Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 23:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Lut 2009, 17:50 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2008, 10:56
Posty: 159
Miejscowość: Chorzów
Och. nie oczekuje przecież, że będziecie mi układali prezentację. Jestem rad, że tak ochoczo działacie w tym temacie i dziękuję Wam wszystkim za to. W moim pierwotnym zamyśle jedynie chciałam poznać czy macie jakieś ulubione sceny, które są esencją zła, coś co mógłbym pokazać komisji. Coś od czego mógłbym zacząć prezentację, punkt wyjścia do moich rozważań. Tak naprawdę jeszcze cały pomysł mi się tworzy w zakamarkach czaszki ale jedno wiem na pewno - nie chce nudzić i jechać schematem.

A i pamiętajcie Drodzy Forumowicze - miłujcie się :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Lut 2009, 20:56 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Zła w filmie jest na szczęście spory wybór. Osobiście na pierwszym miejscu postawił bym siostrę Ratchett.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Lut 2009, 22:25 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Tia, z jednej strony nauczyciele niby "uczą" samodzielnego myślenia a jak co do czego to każą się trzymać "szablonów" i bądź tu mądry... Potem się dziwią, że większość ludzi nie umie nawet samodzielnie się wy... kupke zrobić bo potrzebują instrukcji... ehh. W takim razie nie zostaje Ci nic innego jak podpytać się nauczyciela, który Ci wskaże czego spodziewa się komisja, jakiego "klucza odpowiedzi".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Lut 2009, 19:54 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 10 Lip 2008, 21:19
Posty: 105
W trzech kontekstach motyw zła w filmie przychodzi mi na myśl.

Transformacja złego pełnego przemocy głównego bohatera „Mechanicznej pomarańczy” w czyniącego dobro.

Chora fascynacja złem i seryjnymi mordercami obecna w amerykańskich mediach w „Urodzonych mordercach”.

Odejście starego dobrego świata na straży której stał szeryf w „To nie jest kraj dla starych ludzi” na rzecz nowego pełnego niezrozumiałej przemocy reprezentowanego przez Chigurha.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group