Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 09:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wolin do X wieku
PostWysłany: 26 Gru 2006, 15:27 
Offline
Klapser

Rejestracja: 01 Maj 2006, 14:15
Posty: 91
Miejscowość: Wolin
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 4500&hl=pl

Jedna ze scen naszego nowego filmu, kontynuacji "Wzgórza Wisielców" ( http://video.google.com/videoplay?docid ... 6897064127 ). Dla niewtyjamniczonych - Narrator o zdolnościach... paranormalnych (?) opowiada o mieście Wolin. Fakty przeplatane specyficznym poczuciem humoru.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Gru 2006, 19:40 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Film o wzgórzu wisielców fajny był, tylko szkoda że tak słabo w niektórych momentach było słychać opowiadacza. Przydałby się mikrofon bezprzewodowy... Poza tym można byłoby ściszyć muzykę kiedy mówi. No i ten żołnierz w hotelu mógł coś ciekawego mówić, niestety nie usłyszałem co, bo maska przeszkodziła :)

Bardzo fajne ujęcie pokazujące tablice ze wszystkich stron. Poza tym fajne motywy z pomyłkami w teleportacjach i z podaniem książki. A kto pisał tę opowieść o starcu i wędrowcu, która leci jak są rysunki? Brzmi jakoś tak autentycznie. Rysunki też ładne.

Trailer - to w zasadzie nie trailer, tylko jedna ze scen. Fajne, tylko ta dziura po pierwsze za mała, a po drugie jakaś taka za ciemna. Na filmach zawsze jak kogoś przestrzeliwują, to przez dziurę przechodzi wyraźne światło, czasem nawet rzuca snop, laserowi podobny, jeno grubszy i biały. Dziura mogłaby też być większa. Większy efekt by był, i bardziej absurdalny.[/center]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Gru 2006, 20:28 
Offline
Klapser

Rejestracja: 01 Maj 2006, 14:15
Posty: 91
Miejscowość: Wolin
Oj nie przeczę, przydałby sie mikrofon ale funduszy jak narazie brak ;/
grzes napisał(a):
No i ten żołnierz w hotelu mógł coś ciekawego mówić, niestety nie usłyszałem co, bo maska przeszkodziła

Mówił po niemiecku coś w stylu "Tak, życie jest wspaniałe" ;)
grzes napisał(a):
A kto pisał tę opowieść o starcu i wędrowcu, która leci jak są rysunki? Brzmi jakoś tak autentycznie. Rysunki też ładne.

Jest to opwoiadnaie na podstawie prawdziwej Legendy o Wzgórzu Wisielców http://www.gmf.pl/legendy/index.php?nr=213 chyba z tego wszystkiego zapomniałem podać adres strony w napisach końcowych. Wszystkie rysunki były znalezione w internecie bądź są to przerobione zdjęcia na rysunek.
grzes napisał(a):
Trailer - to w zasadzie nie trailer, tylko jedna ze scen

Michuchu napisał(a):
Jedna ze scen naszego nowego filmu

Nigdy nie mówiłem, że to trailer ;)
grzes napisał(a):
Fajne, tylko ta dziura po pierwsze za mała, a po drugie jakaś taka za ciemna. Na filmach zawsze jak kogoś przestrzeliwują, to przez dziurę przechodzi wyraźne światło, czasem nawet rzuca snop, laserowi podobny, jeno grubszy i biały. Dziura mogłaby też być większa. Większy efekt by był, i bardziej absurdalny.

Ja myślałem, że teraz juz jest za duża ;) w końcu to zwykły pistolet a nie mini armata :) No tak bardzo chetnie bym zrobił taki snop światła ale niestety efekty specjalne to nie jest moja specjalność, a do montażu używam zwykłego Pinnacle 9 plus ^_-

Cieszę się, że podobał Ci się film ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Gru 2006, 23:59 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
zapowiada sie ciekawie :D
-jakto?
-takto?
-matko?
-tatko
podoba mi sie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Gru 2006, 00:12 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Michuchu napisał(a):
Nigdy nie mówiłem, że to trailer ;)


A, faktycznie. Przyzwyczaiłem się do trailerów w tym dziale :)

Cytuj:
Ja myślałem, że teraz juz jest za duża ;) w końcu to zwykły pistolet a nie mini armata :) No tak bardzo chetnie bym zrobił taki snop światła ale niestety efekty specjalne to nie jest moja specjalność, a do montażu używam zwykłego Pinnacle 9 plus ^_-


Nie trzymajmy się tak kurczowo realiów. Sam fakt zrobienia prześwitującej dziury jest już całkiem fajnym odejściem od realiów, więc myślę, że możesz brnąć dalej. Powiększ tę dziurę i rozjaśnij trochę to co tam za tą dziurą jest, jakąś poświatę może dodaj... Ta, która jest za mało rzuca się w oczy przy tej jakości którą daje video.google.com.

A poza tym ten pistolet mógł być nabity dumdumem, albo śrutem jakimś :)

Oglądałem kiedyś taki western, który zaczynał się od tego, że jakiś bandyta albinos wjechał do wsi, zastrzelił facetowi konia, jeszcze coś tam nabroił, a potem wyzwał szeryfa na pojedynek, ale zastrzelili go z okna. Miał w klacie prześwitującą dziurę o średnicy około 15 cm. Fakt, że broń była śrutowa.

No ale w ogóle filmy ze strzelaninami są tym fajniejsze, im więcej sztuk amunicji zostaje wystrzelonych i im większe są dziury.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Gru 2006, 15:25 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2006, 12:22
Posty: 238
Miejscowość: Kraków
grzes napisał(a):
Miał w klacie prześwitującą dziurę o średnicy około 15 cm


Podobny motyw w "Szybcy i martwi" z m.in. Sharon Stone.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Gru 2006, 17:20 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 01 Lis 2006, 18:30
Posty: 29
Miejscowość: Elbląg
A mnie we Wzgórzu Wisielców rozwaliła muzyczka z Naruto :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Gru 2006, 22:41 
Offline
Klapser

Rejestracja: 01 Maj 2006, 14:15
Posty: 91
Miejscowość: Wolin
grzes napisał(a):
Nie trzymajmy się tak kurczowo realiów. Sam fakt zrobienia prześwitującej dziury jest już całkiem fajnym odejściem od realiów, więc myślę, że możesz brnąć dalej. Powiększ tę dziurę i rozjaśnij trochę to co tam za tą dziurą jest, jakąś poświatę może dodaj...

Ehhhhhh chyba czas przesiaść sie z pinnacla na coś lepszego ;)
Zobaczę co da sie zrobić.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group