Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 15:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 17:15 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 12 Gru 2006, 14:18
Posty: 18
Miejscowość: Szczecin
Jak widzę na forum rządzi kolesiostwo i układy, nie dziwi mnie to wcale :P .
Co do mojej muzyki, o której tak fachowo sie wypowiada kolega PoProstuMaciek, widac masz inny gust niz Ci co zapraszaja mnie na międzynarodowe imprezy muzyczne, a z okładkami jest różnie, jedne sie podobają inne nie, ta Twoja opina szczerze mówiąc spływa po mnie jak woda po kaczce :lol:

Jeżeli uwarza nasz kolega Santi że robienie muzyki elektronicznej to tandeta, to nie najlepiej to swiadczy o nim jako o Adminie. Elektronika to równnież muzyka Trance, która jest najlepiej obecnie sprzedawanym gatunkiem na świecie, pewno na studiach nie uczą tolerancji, na inna wrażliwość muzyczną :mrgreen:
Zreszta na temat muzyki na tym forum i wypowiadać sie nie będę bo szkoda mi czasu.
Co do reszty filmu, ten krótki zwiastun mi zupełnie wystarczy, takie szkolne wprawki i amotrska zabawa ze sztuka filmową są jak widać wszystkim czego potrzeba Adminowi (plus poklask kolegów z forum oczywiście) Jak dobrze kariera sie rozwinie to świat reklam stoi otworem :lol: no i zostaje jeszcze również ambitna praca dla TVP przy serialach lub programach kulturalnych.
W zyciu jest inaczej niz w szkole, o czym niedługo sie przekonasz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 19:47 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
O przepraszam waszą łaskawość ale stwierdziłeś, że ta muzyka jest kiczowata więc nie imputuj mi tu braku tolerancji. Nie wiem też co sprzedawalność muzyki (nazwijmy to tak) trance ma do tematu. Gdyby interesowało mnie to co się najlepiej sprzedaje to produkowałbym papier toaletowy albo piekł kajzerki.

Masz bardzo ciekawe podejście: wystarczy wdać się w polemikę zaraz wyjeżdżasz z układami, kolesiostwem itp. Zacznij jeszcze tropić agentów WSI. Akurat z kolegą PoProstuMaćkiem nie utrzymuję ciepłych stosunków co pozwala posądzać go względny obiektywizm w tej wypowiedzi. Jeśli nie zauważyłeś to nikt ci nie kasuje postów i możesz pisać co chcesz a jeśli ktoś się z tym nie zgadza no to sorry. Taką żabę każdy musi czasem przełkną.

Póki co poklasku tu mam niewiele (racze wprost przeciwnie) i jakoś mi go nie brakuje bo nie jestem sfrustrowanym artystą i żadna praca związana z moim hobby mi nie uwłacza. Robię to co lubię a do TVP się nie pcham bo lubię życie wolnego strzelca i spać do 11ej.

Zadziwiające ile energii ludzie wkładają żeby za wszelką cenę przysrać innym tylko z powodu urażonej ambicji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 20:18 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
yarek napisał(a):

Elektronika to równnież muzyka Trance, która jest najlepiej obecnie sprzedawanym gatunkiem na świecie, pewno na studiach nie uczą tolerancji, na inna wrażliwość muzyczną :mrgreen:
Zreszta na


Czy to, że muzyka Trance jest najlepiej sprzedawana czyni ją dobrą, czy po prostu chodliwą /komercyjną? I od kiedy ilość sprzedanych płyt idzie w jakość? Czy wg Ciebie Jarku to, że coś się dobrze sprzedaje jest wyznacznikiem najwyższej jakości i wysublimowanego niepowtarzalnego stylu/klimatu? Pamiętam, że "Ich Troje" też się świetnie sprzedawało, ale....chyba nie o to Ci chodziło? Co ma sprzedaż do jakośći/dobrej płyty?

ach, sorry za offtop.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2007, 23:20 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Jak już pisałem (a drogi kolegayarek nie zrozumiał co pisałem ) z panem santi jestem na wojennej ścieżce. Ale jedno mu przyznać: jest szczery i dokonuje nad projektami "konstruktywnej destrukcji": jak coś miesza z błotem to aż chce się zrobić to lepiej aby powiedzięc mu że nie ma racji. A kolegayarek po prostu wylewa swoje frustracje na innych.
yarek napisał(a):
zapraszaja mnie na międzynarodowe imprezy muzyczne

Cholera to musisz być bardzo znany?! Za ile można kupić twoje płyty w Empiku? Daleko im do "złotej płyty"? pewnie jakieś 15 tyś!
yarek napisał(a):
a z okładkami jest różnie

cepelia+ disco polo= twoje okładki
yarek napisał(a):
ta Twoja opina szczerze mówiąc spływa po mnie jak woda po kaczce

na szczęscie twoi wierni fani kochają twoją twórczość(na pewno rodzina jest toba zachwycona)
yarek napisał(a):
Co do reszty filmu, ten krótki zwiastun mi zupełnie wystarczy, takie szkolne wprawki i amotrska zabawa ze sztuka filmową są jak widać wszystkim czego potrzeba Adminow

Na szczęście panyarek użył w swoim projekcie nowatorskiego, można powiedzieć przełomowego zabiegu jakim jest wykrzywienie twarzy bohaterom.
Już trochę jestem na forum, ale takiego typa jak ty to jeszcze nie widzialem(reszta forumowiczów pewnie napisze ze to ja takim zawadiaką byłem, ale ja przynajmniej pisze to co czuje, a nie z zemsty- jak w twoim przypadku )- twoja działalnośc jest zywcem przeniesiona z lat80- i moze juz nie pasujesz do dzisiejszych realiów.
yarek napisał(a):
Jeżeli uwarza nasz kolega Santi że robienie muzyki elektronicznej to tandeta

Robienie muzyki elektronicznej to nie tandeta, twoja muzyka to tandeta.
yarek- jak mi się nie udało cie urazic to przepraszam

PS: mam na forum dwa scenariusze- YAREK mógłbyś je ocenić?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Lut 2007, 19:31 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Kiedy premiera?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Lut 2007, 21:46 
Offline
Klapser

Rejestracja: 31 Paź 2006, 21:48
Posty: 89
Miejscowość: Elbląg
Moim zdaniem najwazniejsze jest zeby muzyka pasowala do video i chocby nie wiem jak byla "kiczowata" jak pasuje, jest git. Tu pasuje i dlatego jest super. Yarek musisz mi kiedys opowiedziec o prawdziwym zyciu przeciez tyle o nim wiesz w przeciwnienstwie do nas (a w szczegolnosci to juz Santiego, co nie..) ... ...

edit:
Aha, a trailer skomentuje jednym słowem: Oryginalny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 13 Mar 2007, 13:16 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
OK... po wielu bojach film praktycznie zakończony. Jeszcze tylko montażysta robi zgranie dźwięku i finito. W niedzielę 18ego się bronię więc możecie trzymać kciuki albo wbijać szpilki w lalkę voo-doo zależnie od orientacji politycznej.

Premiera forumowa zaraz potem i będziecie mogli sobie poużywać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Mar 2007, 22:50 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2006, 00:31
Posty: 31
Miejscowość: Wrocław
i jak poszło ? urzekłeś komisję egzaminacyjną ; )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Mar 2007, 22:52 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Jedli mi z ręki. Premiera wkrótce tylko parę drobiazgów muszę poprawić (perfekcjonista)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group