Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nico24 - Gdańsk - Kaskader
PostWysłany: 12 Paź 2005, 16:40 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 20 Wrz 2005, 17:56
Posty: 5
Miejscowość: Gdansk
Biografia:

Jako młody chłopak często popełniał błędy "bójki uliczne", aż do czasu gdy obejrzał film "Wejście smoka", zaimponował mu mały Japończyk który robił niesamowite rzeczy na planie filmowym. Gdy Nico miał 11 lat zapisał się więc do szkoły Karate, trwało to 3 lata, treningi sprawiały mu przyjemność poza tym poznawał na nich dzieki swojemu trenerowi Wschodnia kulture. Potem przyszedł czas na Kick-boxing lecz trwało to dosyc krótko (1 rok)- skutkiem tego byl czesto zlamany nos. Po śmierci dziadka na pewien okres zrezygnował z treningów. W wieku 15 lat zapisał się na Aikido i rozpoczął ciężkie treningi, pod okiem trenerów z Gdańska, tu poznawał tajniki niesamowitej sztuki walki jaką jest Aikido. Zainteresował się również filmami Stevena Seagala który właśnie wykorzystywał Aikido do upiekszenia swoich filmów. Zaczął analizować powoli wszystkie filmy akcji pod kontem twarzenia scen walki, ustawienia kamer, co pochłaniało dużo czasu po to tylko aby w swoich filmach 3-5 min mógł robić równie efektowne sceny. Obecnie studiuje na AWFiS i ma za sobą nakręcone już 5 swich filmow krotkometrarzowych i jeden dlugometrarzowy "Ja człowiek", aktualnie robi nowy projekt "KIBIC". -Moje filmy to filmy w których akcja jest pierwszoplanowym wątkiem ponieważ zauważyłem że polskie kino opiera się na wyklepanych aktorach komediowych i na filmach które opieraja się na twórczości Adama Mickiewicza, czyli dla mnie nuda. Polskie kino pada jak male dziecko z tego względu i dlatego wolimy oglądać wiecej filmow amerykańskich niż Polskich, chociaż teraz coraz czesciej widze że kino offowe zaczyna wkraczac do kin i do dystrybucji z naprawde dobrymi filmami.


Filmy nakręcone przez wytwórnię to :
Ja człowiek-sensacja ,rok produkcji 1996
Wampiry - horror ,rok produkcji 1998
Korsykańscy bracia - sensacja ,rok produkcji 1999
Kawiarnia-komedia ,rok produkcji 2004
Kurier.PL-komedia ,rok produkcji 2004
X-falus - komedia ,rok produkcji 2004
In the summertime- klip muzyczny ,rok produkcji 2004
Zmiany- ostry film sensacyjny ,rok produkcji 2004
September 11 ,rok produkcji 2005
Pasja Kaskader 1 - Wywiad ,rok produkcji 2005
Pasja Kaskader 2 - film ,rok produkcji 2005
Pasja Kaskader 3 - Klip ,rok produkcji 2005
Żona modna - komedia sensacyjna ,rok produkcji 2005

Dodatkowo wspólpraca na planie:
Wożonko
Czwarta władza ,rok produkcji 2004
ANTHEM - ,rok produkcji 2005
Przygody Kazia, Wlodka i Bolka czyli 24 godziny z życia pieniądza ,rok produkcji 2005
Reklama piwa " ….." ,rok produkcji 2005


Ostatnio edytowany przez nico24gdansk, 13 Gru 2006, 21:02, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group