółko powtarzają tę samą sekwencję ruchów.

c. 0:45 złamana oś, zupełnie bez potrzeby

d. 0:48 przeskok z takiego samego planu na taki sam

e. 0:50-0:52 zabawy transfokacją zamiast uciąć, podejść, jeden bliski plan, cięcie, drugi bliski plan, cięcie, odejść i kontynuować daleki plan

f: 0:52 łypnięcie w kamerę

g: 0:53 znów niepotrzebnie złamana oś

Dalej już nie rozpisuję, siedem powyższych błędów, które zmieściły się w jednej minucie to wystarczająco dużo, żeby wysnuć prognozę, że film będzie źle nakręcony, źle zmontowany i nie wciągający.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 20:03 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Kolego drogi, nie porównuj tworzenia nowatorskiego, własnego stylu do totalnego braku pomysłu na przedstawienie akcji :?

A tak w ogóle to o czym będzie Wasz film? Pytam z czystej ciekawości.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group