Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 11:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyprawa na księzyc 3D - trójwymiarowa rewolucja?
PostWysłany: 28 Paź 2008, 15:05 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Paź 2008, 06:55
Posty: 3
Miejscowość: Rzeszów
Już 10 października na ekranach kin pojawił się animowany film wyprodukowany w całości z myślą o projekcjach trójwymiarowych. Do tej pory podobne możliwości 3D dostępne były jedynie w kinach z projektorami cyfrowymi oraz kinach IMAX. Dzięki nowym, rewolucyjnym rozwiązaniom, m.in. specjalnej kopii filmowej i okularom, nowatorska technologia może stać się teraz szeroko dostępna. To właśnie „Wyprawa na Księżyc 3D” jest pierwszym filmem animowanym, który będzie można zobaczyć trójwymiarowo we wszystkich kinach w Polsce.

byłem, widziałem no i niektóre efekty jakie udało się uzyskać przez nWave w technologi 3d na prawdę powoalają. ja osobiście polecam i nie przerażajcie się tym ze to film animowany. wcale nie jest dla dzieci... :P jedyne co mam zastrzezenia to do ostrosci kolorów...ale da się przezyć. wiecej info i trajler na http://www.wyprawanaksiezyc3d.pl/

widział ktoś ten film?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2008, 15:21 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Nie wiem czym się tak ekscytujesz. Zrobienie filmu 3D akurat nie jest żadną rewolucją - to stary wynalazek tylko cokolwiek kosztowny. Jeśli masz takie okulary możesz samemu zrobić taką animację albo zdjęcie. Zrobienie filmu w zasadzie też jest możliwew warunkach amatorskich jeśli masz dwie kamery o takiej samej optyce.

Poza tym albo:
a) brakuje ci słownictwa i zerżnąłeś ten tekst z materiałów promocyjnych
albo też
b) siedzisz w dziale promocji dystrybutora i próbujesz uprawiać szeptany marketing

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 3:24 pm ]
O przepraszam: NA PEWNO opcja b - http://www.echo.szczecin.pl/forum/viewtopic.php?t=325

Bogowie, kogo zatrudniają teraz w marketingu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2008, 15:40 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Paź 2008, 06:55
Posty: 3
Miejscowość: Rzeszów
posiadanie kamery o tej samej optyce graniczy z cudem... nawet canon nie potrafi zrobić 2 identycznych obiektywów :P a nawet jeśli nie obejrzę tego na dużym ekranie. nie wyobrażam sobie oglądać np. wyprawy na księżyc w 3d na domowym kompie. to już nie to samo

btw. nic nie musiałem ściągać bo niby po co? przecież widać że początek to informacja prasowa o filmie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2008, 15:50 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2006, 15:04
Posty: 239
Miejscowość: Trzebnica
Pisałem już o tym w temacie 'Ostatnio widziałem'.
Cytuj:
W skali od 1 do 10 daje 6. Fabularnie film nie jest najwyższych lotów. Miejscami teksty są nieco durnowate. Jest też parę scen które niestety nudzą.
Natomiast samo rozwiązanie 3D to naprawdę coś niesamowitego :)
Kiedy ma się wrażenie, że coś wylatuje z ekranu i zaraz w Ciebie wpadnie :D Świetne!
Poza efektami 3D podobało mi się muzyka Ramina Djawadi.

Mam nadzieję, że 'BOLT' (Piorun) animacja którą reklamowali przed 'Wyprawą na księżyc' i które też ma być podobno w 3D będzie lepsza fabularnie i nie będę musiał cieszyć się tylko efektami trójwymiaru.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2008, 15:53 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 28 Paź 2008, 06:55
Posty: 3
Miejscowość: Rzeszów
up1orek napisał(a):
Pisałem już o tym w temacie 'Ostatnio widziałem'.
Cytuj:
W skali od 1 do 10 daje 6. Fabularnie film nie jest najwyższych lotów. Miejscami teksty są nieco durnowate. Jest też parę scen które niestety nudzą.
Natomiast samo rozwiązanie 3D to naprawdę coś niesamowitego :)
Kiedy ma się wrażenie, że coś wylatuje z ekranu i zaraz w Ciebie wpadnie :D Świetne!
Poza efektami 3D podobało mi się muzyka Ramina Djawadi.

Mam nadzieję, że 'BOLT' (Piorun) animacja którą reklamowali przed 'Wyprawą na księżyc' i które też ma być podobno w 3D będzie lepsza fabularnie i nie będę musiał cieszyć się tylko efektami trójwymiaru.


zaraz kukne ;) to będzie niczym wyprawa na księżyc


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group