Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Paź 2007, 22:27 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
stanek napisał(a):
Premiera juz byla na pozakonursowym pokazie na Bartoszkach film festiwal, kilka pokazow bylo i zaraz gdzies to sprzedaje. Ale niestety tego kina nikt nie rozumie. Na net narazie nie wrzuce, ale niedlugo pewnie tak :P


no jak tam chcesz, film zapowiada się dobrze, chętnie bym obejrzał. Nie wiem też co rozumiesz pod pojęciem, że sprzedajesz film?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Paź 2007, 22:44 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
No wy chyba wiecie najlepiej o co chodzi :P
Btw. w KPL lecial news o "Kundlach" i "4play" mowili tam, ze 4play juz jest do sciagniecia on-line z oficjalnej strony. A tam takowego info nie ma na stronie. :P

KUNDLE to typow agangsteriada, posmiewisko z produkcyjniakow holywoodzkich.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Paź 2007, 22:48 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
stanek napisał(a):
KUNDLE to typow agangsteriada, posmiewisko z produkcyjniakow holywoodzkich.


Nie daj się prosić, trailer zapowiada się naprawdę obiecująco. Nie wiem, z czego robisz taką tajemnicę? Ale szanuje, że nie chcesz wystawiać. Już nie będę "naciskał".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Paź 2007, 22:50 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
No doskonalym przykladem moze byc czarek, ktoremu poslalem film i jakos zbytnio niezrozumial moich intencji. Powiedzial, ze fabula jest zbyt blacha, aktrostwo slabe i nudy. Wiec widzisz... :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 01:35 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
stanek napisał(a):
Ale niestety tego kina nikt nie rozumie.
Jeśli nikt nie rozumie filmu o gangsterach to coś musiałeś spieprzyć. Pokaż film to spróbujemy dowiedzieć się co.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 09:23 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
stanek napisał(a):
No doskonalym przykladem moze byc czarek, ktoremu poslalem film i jakos zbytnio niezrozumial moich intencji. Powiedzial, ze fabula jest zbyt blacha, aktrostwo slabe i nudy. Wiec widzisz... :P


nie rozumiem takiego zachowania, albo rzeczywiście coś zwaliłeś albo nas "kokietujesz" - To,że Twój kolega nie zrozumiał filmu nie znaczy, że nam się nie bedzie podobać. Jeśli bedzie tak dobry jak trailer, zbudujesz sobie szacunek na forum. NIe rozumiem - zrobiłes film i nie chcesz go pokazać. Po co w takim razie robić filmy?ehh


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 09:45 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Owy Czarek to w rzeczy samej ja. Faktycznie sam film jest gorszy od trailera. A niezrozumienie przekazu polega na tym,że mógł zrobić film lepiej,ale jak mówi specjalnie tego nie zrobił.(Według mnie to taka trochę wymuszona obrona) Jak stanek sie zgodzi to mogę wam przesłać film na e-mail.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 11:06 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
cezary188 napisał(a):
Owy Czarek to w rzeczy samej ja. Faktycznie sam film jest gorszy od trailera. A niezrozumienie przekazu polega na tym,że mógł zrobić film lepiej,ale jak mówi specjalnie tego nie zrobił.(Według mnie to taka trochę wymuszona obrona) Jak stanek sie zgodzi to mogę wam przesłać film na e-mail.


Mógł zrobić lepiej ale specjalnie tego nie zrobił?? Czarku, czy to co powiedzialeś ma sens? A film chcę obejrzeć, zachęcił mnie ten trailer, może bedzie na co popatrzeć?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 11:21 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
Mógł zrobić lepiej ale specjalnie tego nie zrobił?? Czarku, czy to co powiedzialeś ma sens?
Wierz mi.. ma. Z niezrozumiałych przyczyn popularne jest tłumaczenie błędów w filmie tym, że "tak miało być i to wszystko specjalnie". Mam wrażenie, że Stanek próbuje podgrzać atmosferę i nas tu kokietuje więc po męsku: film skończony? To zamykamy wątek trailera i zapraszamy do "czy kręci nas...". Jeśli nie masz zamiaru go pokazać na forum to koniec dyskusji w ogóle.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:09 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
Wierz Cie mi, w tym przypadku naprawde tak mialo byc. Przeczytajcie sobie newsy jak zaczynalem realizacje, z gory mowilem, ze to ma byc najbardziej produkcyjny produkcyjniak jaki kiedykolwiek powstal. Dla mnie to bylo zamierzenie! Pokazanie roznych abstrakcji, kotrym cechuja sie prymitywne filmy sensacyjne. A to wszystko w formule kina exploation, ktore kocham. Za szczery, piekny kicz. Takie tez sa Kundle.

Chcialbym wam pokazac ten film, ale aktualnie nie mam mozliwosci. A nawet jesli, to boje sie, ze wyjdzie on poza okreg forum. Tak jak ostatnio 4play, ktore zostalo tu pokazane w zaufaniu, a pozniej linki lataly po sieci. Czarku, jezeli masz mozliwosc to mozesz podeslac paru osoba ten filmik, ale nie wiem jak chcesz to zrobic, majac kopie DVD :)

[ Dodano: Sro Paź 24, 2007 7:20 pm ]
Czarku a opinia, ze "film jest gorszy od zwiastuna" to tylko Twoj subiekt. Wiele osob mi mowi, ze film jest naprawde rewelacyjny i czuc jakas swiezosc w polskim offie. Schlebia mi to.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:23 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Nie mam w co wierzyć bo nie widziałem filmu. Produkcyjny produkcyjniak nie miał prawa się udać więc nie wiem o co masz pretensje. Trzeba było zrobić produkcyjniaka ekstra. Mogłeś spieprzyć milion dwieście rzeczy.

Anyway: jeśli nie chcesz pokazać filmu to dyskusja jest jałowa i wątek kwalifikuje się do zamknięcia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:32 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
nie, bo ja lubie jak jest duzo szumu o nic :P 21 pazdziernika byl pokaz w Warszaiwe, oczywiscie wszyscy go mieli w dupie :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:35 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Oj bo się rozpłaczę. Takie jest życie filmowca. Tak naprawdę cała ta zabawa jest po to żeby wyrywać laski z parciem na szkło bo poza tym to niewdzięczna robota. Może jakbyś napisał sadzą w kominie info o pokazie to ktoś by przyszedł no ale nie dbasz o promocję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:37 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
Dobra, czarek zrobi mala wersje kundli :) I kto chce, ale tylko kumple po fachu niech podadza tutaj maila :) I pozniej napisza co sadza o filmie

[ Dodano: Sro Paź 24, 2007 7:39 pm ]
A co do promocji: puscilem jingel w Kino Polska, porownalem sie publicznie do Paris Hilton, wysmialem warszawiakow i bekalem na wybory? Za malo? To ja juz nie wiem co zrobic.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:48 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
stanek napisał(a):
puscilem jingel w Kino Polska
ten kanał oglądają tylko rodziny filmowców i to tylko kiedy leci ich film :)
Obawiam się, że masz zerowe wyczucie marketingu.

A za wyśmiewanie Warszawiaków możesz tylko wpierdziel dostać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 18:54 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
Podaj mi swoj mail, tu albo na pw, to jutro Ci podeslemy linka z czarkiem :P Inni tez!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 19:13 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
stanek napisał(a):
Podaj mi swoj mail, tu albo na pw, to jutro Ci podeslemy linka z czarkiem Inni tez!
Dżizas stary , przestań pajacować i daj ten link tutaj , publicznie . Skoro "inni też" to na cholerę na maile słać - masz niedosyt wiadomości na skrzynce czy jak ?

santi napisał(a):
A za wyśmiewanie Warszawiaków możesz tylko wpierdziel dostać.
santi, warszawiaków przez "W" ? - kompleksy czy jak ? - poza tym w stolycy teraz więcej elementu napływowego niż warszawiaków :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 19:31 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 02 Mar 2005, 22:02
Posty: 54
Miejscowość: Bydgoszcz
Nikt Ci nie karze tego sciagac, ja wiem, jak bylo w przypadku 4play i nie bede tego samego bledu powtarzac - czekam na maile na pw ;] Tylko takim sle! Pozdro:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 19:51 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2007, 15:18
Posty: 141
Miejscowość: Oleśnica
trailer oglądałem, dobry jest, ale popieram że dyskusja robi się jałowa. Dołączam się do prośby zamknięcia, chyba że autor pokaże film, bo jak sam zaznaczył tutaj jest dużo hałasu o nic aktualnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Paź 2007, 19:57 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
stanek napisał(a):
Nikt Ci nie karze tego sciagac, ja wiem, jak bylo w przypadku 4play i nie bede tego samego bledu powtarzac - czekam na maile na pw ;] Tylko takim sle! Pozdro:)


W takim razie ciepłym to :) I powodzenia na festiwalach :) jak bedziesz miał takie zaciecie do promocji swoich dzieł .... to powodzenia :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group